Saç Bakım Ürünleri Saç için Argan yağı kullanan var mı?

Morfose markasının argan yağlı saç bakım yağı var banyodan sonra nemli saça sürülüp durulanmayanlardan. İnanılmaz etkili herkese tavsiye ediyorum saç kesinlikle kabarmıyor. Birde benim saç kırılma problemim vardı son zamanlarda onuda kesti saça esneklik kattı. Direk argan yağıda kullandım ama bunun kadar etkili değildi açıkcası.

Morfose markasının argan yağlı saç bakım yağı var banyodan sonra nemli saça sürülüp durulanmayanlardan. İnanılmaz etkili herkese tavsiye ediyorum saç kesinlikle kabarmıyor. Birde benim saç kırılma problemim vardı son zamanlarda onuda kesti saça esneklik kattı. Direk argan yağıda kullandım ama bunun kadar etkili değildi açıkcası.

Hmm teşekkürler. Peki fiyatı nedir?

Bakım yağı 100ml ve 24 tl.Direk argan yağını alırsan zaten çok pahalı o yüzden bakım yağını almak daha mantıklı bence.

Bu arada yengemin kardeşi şapuana katarak yapıyormuş. Saçları çok seyrekti hatırladığım kadarıyla... Halamın dediğine göre baya fark varmış. İşe yaramış yani...

Son düzenleme:
Canım ben toptancıdan alıyorum herşeyimi dışarda 30 tl olan rimeller orda 10 tl 100 tl lik kerastase şampuanlar 25-30 tl.. O sebeple aynı ürünü dışarda almaya çalışırsan büyük ihtimalle 50-80 arasında birşeyler ödersin

Bu arada yengemin kardeşi şapuana katarak yapıyormuş. Saçları çok seyrekti hatırladığım kadarıyla... Halamın dediğine göre baya fark varmış. İşe yaramış yani...

Direk argan yağlı şampuanlarda var aktarlardan alabilirsin ben onuda kullanmıştım 15 tl onunda kokusu aynı argan yağı gibi kokuyor hoş bir kokusu var. Markasıda harem's

Çok yorum yapamayacağım ben çünkü onu kullanmadan önce argan yağını saçımda yarım saat sıcak havlu eşliğinde beklettim.. Ama inan bana hiçbiri bakım yağı ile bir değil ben yazları antalyadayım 40 derece sıcakta saçım genelde bonus halini alırdı ama o bakım yağını kullandığımdan beri saçlarım yumuşacık ve kabarmıyor. Ama tabiki de herşey herkes de aynı etkiyi göstermez.

Çok yorum yapamayacağım ben çünkü onu kullanmadan önce argan yağını saçımda yarım saat sıcak havlu eşliğinde beklettim.. Ama inan bana hiçbiri bakım yağı ile bir değil ben yazları antalyadayım 40 derece sıcakta saçım genelde bonus halini alırdı ama o bakım yağını kullandığımdan beri saçlarım yumuşacık ve kabarmıyor. Ama tabiki de herşey herkes de aynı etkiyi göstermez.

:) Öyle... Teşekkürler.

ben kullandım bi süre işe yaradı kırıklarım için bi süre sonra kepek yaptı topuz yapıp yatınca bende bıraktım ama dışarı çıkacağınız gün yapmayın çünkü yağlı gözüküyo

ben 10tlye aldım imaj passionate argan tree oıl 100ml hemde

Canım etkisi nasıl peki? Bende buldum bir yerde 10 tl ama cesaret edemedim çünkü aktarım ucuza bulacağım argan yağlarının gerçek argan yağı olmadığını, argan yağının aslında çok pahalı olduğunu söyledi.

Canim bende sac serumu hastaligi var .) Su an kullandigim farkli ama annemin morfose argan yagli sac serumu var. Oraya gittigimda onu kullandim gercekten etkili kokusu cok guzel ve yunusacik yapiyor. Ama sac diplerne surmuyorz o konuda dikkat etmek lazim gercek argan yagi kullanan atkadaslarimiz var istersen ozeldrn mrsaj atabilitm ama argan yagi oyle cok pahali bi yag degil ve orjilnalini bulmak vok zor aktarlardakilere pek guveneemiyorim ben bu konuda .)

Canim bende sac serumu hastaligi var .) Su an kullandigim farkli ama annemin morfose argan yagli sac serumu var. Oraya gittigimda onu kullandim gercekten etkili kokusu cok guzel ve yunusacik yapiyor. Ama sac diplerne surmuyorz o konuda dikkat etmek lazim gercek argan yagi kullanan atkadaslarimiz var istersen ozeldrn mrsaj atabilitm ama argan yagi oyle cok pahali bi yag degil ve orjilnalini bulmak vok zor aktarlardakilere pek guveneemiyorim ben bu konuda .)

Marka veren arkadaşlarımız fiyatları da yazabilirler mi acaba? :) Ö.m atabilirseniz çok sevinirim. Ayrıca bu ilçe de bulunan bütün aktarlar değerinin çok üstünde satıyor ki orjinal olduklarını da sanmıyorum. Ben buradaki aktardan karınca yağı almıştım. Değeri en fazla 5 tl iken burada 10 -15 tl ye satılıyor. :/ ki argan yağını kaça satarlar düşünmek bile istemiyorum. :/

Ben Kitoko'nun Argan Yağı'nı kullanıyorum.Mükemmel bir şey .Saç uçlarına ve kırıklara iyi geliyor. Ayrıca şampuanıma da kattım 2 tatlı kaşığı.Kuaförümden almıştım 75 TL'ye ama biliyorsunuz kuaförler üstüne kar koyup satıyorlar. İnternetten daha uyguna alınabilir.

Ayrıca diğer argan yağları gibi kalıntı da bırakmıyor ve 3-4 damla saçınıza yetiyor.

Morfose argan yagi kullaniyorum. Serum gibi, saclarimi yikayip havluyla suyunu aldiktan sonra sac uc ve boylarina suruyorum inanilmaz guzel yumusacik parlak yapiyor saclarimi, bugune kadar birsuru sey kullandim yapi olarak asiri kuru sert ve kabarir saclarim. Kurulugunu ve kabarmasini kesinlikle onluyor. Herkese tavsiye ederim.

X