Saç Bakım Ürünleri Saç için Argan yağı kullanan var mı?

Ha bir serum, ha argan yağı...Hiç bir farkı yok...Argan saçta öyle aman aman etkili bir yağ değildir...
Kullanacaksanız hindistan cevizi yağı kullanın...ama saf olanını...Aktarlarda satılan likit parafini değil..:KK34:

ben dışı kahverengi olan markanın( isim vermemek için ) çok memnunum saçlarım mükemmel düzeldi kırıklar yok oldu şimdi baska bi marka sipariş ettim bira zdaha ucuz die ama inş kullandığım marka kadar etkilidir

Herzaman gittiğim kuaför morfose argan yağını 45 TL ye satıyor. Kuaför malzemeleri satan yere gittim ve 20 TL ye aldım. Dün aldım kuru saçıma biraz sürdüm yumuşacık yaptı. Kuaförler kızabilir ama kazıklanınca da ben onlara kızıyorum. Toptancılarda çok güzel ürünler var ve pahalıda değiller. Şampuan olarak maxwell argan yağlı şampuan kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. En güzelide bu ikisininde türk malı olması.

Herzaman gittiğim kuaför morfose argan yağını 45 TL ye satıyor. Kuaför malzemeleri satan yere gittim ve 20 TL ye aldım. Dün aldım kuru saçıma biraz sürdüm yumuşacık yaptı. Kuaförler kızabilir ama kazıklanınca da ben onlara kızıyorum. Toptancılarda çok güzel ürünler var ve pahalıda değiller. Şampuan olarak maxwell argan yağlı şampuan kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. En güzelide bu ikisininde türk malı olması.

aynen bende 19 tl aldım.8 sene önce selective mavi suyu 45 tl almış biri olarak bi daha asla kuaförden birşey almam.bende murfoseden çok memnunum banyodan sonra yüzüme saçlarımın uçlarına sürüyorum,asla yağlı kalmıyor.ama bu yağın içinde çoğunlukla hindistan cevizi yağı var gib baskın koku bu çünkü.

Eşimle fas gezimizde almıştım, çokkkkk memnunum.

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 467
merhaba kızlar, eşim fastan üzerinde %100 naturel argan yağı getirdi. pazarlıkla 250 ml ini yaklaşık 35 tl gibi bir fiyata almış. burada okuyorum %100ler 150-175 tl den bahsediliyor. burada mı pahalı yoksa eşimin aldığı gerçek argan yağı değil mi bu fiyata:S?

merhaba kızlar, eşim fastan üzerinde %100 naturel argan yağı getirdi. pazarlıkla 250 ml ini yaklaşık 35 tl gibi bir fiyata almış. burada okuyorum %100ler 150-175 tl den bahsediliyor. burada mı pahalı yoksa eşimin aldığı gerçek argan yağı değil mi bu fiyata:S?

senin yağın fastan alındığı için ucuz. burada satılanlar ithal ürün, üzerine vergisi, transferi, karı... koyup da satıyorlar.

Ben 2 haftadır her duştan sonra saçlarımın uçlarına Otacı'nın Argan Yağı'nı uyguladım. Yanık saçlarım sayesinde inanılmaz yumuşadı! Argan yağı saça kolayca fark edilen bir parlaklık da veriyor. Tavsiye ederim kızlar:)

$Milk-Shake-Argan-Yagi-10-ML__84128250_0.jpg

Milkshake argan yağı:
-Tüm saç tiplerine uygun argan yağı bakım ürünü
-Argan yağının eşsiz özellikleri sayesinde saça bakım sağlar, besler.
-Saça uygulama yapılır yapılmaz sağlıklı bir görünüm ve yumuşak , hacimli ve inanılmaz parlak efekt kazandırır.

$Affinage-Kitoko-Oil-Treatment-Argan-Yagi-10-ml__55250558_0-650x650.jpg

Kitoko argan yağı:
- Yoğun birşekilde saçı besler, yumuşatır ve güç kazandırır.
- Parlaklığını ve nem dengesini geri kazandırır.
- Dalgalı ve zor taranan saçları yumuşatır.
- Yağ hissi bırakmaz saç tarafından kolaylıkla emilir.
- Omega yağları antioksidanlar, A ve E vitaminleriyle zenginleştirilmiştir.
- Doğal UV koruması ile kurutması süresini belirgin bir biçimde azaltır.

İkisinin arasında kaldım kızlar sizce hangisi? Milkshake ürünlerinden çok memnunum aslında argan yağını denemek istiyorum ama hangisini alsam kararsız kaldım :44:

Kızlar büyük boy kitoko argan yağım bugün geldi öncelikle kokusu harika erkek parfümlerini andırıyor. Bakalım yarından itibaren kullanmaya başlıcam etkilerini yazarıım:21:

benim teyzemin saçları platin ve çok yıprandığından argan yagı kullanıyor sampuanından cok yag daha etkılı sampuanı yıkıyorsunuz gecıyor sonucta ama argan yagını dustan cıkınca sürüyor kuaforündede bir şişe var o da ona fön çekerken sıkıyor orda duruyor yani herşeyde kullanıyor ve saçını çok besledi uzadı ayrıca ki 47 yaşında yani :) bende bi ara kullandım ama ben düzenli değil tabi ondan çok etki görmedim ama sürünce yumuşacık oluyor çok güzel

Ben nashinin argan yagini kullaniyorum . Ama saclarim asiri yipranmis oldugu icin tek basina yetersiz kalio. Nashiden cok memnunum

Merhabalar,

Günlerden bir gün bir düğün için Avrupa yakasına geçtiğim zaman bir kuaföre gitmiştim, Orada Omega plus marka argan yağı satın almıştım,İnanılmaz başarılı bir ürün, saçlarım 1 ayda fark edilir derecede sağlıklı bir şekilde uzamaya başladı ve yumuşacık saçlarım oldu,
Banyo sonrasında kuruladığım saçlarıma düzenli uyguladım,
Tek sorun bir daha bu ürünü nerede bulabileceğim :KK43: karşıda o kuaförün yerini tam olarak bilmiyorum bile :KK43:
Kullanan ve bilen biri varsa lütfen benimle paylaşsın
Marka OmegaPlus Argan serisi ,

En sonunda omega plus argan yağ buldum mükemmel bir ürün arkadaşlar saçım 1 ayda 5 cm uzadı yapılandı internet adresi
aklınızda olsun mükemmel bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
omega plus argan yağını adresinden bulabilirsin omega plu...şsın Marka OmegaPlus Argan serisi ,[/QUOTE]

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle çok iyi ürün saçlarım 1 ayda 5 cm uzadı mükemmel tavsiye ederim markası omega plus argan serisi

bende milk_shake organik argan yagını ve happy moment organik argan yağını kullanıyorum, ikisinden de memnunum. ama saç uzatma etkisi görmedim. siz saçlarınızın diplerine mi sürüyorsunuz yoksa elinizde ısıtıp boylarına mı uyguluyorsunuz?

X