Doğal Saç Bakım Kürleri Saç uzatma ve bakım grubumuz...

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Kizlar balen marka hindistan cevizi yagini kullanan oldumu organik ve yemeklerdede kullanılıyormuş %100 aoguk aikim tekniğiyle diyor alsammi bunu ne etsem birde heralde,artikin kozmetik urunlerde taksit olmuyo cokta sevmiyom taksiti ama bu ara elektronik esya alinca mecbur kaldim :)
Ben de Hindistan cevizi yağı arayışındayım Sevda :işsiz:

KilicBaligi KilicBaligi canim.sulfat icermiyor degilmi P_20161007_202424_BF_1.jpg P_20161007_202347_BF.jpg

Kızlar malzemelerimiz hazır değil mi ben ilk kürü bugün yapayım diyorum canıma tak etti artık :KK70: birde saçlarım kirlendi vaktimde az yağ yapsam gece uyuyamıyorum başımda o yüzden hardal yapsam

Cimcimem, grubun amacı herkesin aynı anda başlaması ve aynı günlerde bakım uygulayabilmek, aramızda saç uzatma yarışına gireceğiz bir nevi, aynı zamanda da birbirimize destek olacağız. Eğer farklı zamanlarda başlarsak gruplaşmanın amacı ortadan kalkar kuzum, rica etsem bir kaç gün daha bekler misin?

Yoksa bak benim de malzemelerim tamam, keratin complex'i de yıkadım, yarın bakım yapabilirim ama yapmayacağım. Bekleyeceğim ki herkes tamamlasın malzemelerini.

KilicBaligi KilicBaligi ben aldim o himalaya şampuandan birazi kapagi,acilip dokulmus ama olsun yag arindirmada kullanacağım onu

Farketmez kuzu, kullan gitsin.

sevdabuzer sevdabuzer sulfatsız şampuan ismi verir misin yarın watsons ve gristen alırım ben yarın başlıyorum KilicBaligi KilicBaligi evet dediğin gibi hangi gün yaptıysam o gün yapmak çok mantıklı bugün bir kaç kasap dolaştım bulamadım umarım yarın bulurum ve başlarım

İnşallah tez zamand abulursun ama her hafta alabileceğin bir yer olsun, hatta 3-5 kuruş vermeyi teklif et.
Ayyy arkadaşlar hayırlı olsun grubumuz, teşekkürler Kılıçbalığı :KK15:
Eee ne zaman start veriyoruz ben hazırım :KK31:
Herkes yapacağı bakımları ve kullandıkları şampuanları da yazsınlar ama olur mu.
Benim bakımım şöyle olucak:
Pazar günü Dax, sabahına duş. Salı günü soğan suyu, sabahına duş. Ve Perşembe tekrar Dax, sabahına duş.
Yani haftanın 3 gecesi bakım gecesi :KK71:
Şampuan olarak NUDE kullanıyorum, yeni ama şimdilik memnunum. Soğan suyunu ya pres yapıp suyunu diplere fısfıslıcam. Yada kaynatıcam. Ben sarımsak da koymayı düşünüyorum... Umarım kokmam :p
Aslında farklı kürler var aklımda... Ama şu bir ay bunlara geçsin yada iki ay sonuca göre bakarız.
Çok çok tatlısınız, başarılarrrr :KK9:

@sevdabuzer haftalık programını yazdığında biz ona entegre olacağız. Ben bu hafta başlayalım artık diyorum. Ben soğan suyu deneyebilirim belki ama sanırım katı meyve presinden geçirerek. Biz esasında şu an @sevdabuzer ile bir kaç şeyi konuşuyoruz aramızda nasıl yapsak daha iyi olur diye. Netleştirirsek zaten paylaşacağız, neticede Sevda bizden daha tecrübeli uzatma konusunda ama, sen de kafandakileri paylaş derim bizimle.

Kizlar balen marka hindistan cevizi yagini kullanan oldumu organik ve yemeklerdede kullanılıyormuş %100 aoguk aikim tekniğiyle diyor alsammi bunu ne etsem birde heralde,artikin kozmetik urunlerde taksit olmuyo cokta sevmiyom taksiti ama bu ara elektronik esya alinca mecbur kaldim :)

Lifeco dan şaşma sevdam. Kozmetik ürünlerde taksit yok evet ama eğer kredi kartı ile tek çekim yaptırırsan bankan açık provizyonda bekleyen işlemler için taksit yapabiliyor. Hangi banka ile çalışuyorsun bilemiyorum ama Garanti ve Yapı Kredi'de bu sistem var.

Tmm canim insallah bulursunya birde kardesim bi sampuan gondermis watsonsdan almis satici sulfatsiz demiş ama üstünde oyle bi,ibare yok kilica sorayim bunada bakarsin olmadi

İçerikte sülfat var.
O zaman bende mi bir himalaya edinsem

Özellikle dökülme karşıtı proteinli olanı başarılı. Yumuşaklık ve parlaklık için olandan uzak dur cimcimem berbat bir şey yıhhhh

Arindirma gucu nasildir bilemiyorum canim ama dene istersen

Gayet iyi Sevda.

Lifeco marka kullandim bitti canim dedim acaba denesemmi bu ürünü

Kesinlikle, Balen veya Bilmem ne efendi kullanmayın.

Aklim lifecodan yana ama balende organikmis bi sorun dedim bakalimbelki kullanan vardir

:sinirli::KK48:

KilicBaligi ben surdum yaglari,suan kafamda. Ya bekleyeceğimizi bilmiyodum:KK43:

Bu arada ben Hande Polat Hindistan cevizi yağını kullanıyorum.Dibinde az kaldı bitince yine aynı marka alacağım.

Cimcimem, grubun amacı herkesin aynı anda başlaması ve aynı günlerde bakım uygulayabilmek, aramızda saç uzatma yarışına gireceğiz bir nevi, aynı zamanda da birbirimize destek olacağız. Eğer farklı zamanlarda başlarsak gruplaşmanın amacı ortadan kalkar kuzum, rica etsem bir kaç gün daha bekler misin?

Yoksa bak benim de malzemelerim tamam, keratin complex'i de yıkadım, yarın bakım yapabilirim ama yapmayacağım. Bekleyeceğim ki herkes tamamlasın malzemelerini.

Farketmez kuzu, kullan gitsin.

İnşallah tez zamand abulursun ama her hafta alabileceğin bir yer olsun, hatta 3-5 kuruş vermeyi teklif et.

@sevdabuzer haftalık programını yazdığında biz ona entegre olacağız. Ben bu hafta başlayalım artık diyorum. Ben soğan suyu deneyebilirim belki ama sanırım katı meyve presinden geçirerek. Biz esasında şu an @sevdabuzer ile bir kaç şeyi konuşuyoruz aramızda nasıl yapsak daha iyi olur diye. Netleştirirsek zaten paylaşacağız, neticede Sevda bizden daha tecrübeli uzatma konusunda ama, sen de kafandakileri paylaş derim bizimle.

Lifeco dan şaşma sevdam. Kozmetik ürünlerde taksit yok evet ama eğer kredi kartı ile tek çekim yaptırırsan bankan açık provizyonda bekleyen işlemler için taksit yapabiliyor. Hangi banka ile çalışuyorsun bilemiyorum ama Garanti ve Yapı Kredi'de bu sistem var.

İçerikte sülfat var.

Özellikle dökülme karşıtı proteinli olanı başarılı. Yumuşaklık ve parlaklık için olandan uzak dur cimcimem berbat bir şey yıhhhh

Haha bende o yumuşaklık seyini almistim cogu dokulmus zaten :bicak:

Gayet iyi Sevda.

Kesinlikle, Balen veya Bilmem ne efendi kullanmayın.

:sinirli::KK48:
Tamam tamam lifecoyu siparis ettim :halay:

Her şey güzelde herkes kendine uygun haftanın üç gününü seçse daha iyi olmaz mı?Sonuçta amaç günleri şaşırmadan yapmak değil mi?Öbür türlü bilmiyorum bana uyan gün sana sana uyan günde bir başkasına uymayabilir.

X