Sadece 3 Gnm kald! Destek ...

kızlar ya benim 18.günüm ama güldüğüm zaman hala burnum gerilip acıyor.Ama ne yapayım hiçmi gülmiycem:umursamaz: Asıl korkum acaba burun şeklim zarar görürmü ne dersiniz?bu kadar gülerken sonunda ağlamayayımda...

kızlar ya benim 18.günüm ama güldüğüm zaman hala burnum gerilip acıyor.Ama ne yapayım hiçmi gülmiycem:umursamaz: Asıl korkum acaba burun şeklim zarar görürmü ne dersiniz?bu kadar gülerken sonunda ağlamayayımda...

:roflol: ya işte bu gerçekten çok kötü bişey ameliyattan 1 gün sonra anneannem ziyaretime geldi bişeyler yaptı ama ben nasıl gülüyorum nasıl gülüyorum anlatamam acı içindeyim tabi bi yandan gözlerimden yaş akyo.anneannem binpişman..çok acımıştı gerçekten..sonra akşama kadar güldüm ben sinirlerim bozulmuştu:sm_cool:delikafadulden

:roflol: ya işte bu gerçekten çok kötü bişey ameliyattan 1 gün sonra anneannem ziyaretime geldi bişeyler yaptı ama ben nasıl gülüyorum nasıl gülüyorum anlatamam acı içindeyim tabi bi yandan gözlerimden yaş akyo.anneannem binpişman..çok acımıştı gerçekten..sonra akşama kadar güldüm ben sinirlerim bozulmuştu:sm_cool:delikafadulden

Tam gülecekken üzücü şeyler getiriyorum aklıma ki gülmeyeyim diye,sonunda iyice somurtkan olup çıkıcam,karakterim bozulacak yahu:bbo::roflol:senin burnun sağlam dimi?Bişey oldumu kemiğe falan:tomato:

Bu arada arkadaşlar burnumun son şeklinin resimlerini albüme yükledim. Bakın gelişmeler nasıl.yorumlarınızı merak ediyorum

Tam gülecekken üzücü şeyler getiriyorum aklıma ki gülmeyeyim diye,sonunda iyice somurtkan olup çıkıcam,karakterim bozulacak yahu:bbo::roflol:senin burnun sağlam dimi?Bişey oldumu kemiğe falan:tomato:

Bende deniyorum öyle yapmayı ama olmuyo..Gülmemeye çalışırken daha çok gülüyorumdelikafadulden artık yanımda durmamaya çalışıyolar çünkü uafcık bişeyde kahkahalara boğuluyorumkafamçokkarıştısırnaşık şey
sağlam sağlam..en azından ben öyle umuyorum :KK66:

canım geçmiş olsun en kısa zamanda inşş gülersinndelikafadulden sağlıkla kall

kızlar bende cok gülüyordum hicbir sey olmadı valla rahat olun yani insanın canı acıyorda birsey olmuyor tabii abartmadan gülün cok mimik yapmak da iyi degilmis sanırım

kızlar ben nefes almaya başladım az çok- tam olmasada ama tam olarak koku alamıyorum henüz. Arasıra burnuma hafif koku geliyor ama çok sınırlı yani oda. Size de oluyormu,ne zaman düzelir acep bi bilen varmı. HELP HELPkafamçokkarıştı

kızlar ben nefes almaya başladım az çok- tam olmasada ama tam olarak koku alamıyorum henüz. Arasıra burnuma hafif koku geliyor ama çok sınırlı yani oda. Size de oluyormu,ne zaman düzelir acep bi bilen varmı. HELP HELPkafamçokkarıştı

canım benim 18.günüm ben koku alıyorum önceden nefes sorunum vardı ama şimdilik iyi gidiyor hala tam değil ama yemek kokularını falan çok rahat alıyorum yani öyle alçılıyken yediğini görüp tadını alamamak kalmadı şükür hihoyyyt
aman allahım neydi o ya gözüm kapalı olsa hayatta ne yediğimi anlamazdım o derece yani ama şmdi şükür atlattım onları parfümlerimin kokularını özlemiştim :kedi:
ilk koku almaya başladığımda çok komiktim ama görmeliydiniz :roflol:

ameliyat olmak isteyen arkadaşların sorularını seveseve yanıtlayabilirim,yaşadıklarımı paylaşabilirim.İster özelden ister buradan yazabilirsiniz.

tatlım merhaba.açtığın topikten yazıyorum ama okursun işallah nasıl oldun mera ettim.ne güzel burnunla dolaşıyorsundur artık.herşey geçti bitti.burnun gün geçtikçe güzelleşicektir eminim.son durum resimlerini görmek isterimm eklesene bir kaç resmini.benimde az kaldı artık 9 gün pzts tasarıma gidicem ufuk beye

Bu arada arkadaşlar burnumun son şeklinin resimlerini albüme yükledim. Bakın gelişmeler nasıl.yorumlarınızı merak ediyorum

tatlım ben resimlerin varmış görmedim.eklemişsin zaten.çok pardn.bu arada süperrsinn.valal gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor.içim rahatladı..burun ucun hafif şiş oda indimi dahada güzel olur..sevgiyle kal:emir_bebek:

canım sağolasın. Sevindim beğendiğine. Seninkide süper olacak,dahada güzelleşeceksin merak etme.Ama hala kararsızlık yaşıyor gibisin dimi?

tatlım merhaba.açtığın topikten yazıyorum ama okursun işallah nasıl oldun mera ettim.ne güzel burnunla dolaşıyorsundur artık.herşey geçti bitti.burnun gün geçtikçe güzelleşicektir eminim.son durum resimlerini görmek isterimm eklesene bir kaç resmini.benimde az kaldı artık 9 gün pzts tasarıma gidicem ufuk beye

canım tasarımı alabilirsen bizimle paylaş merak ettim şimdi. Gerçi sonuçtan eminim ama olsun:nazar: hadi kolay gelsin sanaopuyorumnanaktan

X