Sadece 3 Gnm kald! Destek ...

cok cok gecmis olsun sekerim, istedigini ye fazla zorlamamak sartiyla yavas yavas... burnuna hic birsey olmaz canim korkma olsa benimkine olurdu ameliyattan bi ciktim gül ALLAH gül, 2 hafta boyunca kikir kikir güldük arkadasimla, beraber ameliyat olmustuk kaydirigubbakcemile3, hatta diyorduk bizim dikisler kesin patladi ama cok sükür hic birsey olmadi hersey cok güzel gecmisti:lepi:

valla benim ödüm patlıyo gülücem diye.Biara güleyim dedim burun kemiğim acıdı yaa
Teşekkürler tavsiyelerin için vereliniortak

Gayet güzel geçti.Tek sıkıntım şuan burun deliğimin bir tanesi tıkalı hala okadar. Gün geçtikçe azalıyor oda. Senin burun sorunun ne ?

canım senin kaçıncı günündü :uhm:
benimde sık sık tıkanıyor ama tek tarafı diğerinde hiç sorun yok

canım senin kaçıncı günündü :uhm:
benimde sık sık tıkanıyor ama tek tarafı diğerinde hiç sorun yok

14.günüm bugün. Sol tarafım açık ama sağ sürekli tıkalı. Geçmesini bekliyorum sabırla:sm_confused: normal bişeymiş sonuçta

kızlar acılır yakında burnunuz merak etmeyin, benm 17. gündü sanırım bir burnum kanadıııı o kanamadan sonra birden burnum acıldı o delik acayip rahatladı tabii icini temizledikten sonra kanamayla tüm kuruyan yerler sanırım yumusadı :KK70: diger delikte onu takip eden gün acılmıstı, ondan sonra rahat rahat temizledim, temizledikten sonra yine arada tıkanıyordu sonra o da yavas yavas düzelmeye basladı, az biraz daha sabırr

kızlar acılır yakında burnunuz merak etmeyin, benm 17. gündü sanırım bir burnum kanadıııı o kanamadan sonra birden burnum acıldı o delik acayip rahatladı tabii icini temizledikten sonra kanamayla tüm kuruyan yerler sanırım yumusadı :KK70: diger delikte onu takip eden gün acılmıstı, ondan sonra rahat rahat temizledim, temizledikten sonra yine arada tıkanıyordu sonra o da yavas yavas düzelmeye basladı, az biraz daha sabırr

:1shok: ebru neden kanadı
hemşire arkadaş ikinci hafta denize gir çok iyi gelir hemen açılır dedi benimde canıma minnet tabi kaydirigubbakcemile3 haftaya denicem sonuçları yazarım :eek:

bilmiyorum cnm neden kanadı ama doktor olabilir dedi icerisi yara va kabuk ya ondan sanırım ama baya korktum hic durmadan 10 dk fln kanamıstır yaniii

:1shok: ebru neden kanadı
hemşire arkadaş ikinci hafta denize gir çok iyi gelir hemen açılır dedi benimde canıma minnet tabi kaydirigubbakcemile3 haftaya denicem sonuçları yazarım :eek:

güzelim doktor daha iyi bilmez mi böyle şeyleri,ona danışmadan hemşirenin dediğini yapma bence. Benim doktorum Kafanı ıslatmadan girebilirsin demişti. Ben cesaret edemem burnumu denize sokmaya şimdiden. Zaten sert ve hassas nasıl silip durucam sonra akıntıyı:çok üzgünüm:

Bir 10 gün sonra bana da girebilirsin demişti lakin ben doğuya gidiyorum.Aslında tuzlu su iyi gelir.Ben mahrum kalacağım:)Benim yerime de burnunuz deniz suyu görsün.Zaten burnumuza sıktığımız da aynı şey değil mi?:)))Bedava işte,daha ne isteyeceksin.Bu arada sprey de pahalı yahu dayanmıyor bana:S100 ml aldım bu sefer...

Bir 10 gün sonra bana da girebilirsin demişti lakin ben doğuya gidiyorum.Aslında tuzlu su iyi gelir.Ben mahrum kalacağım:)Benim yerime de burnunuz deniz suyu görsün.Zaten burnumuza sıktığımız da aynı şey değil mi?:)))Bedava işte,daha ne isteyeceksin.Bu arada sprey de pahalı yahu dayanmıyor bana:S100 ml aldım bu sefer...

a.shaklısın canım bedavaya tedavi işte,ama ben pinpirikleniyorum yinede napiim:ecrin_bebek:

X