❌❌Sadece Bekarlar❌❌

Arkadaşlar gerçekten eşlerinizin size bayıldığını mi düşünüyorsunuz. Hepsi siz yokken başka kızların götüne bakıyor ya da fazlasını yapıyor. Siz de aaa ne güzel evliliğim var diyip evde kendinizi olumluya kuruyorsunuz. Erkeklerin notunu ben çoktan verdim en iyisinin bile ne mok olduğunu biliyorum.

Ha hayatın da bir gerçeği var . İnsanlar yanlız yaşayamayan sosyal varlıklar. Ayriyeyen konum da çok ciddiydi niye inanmadınız anlamadım. G gunces D Dexter C Calcifer ffestinalente ffestinalente
Hangi kafayla bunu yazmışım, o an kafam var mıymış, kafamın içinde hangi düşünceler varmış, düşünce nedir bir takım felsefi sorgulamalar. 🧿🧿

Sevgili arkadaşlar burda aylar öncesinde beraber güldük eğlendik bazen de dertlerimizi paylaştık fakat sonrasında tatsız bir olay yaşandı. Gerçekten hangi akla mantığa dayanarak yazdım bilmiyorum. O zamanlar bazı olaylar yaşamıştım onun hırsıyla oldu diye tahmin ediyorum. Tabiki bu yaptığım davranışı aklamaz. Saçmalayan taraf olduğumu biliyordum bana yakışmayan bir şeydi. İletişim kursam da tepki göstereceğinizi düşünerek bundan çekindiğimden dolayı iletişim kurmadım. Sonrasında da karşılıklı çatışmalar oldu. Genel olarak beni rahatsız eden durumları yaşamamaya çalışırım ya da bundan kaçınırım. Yapısal olarak gülmeyi güldürmeyi daha çok seviyorum. Nasıl oldu gercekten anlamadım. Özellikle de sosyal mecrada gerek yoktu böyle bir şeye. Kusura bakmayın kendi adıma özür diliyorum. D Dexter ffestinalente ffestinalente G gunces dogadostupanda dogadostupanda chemist0 chemist0 Queen Teyze Queen Teyze C Calcifer Z zxshermine

Son düzenleme:
X