Saç Bakım Ürünleri saçımıza kullandığımız ürünleri bakım kürlerini tavsiye yada şikayetlerimizi paylaşım alanı

Geldim :KK48:

Yaptığın tarife göre ortaya korkunç bir sonuç çıkar, uçlar yeşerir veya morarır.

Sen uçların daha açık renk olmasını mı istiyorsun?
Hoşgeldin çekirge:KK25:
Hayır açık değil daha yoğun olsun istiyorum sarılarım. Şuan küllü sarıyım röfle var. Peki uçların daha yoğun sarı olması için ne yapabilirim boya ve teknik konusunda:KK64:

Hoşgeldin çekirge:KK25:
Hayır açık değil daha yoğun olsun istiyorum sarılarım. Şuan küllü sarıyım röfle var. Peki uçların daha yoğun sarı olması için ne yapabilirim boya ve teknik konusunda:KK64:
Anlaşamadık seninle... Saçlarında röfle var, haliyle saç uçlarında açıklı koyulu, sen uçlardaki koyu olan rengi de açmak ve diğer röfle yapılmış renk ile aynı renge getirmek istiyorsun.Doğru mu?

Anlaşamadık seninle... Saçlarında röfle var, haliyle saç uçlarında açıklı koyulu, sen uçlardaki koyu olan rengi de açmak ve diğer röfle yapılmış renk ile aynı renge getirmek istiyorsun.Doğru mu?
Yok oda değil:KK53::KK70:
Şimdi şöyle efenim: komple renkle oynamak istiyorum bu rengide uçlarda daha fazla bekletsem geri kalan kısımda daha az ( kalan kısmı renk eşitleme gibi ) bekletsem olurmu :KK22:

Eklentiler

• FB_IMG_1435873945656.jpg
    FB_IMG_1435873945656.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 201
Canım bu röfle değil, bir kaç paket balyaj atmış yapan arkadaş ve onu bile becerememiş.
Aslında olay şu arkadaş aslında 30a yakın paket attı ama kendi rengimle öyle oynadıki paketler arada kayboldu ton farkı kalmadı yani. Şimdi napsamda bu rengi canlandırsam ve ben daha kalın balyajlar istiyorum

Aslında olay şu arkadaş aslında 30a yakın paket attı ama kendi rengimle öyle oynadıki paketler arada kayboldu ton farkı kalmadı yani. Şimdi napsamda bu rengi canlandırsam ve ben daha kalın balyajlar istiyorum

30 paketle röfle olmaz işte, ancak balyaj olur, onu da kaybettilerse memnun olmaman normal. Yapan kişi çok acemiymiş.

Evde kendin uygulayacaksan, paraya kıyıp wella blondor krem veya L'oreal Mejimech krem alacaksın tüp şeklinde.

Birde saçının baz rengine karar ver böyle mi kalacak yoksa daha açık veya koyu mu olacak, ayrıca küllü mü yoksa bakır yansımalı mı?

30 paketle röfle olmaz işte, ancak balyaj olur, onu da kaybettilerse memnun olmaman normal. Yapan kişi çok acemiymiş.

Evde kendin uygulayacaksan, paraya kıyıp wella blondor krem veya L'oreal Mejimech krem alacaksın tüp şeklinde.

Birde saçının baz rengine karar ver böyle mi kalacak yoksa daha açık veya koyu mu olacak, ayrıca küllü mü yoksa bakır yansımalı mı?
Böyle kalacak zemin. Bakır yansıma değil ama çokta mat küllü de istemiyorum daha canlı bi sarı istiyorum. Teknik olarak ne yapılır bilemedim. Bu bahsettiğin boya profesyonel bi ürünmü. Resimdeki gibi

Eklentiler

• 265280a8f381ece44bfc067dfec7ee07.jpg
    265280a8f381ece44bfc067dfec7ee07.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 117
Böyle kalacak zemin. Bakır yansıma değil ama çokta mat küllü de istemiyorum daha canlı bi sarı istiyorum. Teknik olarak ne yapılır bilemedim. Bu bahsettiğin boya profesyonel bi ürünmü. Resimdeki gibi

Bu boya değil tatlım, balyaj ve röfle için kullanılan orial denen ve saçı mahveden ürünlerin amonyaksız ve krem bazda olanı.Bu sayede saça klasik orial gibi zarar vermez ve profesyonel sonuç sağlar.

Yazdığım iki üründen birine karar ver, ek olarak İgora Royal 0.22 turuncu azaltıcı boya al.

Saçlarını düzgün biçimde ayırıp parça parça balyaj atıp paketleyeceksin ama öncesinde diplere krepe yap ki şerit gibi durmasın.Hızlı biçimde her yeri bitirdikten sonra saçlarını durula. Sonrasında cila işlemi yapman gerek ki, hem yeni balyajlar çiğ kalmasın hemde saçların parlaklığını kaybetmeden natürelleşsin.

Cila işlemini Bir dolu çorba kaşığı saç kremi veya maskesi, maksimum 2-3 cm turuncu azaltıcı boya, 1 çay bardağı ılık su karışımı ile yapacaksın.

Bu karışımı saçına sür ve iyice yedir, duruma göre bir kaç dakika sonra durula.

Demeee:eek:
İlk boyanıncada iyi tutmuyosa yazık ozaman. Alerji testi uygulayın mutlaka yazıyo uyguladınmı canım öyle bişey tahriş falan yapıyomu

uygulamıştım canım birşey olmamıştı bana ama kişiden kişiye değişir bu tabi ki biliyorsun..

Buldum canım sebamed ve prozinc kullanmıştım özellikle prozincten çok memnun kalmıştım ve saçı inanılmaz parlatıyo duştan çıkınca saçınımı boyadın diyolardı bana hatta annem bile:-)
Fiyatıda çok uçuk değil
prozinc hangi türünü kullanmistin hala devam mi canim

X