Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım berbat

Migros bu sekilde satıyor sığır iliğini. Her şubede var mı bilemiyorum ama umarım kolayca ulaşırsınız.

Eklentiler

• IMG20220623123351.jpg
    IMG20220623123351.jpg
    176,3 KB · Görüntüleme: 39
1 yumurta sarısı
Zeytin yağı
Çörek otu yağı
Kreatin
Argan yağı
Kapsül bakım yağı ya da saç kremi (ben rosmandan alıyorum)
Karıştırıp saçlarınızın dibine gelmeden uçlardan sürün ve yarım saat bekleyin. Sonra saçınızı mümkünse tuzsuz şampuanla yıkayın ( DP marka kullanıyorm ben)

Son durulama sonrası saçınızın dibine ve tamamına elma sirkesi ve su karşımını sürüp 3 dk sonra durulayın.

Elma sirkesini haftada 1 yapabilirsiniz diğer maskeyi 2 ayda 1 gerçekleştirin farkı göreceksiniz ☺️♥️

Saclarim ince telli. Ne yapti isem hic bir zaman omzum hizasini gecmedi. O hizayi gecince kedi tuyu gibi kaliyor, belli bir boydan sonra da sanki saç köklerine agir geldigi icin tutmuyor gibi dokuluyor. Bir gittigim kuafor ayda bir ya da iki ayda bir uclarindan kestir demisti. Ben de zaten zor uzuyor uzayani da her ay kestirirsem hep ayni boy kalir dedim. Sen dedigimi yap dedi. Hakikaten iki ayda bir kestirdigimde saclarim daha bakimli gorundu. Uzadi da. Ama malesef bu sefer de ben duzenli kuafore gidemedim araya pandemi girince. Sonra da kendi haline biraktim. Sanirim tekrar ayda bir uclarindan kestirmeyi denemeliyim.
Yaglar benim sacimi daha cok dokuyor bu arada.

Canım daha ayrıntılı yazar mısın buraya da ☺
Neden oldu ,neler kullandın vs 💚
Yeni kişiler de görecektir 😘
Aslında fazla birşey kullanmadım canım ilk önce sarımsak zeytinyağı yapmıştım o dökülmeyi azaltmıştı sonra sadece zeytinyağı süreyim dedim ama saçımı çok fazla döktü sonra moralim çok bozuldu stres falan derken daha da çok döküldü

1 yumurta sarısı
Zeytin yağı
Çörek otu yağı
Kreatin
Argan yağı
Kapsül bakım yağı ya da saç kremi (ben rosmandan alıyorum)
Karıştırıp saçlarınızın dibine gelmeden uçlardan sürün ve yarım saat bekleyin. Sonra saçınızı mümkünse tuzsuz şampuanla yıkayın ( DP marka kullanıyorm ben)

Son durulama sonrası saçınızın dibine ve tamamına elma sirkesi ve su karşımını sürüp 3 dk sonra durulayın.

Elma sirkesini haftada 1 yapabilirsiniz diğer maskeyi 2 ayda 1 gerçekleştirin farkı göreceksiniz ☺️♥️
Çok teşekkürler çok sağolun ❤😇deniycem

Saclarim ince telli. Ne yapti isem hic bir zaman omzum hizasini gecmedi. O hizayi gecince kedi tuyu gibi kaliyor, belli bir boydan sonra da sanki saç köklerine agir geldigi icin tutmuyor gibi dokuluyor. Bir gittigim kuafor ayda bir ya da iki ayda bir uclarindan kestir demisti. Ben de zaten zor uzuyor uzayani da her ay kestirirsem hep ayni boy kalir dedim. Sen dedigimi yap dedi. Hakikaten iki ayda bir kestirdigimde saclarim daha bakimli gorundu. Uzadi da. Ama malesef bu sefer de ben duzenli kuafore gidemedim araya pandemi girince. Sonra da kendi haline biraktim. Sanirim tekrar ayda bir uclarindan kestirmeyi denemeliyim.
Yaglar benim sacimi daha cok dokuyor bu arada.
Nemsizlikten uçlarda çatallaşma veya koparak dökülme varsa uzamaz. Sağlam bir saç maskesi ile nem bakımı yapmak gerek size. Bu sorun ortadan kalkınca 6 ayda bir yeterli oluyor.Benim de böyleydi.

X