Saç Bakım Ürünleri Saç için Argan yağı kullanan var mı?

uzun zamandan sonra çok şey denedim uyguladım. Şampuan ve serum olarak Otacıyı tavsiye ederim. Vaktiniz varsa, istanbulda yaşıyorsanız Eminönünde Zazahan var. Çok ürün var ve bulabileceğiniz en uygun fiyata orda bulabilirsiniz. benim şu anki araştırmam maşa ne kullanmalıyım ne önerirsiniz.

uzun zamandan sonra çok şey denedim uyguladım. Şampuan ve serum olarak Otacıyı tavsiye ederim. Vaktiniz varsa, istanbulda yaşıyorsanız Eminönünde Zazahan var. Çok ürün var ve bulabileceğiniz en uygun fiyata orda bulabilirsiniz. benim şu anki araştırmam maşa ne kullanmalıyım ne önerirsiniz.

otacı zazahanda var mı ki?? prof ürünler var diye biliyorum ben ama..

Ben argan yağı kullnmaya başladıktan kısa süre sonra çok saç kaybettim su gibi aktı duşta saçlarım koruyucu özellikli olan argandan kullandım nemli saç uçlarına uyguladım ve en sonunda çöpe attım.

içeriğine dikkat edin. %90 zeytinyagi %10 argan yagi yaziyor
yok canım onu biliyorum benim söylediğim o degil bu farklı bi zamanda gelmisti. Ben uçlarına kullanmıstım kullandığım süre içinde de saçlarımın daha hızlı uzadığını fark etmistim. Diplerine hiç kullanmadım arkadas kullanacagını söyleyince merak ettim ters bi etki oldu mu diye.

yok canım onu biliyorum benim söylediğim o degil bu farklı bi zamanda gelmisti. Ben uçlarına kullanmıstım kullandığım süre içinde de saçlarımın daha hızlı uzadığını fark etmistim. Diplerine hiç kullanmadım arkadas kullanacagını söyleyince merak ettim ters bi etki oldu mu diye.
iyi o zaman, sevindim :) benim baktigimda dedigim gibi %90 z.yagi yaziyordu :)

piyasada en ucuzundan en en pahalısana kadar her markayı denedim. fakat hepsinin içinde fazlasıyla kimyasal var yada inceltilmiş. bir arkadaşım sırf argan yağı için fas'a gitmiş ve oradan sertifikalı getirmişti. üstelik aldığım çoğu markadan daha uygundu.. hemen sertifikasınıda istedim inceledim. tabi bununla da yetinmeyip kendi kendime ürünün saflığıyla ilgili test yaptım:) bir çay tabağına fıslattım ve çakmakla tutuşturmaya çalıştım( eğer yanarsa içinde kimyasal barındırdığı anlamına gelir). mavi siyahtan açık kumrala dönmeye çalıştığım saçlarıma 'superman' edasıyla yetişti. cildime,kirpiklerime,saçıma kullanıyorum.hatta bronzlaştırıcı olarak bile kullanıyorumm. dipnot: kokusu çok kötü.
işin özü; eğer piyasada safını bulursanız uçunn kızlar.

Aslında argan yağı tartışması saçın en ıyı bakımını sağlayan bir ürün Fakat Argan yağından daha onarıcı olan ama yağ değil de bir sıvı çözelti olan likid keratin var, saçı mukemmel onarıyor dolgu yapıyor kırıkları yapıştırıyor. Argan ise daha farklı bir faydası var saçı yumuşak ve parlak yapıyor ama yıkanınca çıkıyor. Ama likid keratin serum asla çıkmıyor. Mucize gibi yıpranmış kırık saçı kesin olarak onarıyor. İnsan gözlerine inanamıyor.

Konu dışı
Saçı çok dökülenler ayrıca bir de tiroid testi yaptırsalar iyi olur.
Tiroid düşükse argan fayda etmez çünkü

X