Saç Bakım Ürünleri saçımıza kullandığımız ürünleri bakım kürlerini tavsiye yada şikayetlerimizi paylaşım alanı

evet ama onu da fazla mı katıyorum bilmiyorum normalde yağlanmayı geciktirir demişlerdi bende hiç bi değişiklik yok

Yağlı saçlar için bir çorba kaşığı canım, fazla kullanırsan yağlandırır...

Yenilikçi ve araştırmacı arkadaşımız:KK9:
sana güveniyotum bu konuda özellikle ürün kullanma konusundaki tespitlerine:KK37:

Aynı şampuanı uzun süre kullandığımızda saç alışıyor ve ilk anki etkisi olmuyor bu yüzden değiştirmek gerekiyor. Mecburen araştırıyorum bende :KK48:

Ben şimdi bu ürünü yoğun kür olarak kullanacağım mesela, neden dersen;

İçerikte Seramid, Keravis, Astaxanthin ve Arginine var ayrıca saçta oluşan mikro yıpranmalarıda onarıyor bu seri. Ayrıca ısı ile şekillendirmeye karşıda saçı koruyor. Bunlar benim için çok önemli.

Senin anlayacağın bir taşla 3 kuş, hem yıpranmaları onaracak, hem ısıya karşı koruma sağlayacak hem arginineden dolayı saç dökülmesini önleyip birde sağlıklı uzamasına katkı sağlayacak. Antioxidan özelliğinden dolayı huzursuz kafa deirmi de rahatlatacak.

Tabii Sülfat falan gibi saçma sapan kimyasallar içermediğini ve vegan olduğunu eklememe gerek yok :KK48:

Son düzenleme:
Buldum canım sebamed ve prozinc kullanmıştım özellikle prozincten çok memnun kalmıştım ve saçı inanılmaz parlatıyo duştan çıkınca saçınımı boyadın diyolardı bana hatta annem bile:-)
Fiyatıda çok uçuk değil
Prozincin çeşitleri var yalnız , hangi rengi kullandıysan kızcağıza bunu da söyle...

ben eskiden hep şampuan kullanırdım. aslında şampuanın saça bir gıdım faydası yok diyebilirim. saçları geç uzatıyor, mahvediyor, artı bir de çok kimyasal var... bunun farkına kalıp sabuna geçince fark ettim.

ilklerde hacı şakir kullandım ama bu sabun doğal değildi hem boya hem de parfüm var. sonra marketten mehmet aydın doğal zeytinyağlı defne sabununu fark ettim. birde bunu deneyeyim dedim ve gerçekten saçlarıma iyi geldi. uzamayan saçlarım uzamaya başladı, saçlarıma hacim geldi ve kendi bakımını kendi yapmaya başladı. sizlere de önerim, doğala geçin. doğal sabun kullanmaya bakın. saçlarınız düzelecek.

ben eskiden hep şampuan kullanırdım. aslında şampuanın saça bir gıdım faydası yok diyebilirim. saçları geç uzatıyor, mahvediyor, artı bir de çok kimyasal var... bunun farkına kalıp sabuna geçince fark ettim.

ilklerde hacı şakir kullandım ama bu sabun doğal değildi hem boya hem de parfüm var. sonra marketten mehmet aydın doğal zeytinyağlı defne sabununu fark ettim. birde bunu deneyeyim dedim ve gerçekten saçlarıma iyi geldi. uzamayan saçlarım uzamaya başladı, saçlarıma hacim geldi ve kendi bakımını kendi yapmaya başladı. sizlere de önerim, doğala geçin. doğal sabun kullanmaya bakın. saçlarınız düzelecek.
Ah ahhh çok isterdim ama şampuan ve kremlerin çözemediği saçıma sabun değerse kim açabilir o saçı bilemiyorum.
Biara zeytinyağlı sabun sabun kullandım yüzümde tüylenme yaptı

Ah ahhh çok isterdim ama şampuan ve kremlerin çözemediği saçıma sabun değerse kim açabilir o saçı bilemiyorum.
Biara zeytinyağlı sabun sabun kullandım yüzümde tüylenme yaptı

ben ilklerde alışmak için, şunu denemiştim. çay bardağının çeyreği kadar sirkeyi maşrapaya döküp gerisini de sulandırıp , banyodan hemen çıkmadan önce saçlarıma döküyordum. saçlarım ipek gibi oluyordu. kokusu ise hemen geçiyor kuruyunca. yani saçlar sirke gibi kokmuyor. birde sirkeyi saç bakımı için de kullanan insanlar var. çünkü saçlara parlaklık veriyor.

bence bir denemende fayda var. belki işe yarar . yaramadığını düşünürsen kullanmazsın.

yüzüne tüy yapan sabunun markası ne peki?

ben ilklerde alışmak için, şunu denemiştim. çay bardağının çeyreği kadar sirkeyi maşrapaya döküp gerisini de sulandırıp , banyodan hemen çıkmadan önce saçlarıma döküyordum. saçlarım ipek gibi oluyordu. kokusu ise hemen geçiyor kuruyunca. yani saçlar sirke gibi kokmuyor. birde sirkeyi saç bakımı için de kullanan insanlar var. çünkü saçlara parlaklık veriyor.

bence bir denemende fayda var. belki işe yarar . yaramadığını düşünürsen kullanmazsın.

yüzüne tüy yapan sabunun markası ne peki?
Sirkeyi denedim ilk seferde mükemmel oldu anlattığın gibi parladı ve ipek gibiydi ama sonraki kullabmamda aynı sonucu alamadım. Sirkeyide senede birden fazla kullanmayın kurutur diyolar bilemiyorum. Dalan dı markası saçımdan çok yüzümdeki tüyleri besledi

saç diplerimde seboreik dermatit var ve bütün market şampuanları dahada kötüleştirdi saçlarımı,prozinc woman kullanıyorum 1 ay olmuştur çok memnunum ilk yıkamadan geçirdi kaşıntı ve oluşan kabuklanmayı artık çok rahatladı kafa derim:))onun haricinde nemli saçlarıma nashi argan yağını kullanıyorum bide glissin mavi olan sıvı saç kremini almıştım arada onuda sıkıyorum saçıma gayet memnunum,bi ara saç köpüklerine sarmıştım ama saçlarımı yapıştırmasın doğal dursun istiyordum ama nedense öyle bi saç köpüğüne rastlayamadım içlerinden en kötüsüde taft çıktı saçlarımı kazık gibi yaptı hiç beğenmedim,ayrıca kullandığım tarağımıda değiştirdim plastik kullanmayı bıraktım önce tahta tarak kullanıyordum şimdi ise boynuzdan yapılmış tarak kullanıyorum elektriklenme derdimde böylelikle olmuyor

ben sacima argan yagsi kullaniyorum ve cok memnunum.. kulagimin hizasindan uclara dogru suruyorum 2 3 damla yetiyor yoksa yaglandiriyor.. bir aralari hindistancevizi yagi kullandim haftada bir sacimin diplerine ve tumune suruyordum yatiyordum sabah kalkinca yikiyordum simdi artik argan yagsiyla yapiyorum ve saclarim gercekten cok uzadi,, yanliz tek problemim hamile oldugum icin sacim cok dokulmeye basladi :KK43:

Konuyu takibe aldim. Ben de hala aradigimi bulamayanlardanim. :KK43:

Clearin bitkisel sentez sac kremini cok sevdim. Son kullandigim krem. Kokusu mukemmel. Yumusatiyor da agirlastirmadi da benim saclarimi. :21:

saç diplerimde seboreik dermatit var ve bütün market şampuanları dahada kötüleştirdi saçlarımı,prozinc woman kullanıyorum 1 ay olmuştur çok memnunum ilk yıkamadan geçirdi kaşıntı ve oluşan kabuklanmayı artık çok rahatladı kafa derim:))onun haricinde nemli saçlarıma nashi argan yağını kullanıyorum bide glissin mavi olan sıvı saç kremini almıştım arada onuda sıkıyorum saçıma gayet memnunum,bi ara saç köpüklerine sarmıştım ama saçlarımı yapıştırmasın doğal dursun istiyordum ama nedense öyle bi saç köpüğüne rastlayamadım içlerinden en kötüsüde taft çıktı saçlarımı kazık gibi yaptı hiç beğenmedim,ayrıca kullandığım tarağımıda değiştirdim plastik kullanmayı bıraktım önce tahta tarak kullanıyordum şimdi ise boynuzdan yapılmış tarak kullanıyorum elektriklenme derdimde böylelikle olmuyor
Köpüğün çeşitleri var ben en hafifini kullanıyorum sertleştirmeyenden şimdi gelmiyo aklıma kutuda yazan. Ona dikkat etmek gerekiyo. Ama sprey sonuçta mutlaka doğaldan farkı olur

Çokça şampuan deneyip değiştirmiş biri olarak 3 ürün tavsiye edebilirim.
Birincisi elseve serisi
Ue4YnJP9m2gm1ToURsdHZILLRlkZzioYB8LHBuAT7TbxuMNbxyzo92-05mUfZCC_CdUntQq9SuVxzNizB2ld1ebrnr9S-oJIGDkHh1cGaWG9GGoBvXbj--hXLD6e=w363-h405-nc

Bu ürünleri kullandigimda saçlarım çok hızlı uzamisti nedendir bilmem ama yeni tatlara açık olduğumdan yine arayış içine girdim

İkinci olarak Glissin MİLLİON GLOSS ürünü onu su an kullanıyorum ama ilk kullandigimda saçlarım tel tel ayriliyodu açıkçası çok hoşuma gitmemişti ama 2. Yikamada bu sorunla karşılaşmadım, vaad ettiğini de yerine getiriyor saçlarımı iyice parlattı

Üçüncü olarak bi kaç yıl önce saçlarımı uzatma çabasına girmiştim ve aktara atmıştım kendimi oda saçı uzatan iki şey var birisi entele otu diğeri yılan yağı demişti ama entele zehirli bi bitki olduğundan tercih etmedim yılan yağı ve yılan sampuani aldım, şampuan adeta doğallık akıyordu saçlarım kopurmuyordu hep masaj yapıyordum ama kısa sürede harika sonuclar elde etmiştim

Kullandığım iki bakım yağı var
Birincisi DAX SUPERGRO adeta aşık olduğum ürün sanal marketlerde sahte satımı çok fazla o yüzden bi mağazadan almanızı tavsiye ederim içinde bulundurduğu jojoba yağı, hindistan cevizi yağı, çay özü, papatya ozu, badem yağı, aloe vera, avokado özü , susam yağı, buğday ozu, bitkisel yağlar ve mineraller, ben 34 tl ye almıştım harika bittiğinde tekrar alicam

İkinci bakım ürünü ise BARCELİNO saç bakım yağı bu yağı kullanırken çok güzel sonuclar elde etmiştim içindekiler isirgan yağı, badem yağı, zeytinyağı, hindistancevizi yağı, buğday yağı, defne var yağı, cam terenebentin, corekotu yağı, susam yağı, ayçiçeği yağı, ceviz yağı, avokado yağı, fındık yağı, jojoba yağı ve soya yağı bunu da aktardan 15-20 tl gibi bi fiyata almistim buda kacirmiycagim yağlardan

Peki sabundan sonra elma sirkesi kullanıyor musun? Sabun kalıntılarını gidermek için şart.
Uzun aradan sonra slm canım nasılsın? Benim yine sana ve bilgine ihtiyacım var:oops:
Bi ara saçımın fotosunu atmıştım hatırlarsan küllü sarı röfleli şuan. Hala boyamadım ama en yakın zamanda boya alcam inşallah. Sana bişey danışmak istiyorum:KK16:

Uzun aradan sonra slm canım nasılsın? Benim yine sana ve bilgine ihtiyacım var:oops:
Bi ara saçımın fotosunu atmıştım hatırlarsan küllü sarı röfleli şuan. Hala boyamadım ama en yakın zamanda boya alcam inşallah. Sana bişey danışmak istiyorum:KK16:
Banlanmışsın ama banın açıldığında tabii ki sorabilirsin...

Banlanmışsın ama banın açıldığında tabii ki sorabilirsin...
Kılııııç nerdesin kuzum:KK33:
Anlatayımm ben derdimi sen görünce yanıtlarsın:KK72:
saçım röfleli. Küllü sarı bi boyayla cila atsam ama bu cilaya oksidanda kullansam yani bi nevi sulandırılmış boya gibi ve uygulamayı ombre gibi uçlarda daha yoğun kullansam ve fazla bekletsem renk farkı olurmu altta röfle olduğu için?
Çok karışıkmı oldu:confused:

Kılııııç nerdesin kuzum:KK33:
Anlatayımm ben derdimi sen görünce yanıtlarsın:KK72:
saçım röfleli. Küllü sarı bi boyayla cila atsam ama bu cilaya oksidanda kullansam yani bi nevi sulandırılmış boya gibi ve uygulamayı ombre gibi uçlarda daha yoğun kullansam ve fazla bekletsem renk farkı olurmu altta röfle olduğu için?
Çok karışıkmı oldu:confused:

Geldim :KK48:

Yaptığın tarife göre ortaya korkunç bir sonuç çıkar, uçlar yeşerir veya morarır.

Sen uçların daha açık renk olmasını mı istiyorsun?

X