Saç Uzatma Yöntemleri SacLari Ne Kadar SIkLIktta YikamaLi ?

ben hergün yıkıyorum ama asgari karar 2 günde 1 diye biliyorum ama bu havalarda suyun saca degmesi 3-4 defalıgı bile buluyor.

ben hergün yıkıyorum bazen günde 2 defa falan yıkadığım oluyor bende hastalık gibi bişi oldu artık . uzamasına yardımcı oluyomuş diyorlar ama soğuk su ile durularsan

bazı arkadaşlar yağlanma yada kepek yapıyor demiş ama ben kendimi bildim bileli hergün(kışın bile)yıkarım yazında günde 2 defa yıkadığım oluyor hiç kepek sorunum olmadı ama bu kişinin saş yapısına göre değişir tabi .ben her yıkamadan sonra bir iki dakika soğuk suyla durularım çok faydasını görüyorum

bazı arkadaşlar yağlanma yada kepek yapıyor demiş ama ben kendimi bildim bileli hergün(kışın bile)yıkarım yazında günde 2 defa yıkadığım oluyor hiç kepek sorunum olmadı ama bu kişinin saş yapısına göre değişir tabi .ben her yıkamadan sonra bir iki dakika soğuk suyla durularım çok faydasını görüyorum

bende son duruLamamı soguk suyla yapıoRum kaydirigubbakcemile2
bızım bı ogRetmenımz vardı her gun yıkadıgı ıcın daha cok kepekLendıgını soLemştı ben onDan yoLa cıkarak yazdım ve bı zamanLar bende hergun yıKardım ve sacım alışmıştı hergn yıkanmıynca yaglanırdı tabı kısıye gore degışır ... kesKe benmde senn gıbı oLsaydı cunku yazın hergun duş yapıoRum sacımı topLayıp banyoya gırmek zorunda kaLıorum

evet canım dediğin gibi kişiye göre değişyor benim hiç kepeklenme yada yağlanma sorunum olmadı tek sorun kırık var biraz oda zeytinyağı sayesinde azaldı

ben de son durulamamı soğuk su ile yapayım bakalım nasıl olacak
daha önce hiç denememiştim

kızLar sacım kıvırcık ama cok sık dalgası yok. dalgası arttırmak ıcın yapabılcegm bıseyler varmı?

Benim cildim çok kuru ama saçlarım yağlı nasıl iş anlamadım doktora gittim doktorda bana saçına uygun şampuan kullaniyorsan hergun yıkamaktan zarar gelmez dedi bende hergun yıkayıp uçlarına serum sürüyorum ama evdeyken de her gün banyo yapıyorum diyelim misafir geldi yada acil bir yere çıkmam gerek temiz temiz oluyor mis gibi şampuan da blendax

Benim cildim çok kuru ama saçlarım yağlı nasıl iş anlamadım doktora gittim doktorda bana saçına uygun şampuan kullaniyorsan hergun yıkamaktan zarar gelmez dedi bende hergun yıkayıp uçlarına serum sürüyorum ama evdeyken de her gün banyo yapıyorum diyelim misafir geldi yada acil bir yere çıkmam gerek temiz temiz oluyor mis gibi şampuan da blendax

Ablacim konu 12 senelik 😂

Arkadaslar siz saclarinizi kac günde bir yikiyorsunuz ??
benim bildigim kadariyla slk yikanan sac cok yipranir ve kurur cansizlasir..
ama cogu kisiden okuyorum burda, slk yikanan sac daha cabuk uzar diye..
ben normalde 3 günde bir yikiyorum saclarimi ama yaz geldi diye 2 günde bir yikamam gerekiyor yoksa cok yaglaniyor dipleri ve asiri dökülüyor.. Peki SIZE GÖRE NE KADAR SIKLIKTA YIKANMALI SAGLIKLI KALIP UZAMALARI ICIN ??
saclarini slk yikayipta yipranmayan ve de bu sekil uzatan varsa yardimci olabilir mi.. :uhm:
Bu ara hergun duş alıyorum amauc günde bir saçların yıkanması idealmis galiba
Yaglanmaliymis yağ beslermismis
Bende üç günde bir yıkıyordum normalde

TUzsuz şampuan kullanin

Eklentiler

• 16428922304664505430605870472723.jpg
    16428922304664505430605870472723.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 34
Dp bunu biliyorum canım çok teşekkür ederim rahatszi ettim bu saatte valla helal et hakkını 👐 yarın bundan alayım bizim burda malesef sadece Gratis var ❤️🥳
İyiki Gratis var
Dediğim gibi daha hesaplı olduğuna denk geliyorum gratisin
Belki şuan aynıdır fiyatlar ama olsun
piyasadaki diğer şampuanlara göre gramajı fazla
Onlar 300-500 ml ☺️

Ha bunun da 500 ml olanı var
Siz 800 ml olanı alın arada 2 lira oynuyor
Şişeleri farklı renk görürseniz takılmayın, hepsi tuzsuz
DP tuzsuz bir şampuan markası 🌸🌸🌸

X