Saç Kesim Şekilleri saçlarımı kisa kestirdim nasıl şekillendirebilirim yardim kızlar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sebbo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
3.192
6.328
34
saçlarımı kisa kestirdim nasıl şekillendirebilirim isi kullanmadan ve her gun saçımı yıkamak zorunda kalmadan fikirlerinizi yazarmisiniz

saçlarımı kisa kestirdim nasıl şekillendirebilirim isi kullanmadan ve her gun saçımı yıkamak zorunda kalmadan fikirlerinizi yazarmisiniz
Hayattan çok fazla beklentiniz var :KK43: Isı kullanmadan her gün yıkamadan nasıl olacak bilemedim. Neyse ben de beklemede kalayım belki gerçekten aradığınız çözümü bulursunuz..

nesi var calcifer?dert işte bu da.dur ben kelliğime çözüm bulun diye konu açayımm en iyisiii :KK45:
Dünden beri BDV açılan konuları görüyoruz. Yani bu konunun yeri burası mı? Dalga geçer gibi açılmış bir konu. Hala diğer konuya sinirim geçmedi zaten :sinirli:

Hayattan çok fazla beklentiniz var :KK43: Isı kullanmadan her gün yıkamadan nasıl olacak bilemedim. Neyse ben de beklemede kalayım belki gerçekten aradığınız çözümü bulursunuz..
şimdi jöle sürsem sürdüğüm gun yikamam gerkiyor basim ağrır bunun dışında başka yapabileceğim bisi varmı

X