Saçımı Boyattım.

Saçım ince telli koyu kumral, palette 12-21 gümüş sarıyı basıyorum, sapsarı oluyor 😂 daha açık isteyen bir hafta sonra aynı boyayla bir tur daha boyar. Çok güzel oluyor. Siyah saçı olanlarda aynı etkiyi verir mi bilmiyorum tabi ama kumral tonlarında tam sarı oluyor

Saçım ince telli koyu kumral, palette 12-21 gümüş sarıyı basıyorum, sapsarı oluyor 😂 daha açık isteyen bir hafta sonra aynı boyayla bir tur daha boyar. Çok güzel oluyor. Siyah saçı olanlarda aynı etkiyi verir mi bilmiyorum tabi ama kumral tonlarında tam sarı oluyor
Şokk
Açıci olmadan imkansız diye düşünmüştüm
Turunculuk yapmıyorsa güzel yontemmis vallahi

Şokk
Açıci olmadan imkansız diye düşünmüştüm
Turunculuk yapmıyorsa güzel yontemmis vallahi
Turunculuk yapmadı hiç bende ama tabi her saç yapısında farklı etkileyebilir. Turunculuk yapan olursa bir kat daha boya geçilebilir. Zaten gümüş tonlu boyada mavi pigment de olduğu için nötralize eder

Sarı istiyordum.Ombre istemiyorum dedim.Kumral sarı istedim.Tuttu koyu kumral yaptı.Begendigim saç modellerini göstermeme rağmen kesim ile beraber 2000 ₺ tuttu.Sizce fiyat yüksek değil mi ? 2 ay boyatmayim bu rengi goruyum diyorum yikandikca sac rengi açılıyormus ya ? 2 ay sonra tekrar boyatmayim mi ?
Bende cumartesi ayni boyatttim koyu zemin üzerine ışıltı dedim,resim gösterdim ama hiçbir alakası yok ne yazikki ,arada çirkin sarılar var .bende hergin deniz suyu ile yıkayıp güneşe çıkıyorum bekli akar diye.resmen kötü kahveler ve pis sarılar çizgi çizgi duruyor.ama yıpranma olmadı hayret.bu arada fiyatlar bu şekilde evet bende ankara yenimahalle 1900 e yaptırdım bu pis saçı,ank için fiyat uygun bile 4000 e kadar çıkıyor.

Sarı istiyordum.Ombre istemiyorum dedim.Kumral sarı istedim.Tuttu koyu kumral yaptı.Begendigim saç modellerini göstermeme rağmen kesim ile beraber 2000 ₺ tuttu.Sizce fiyat yüksek değil mi ? 2 ay boyatmayim bu rengi goruyum diyorum yikandikca sac rengi açılıyormus ya ? 2 ay sonra tekrar boyatmayim mi ?
Saçını actiysa alt taban zaten açık acilacak.Aksin bekle 8le boya saçıni.Bu arada 2000 aldı he🥴Ben bedava çalışıyorum bu durumda

Palette 12-21 gümüş sarı ile boyuyorum. Saçım koyu kumral, ilk boyamada saçı baya sarı yapıyor ama tabi öyle civciv sarısı değil dore sarı gibi daha altın sarı gibi. Ama bir kat daha boyatınca baya açık bir sarı oluyor 😂
Bir kat daha boyamayı ne kadar süre sonra yapıyorsunuz?

Evet olur ben sürekli mor şampuan kullanıyorum çiğ sarıdan eser bırakmıyor ben hatta fazla bekletiyorum sevdiğim tonu yakalamak için ama siz bekletmeyin o tonu herkes sevmiyor çünkü
Teşekkürler ben yine bor mesaj atayım bakın çünkü aralar çok koyu çizgi çizgi birde 3 gün oldu boyatali deniz biraz açar bekli

Ben yapsam mor ile cig sarılar var arada olurmu acaba
Evet olur ama işte aralarda varsa diğer güzel olan yerlere sürme bu sefer yine eşitsizlik oluyor o güzel onlan yerler de acılıyo

Yeni boyatmışsınsız aslında nasıl hemen eşitsizlik oldu aralarda

X