Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengi seçemiyorum yardım eder misiniz?

I love cats

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
400
66
Kızlar beyaz tenliyim hafif tombiğim yüzüm güzel gözüksün istiyorum ve yaşım 23 çok büyük durmak istemiyorum hangi rengi önerir siniz kızıl falan olurmu

Koyu kumral, kahve, açık kestane vs bence.
Kızıl hem demode geliyor bana hem de büyük gösteriyor. Elçin Sangu kızılı değil bahsettiğim, o direkt havuç (bakır diyorlar sanırım) ve çok güzel ama herkese olabilecek bi renk değil, onun zaten kendi saçı da, boyayacaksan inanılmaz beyaz olmak lazım, kaş kirpik tarz makyaj ona göre olmalı, riskli.

Son düzenleme:
Kızlar beyaz tenliyim hafif tombiğim yüzüm güzel gözüksün istiyorum ve yaşım 23 çok büyük durmak istemiyorum hangi rengi önerir siniz kızıl falan olurmu
Kızılll kesinlikle.
Bende beyaz tenli yeşil gözlüyüm.
Kızıl harika duruyor yada patlıcan moru.

Kızıl her tene gitmez ,buğday tene en çok gider ki onun da tonları vardır iyi bi kuaför ayarlar ancak onu.Size kumral balyaj ya da ombre önerebilirim. Hem yaşınıza uygun olur hem de bakarsınız ilerleyen zamanlarda bi tık daha actirabilirsiniz rengi teninize uyuma göre.

kendı saçınız ne renk ? kahve tonları olabilir kumral olabilir açık kestane falan diğer bütün renkler ultra kadınsı yapar ve yaş atar kızıl çok masraflı sarı da öyle (15 günde 1 dip boya ister )

Biraz akınca ve sürekli fönlü falan olmayınca basit duruyor bence kızıl, yani nasil desem, paçoz bakımsız gibi görünüyor.

Sarı renk ve ombre türleri için de geçerli bence bu tespit, oonlar da akınca kaka rengine dönüyor :KK48: Ankara sokakları kaka rengi saçlı ortayaşlı kadınlarla dolu.:bicak:Kızıl akınca sanırım turuncudan hallice bir renge dönüyor o da çok fena:63:

Sarı renk ve ombre türleri için de geçerli bence bu tespit, oonlar da akınca kaka rengine dönüyor :KK48: Ankara sokakları kaka rengi saçlı ortayaşlı kadınlarla dolu.:bicak:Kızıl akınca sanırım turuncudan hallice bir renge dönüyor o da çok fena:63:
😂😂
Boya yapıyorsan ve doğal saç renklerinden farklı bi renkse çok özen göstermek gerekiyor bence, hem renkli olsun hem de düz salıp çıkayım veya atkuyruğu yapayım demek olmuyor 🥲

😂😂
Boya yapıyorsan ve doğal saç renklerinden farklı bi renkse çok özen göstermek gerekiyor bence, hem renkli olsun hem de düz salıp çıkayım veya atkuyruğu yapayım demek olmuyor 🥲

Gençsen, beyazın da yoksa boyayı gerçekten anlamıyorum saçını yıpratmak için üstüne tonla para veriyorsun ... ben 35im, bu yıl beyazlarım arttı ama boyamamak için adeta direniyorum. Boya hem yapay duruyor, hem saçı kurutuyor, bence uzak durulması gereken bir uygulama. Onun yerine saçımı sağlıklı tutarım, boyaya koyacaım parayla güzel şampuan ve saç kremi alırım, kuaförde değişik stiller yaptırırım.

Gençsen, beyazın da yoksa boyayı gerçekten anlamıyorum saçını yıpratmak için üstüne tonla para veriyorsun ... ben 35im, bu yıl beyazlarım arttı ama boyamamak için adeta direniyorum. Boya hem yapay duruyor, hem saçı kurutuyor, bence uzak durulması gereken bir uygulama. Onun yerine saçımı sağlıklı tutarım, boyaya koyacaım parayla güzel şampuan ve saç kremi alırım, kuaförde değişik stiller yaptırırım.
Ben de hiç boyatmadım, 33üm, 34 olmak üzereyim 🥲 Beyazım yok, olunca da yine kendi rengine boyarım diye düşünüyorum, kendi rengimi de çok seviyorum, güneşte kızılımsı parlayan kahve kestane arası bi renk 🥲
Açık kumral+platin ombre falan çok beğeniyorum bazılarında ama ben uğraşamam gerçekten dibiydi, ucuydu bilmem nesiydi :KK53:
Gerçekten de yıpratıyor saçı ve çoğu kişide aşırı yapay duruyor.

Evet katılıyorum, sari saç ultra bakim istiyor .Saçlarıma son bir yıldır dibi küllü koyu kahve platin balyaj uygulaması yaptırdım.İlk haftalar keratin botox da ekletince muazzam duruyor Sonra ,turunculasmalar, elektriklenme ,kabartma vs çok sorunu çıkıyor. Allahtan mor şampuanlar var .Onlari kullanıyorum. Bir de dip boyaya gittikçe kuaförüm turunculasmayi yüzde 80 alıyor cila ile tekrardan.Kizil da oyle ,yapildigi gibi asla durmuyor.Yani sarı ve kızıl saçlara bulaşmak çok masraf ve bakım gerektiriyor .

Aynen, benim beyazlarım boyadan sonra çok arttı. Irsi diyeceğim ama erkek kardeşim 36 yaşında birkaç tel ancak beyazı var. Ben nineme dönmek yolunda ilerliyorum 😃

Dün kuaför sadece uçlara ombre yaparak kullansaydınız keşke dedi. Ombre/ röfleden sonra tüm saçı boyamak beyazları arttırıyormuş.

X