Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım berbat

İnanın her yağı denedim işe yaramadığı içon kayısı çekirdeği yağını denemedim son olarak onu da deniycem bakalım olucakmı kilom yok stres pek yapmam arada bir
Şampuan zeytinyağlı kullanırım
Ayrıca zeytinyağı sarımsak karışımını da çok yaptım biraz fark etti ama ah şaham bir fark değil
İnşallah kayısı çekirdeği yağı işe yarar kullanacak inşallah
Ayrıca o şampuanın ismini özelden verseniz
profile sınır getirmişsiniz mesaj atamıyorum

Sen de collagen kullan, bir miktar kalinlastiriyor saçı ama çok bir şey bekleme, genetigimiz bu 😂
Ya aslında annem gilin falan kalın hepsinin ama uzun ya kalın olsa cidden iyice ölürüm her halde bi de tesettürlüyüm saatlerce toplu kalıyo bazen bunalıyorum ince benim için şu anlık iyi

ince saçlı biri olarak ben de birkaç sayfa okudum. Ancak şu var ki sizin gibi saçları olan birinin tavsiyeleri bana uymaz. Çünkü sizin zaten maaşallahınız var.
Evet gerçekten öyle o kadar çabuk uzuyo ki ben bile şaşırıyom arkadaşlarımla görüşmediğim zamanlar oluyo bazen görüşünce ohaa diyolar 😂

Merhaba hanımlar
Çocukluğumdan beri saçlarım hep ince telli ve cansız
Ne yaptıysam saçlarım ne canlandı neden uzadıı
Kendimi bildim bileli saçlarım kısa ve sönük ne yaptıysam uzamıyor bir yere geliyor sonra duruyor
Hayatım boyunca hiç uzun saçlı olmadım olamadım
Hayatım boyunca en dert ettiğim şeydir
Neden saçlarım uzanıyor o kadar yavaş uzuyorki anlatamam bakıyorum arkadaşım saçını kısacık kesiyor diğer gelişinde saçları uzamış benimki hala yerinde sayıyor
Her şeyi denedim bakım yağları neler neler tahlil yaptım bir eksik tek yok
:KK14:
benimde gür ve uzun her zaman ince telli saçım olsun istemişimdir

Ya aslında annem gilin falan kalın hepsinin ama uzun ya kalın olsa cidden iyice ölürüm her halde bi de tesettürlüyüm saatlerce toplu kalıyo bazen bunalıyorum ince benim için şu anlık iyi
Benim annemin de saçları kalın telli sayılır. Ben babama çekmişim 😂 Aslında şikayetçi değilim, çünkü çok uysallar.

Bence daha hoş duruyo ya bi de benim bi huyum var kardeşimin dahi saçına dokunamıyorum kalın diye huylanıyom keni saçım pamuk gibi 😂
Benim kaçışım yok çünkü ailede her şeyi bana yaptırırlar 😂 Kesinlikle yumuşacık ipek gibi oluyor düz saç ama çabuk yağlanıyor. Yine de şöyle dipleri biraz hacimli olsa hayır demezdim 😂

Benim kaçışım yok çünkü ailede her şeyi bana yaptırırlar 😂 Kesinlikle yumuşacık ipek gibi oluyor düz saç ama çabuk yağlanıyor. Yine de şöyle dipleri biraz hacimli olsa hayır demezdim 😂
Ben düz olmasından şikayetçiyim sadece sıkıldım sürekli örmekten 2 gün öyle gezmekten keşke doğal kıvırcık olsaydı

Saç, cilt tırnak içinse tıp I-III
Eklemler içinse tip I-II gerek.

Ben Suda Collagen markasını kullanıyorum. 30 tane toz şeklinde aromalı doz çıkıyor. Su ile karistirip içiyorum başarılı. Eğer bu şekilde değil mesela yoğurt gibi bir şey içine karıştırıp yiyecekseniz o zaman Voonka collagen de olur çünkü aromasiz.
En son watsons'da kampanyadayken de şu fotoğrafını eklediğim ürünü aldım. Elimde bulunsun diye. Bu da Voonka gibi aromasiz. Farkları su; Suda Collagen içinde biotin, çinko ve c vitamini de mevcut. O yüzden pratik lezzetli ve daha etkili.

🌹
Sevgili Kılıçbalığı ilik fotosunu atcaktın
Böyle de diyince tuhaf oldu 😄
Birde sana bi sorum var saçlarımı boyamam lazım epey bi açıldı çikolata kahveye boyayıp daha boyamıcam
Ama ben duştan sonra saçlarımın uçlarına ve boylarına bakım yağı sürüyorum
Bu yağ saçımdayken boya yapabilir miyim tutmama gibi bi ihtimali olur mu

Topuz yapamıyorum ki 15 kere dolamam gerek afedersin şey gibi olup düşüyo 😂
Bir ara tekniğini öğretirim.
Sevgili Kılıçbalığı ilik fotosunu atcaktın
Böyle de diyince tuhaf oldu 😄
Birde sana bi sorum var saçlarımı boyamam lazım epey bi açıldı çikolata kahveye boyayıp daha boyamıcam
Ama ben duştan sonra saçlarımın uçlarına ve boylarına bakım yağı sürüyorum
Bu yağ saçımdayken boya yapabilir miyim tutmama gibi bi ihtimali olur mu
Ekleyeceğim birazdan.
Genellikle saçın rengini açarken kullanılıyor yağlar. Sen koyuya boyayacagın için karışımın saç tarafından tamamen emilmesi gerek ki hem ana renk hem pigmentler yerkesdin. Bence yağ sürmeden boya.

Bir ara tekniğini öğretirim.

Ekleyeceğim birazdan.
Genellikle saçın rengini açarken kullanılıyor yağlar. Sen koyuya boyayacagın için karışımın saç tarafından tamamen emilmesi gerek ki hem ana renk hem pigmentler yerkesdin. Bence yağ sürmeden boya.
Saçlarım çok kabarıyor yatışsın diye sürüyorum bide hep yağlanmasını beklerim boyamadan
Şimdi yıkadım 2 gün sonra saçım yağı emmiş olur boyasam olur mu ki acaba

X