Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesine karanfil kürü

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Handecelik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2013
116
6
Merhaba arkadaşlar
Bende saçımın dökülmesinden muzdaribim.Gerçekten artık üzülmeye başladım.Dün internetten bayağı araştırdım ve karanfil kürünü buldum.Uygulayan herkes çok memnun.Bende az önce denedim.Saça anında parlaklık veyumuşaklık veriyor.Saçı gürleştirip uzattığınıda okudum.Düzenli bi şekilde her gün kullanacağım.Umarım iyi bir sonuç alabilirim:)

Merhaba arkadaşlar
Bende saçımın dökülmesinden muzdaribim.Gerçekten artık üzülmeye başladım.Dün internetten bayağı araştırdım ve karanfil kürünü buldum.Uygulayan herkes çok memnun.Bende az önce denedim.Saça anında parlaklık veyumuşaklık veriyor.Saçı gürleştirip uzattığınıda okudum.Düzenli bi şekilde her gün kullanacağım.Umarım iyi bir sonuç alabilirim:)

Denemediğim şey kalmadı. Artık inancım da kalmadı :KK43: ama bende bugün başladım buna inşallh hayrını görürüz.

Benim de saç dökülmelerim var. Argan yağı, ısırgan otu denedim. Bu karanfil kürüne de bakıyım bari. Offfff offff napcaz bu saçlarla.

Denedim faydasını gördüm dokulme iki defa yapmama rağmen çok azaldı ins herkes uğraştığı emeğinin sonucunu alır

Karanfil kurunu nasil yapiyorsunuz ?detaypi aciklarmisiniz?alinti yapip cevaplaraaniz sevinirin

Yeni olduğumdan alıntı nasıl yapılır bilmiyorum kendi yaptığımı anlatayım istersen denemek için az yaptım ama okuduğum yerde 4 bardak suya bi avuç karanfil konuluydu bazıları demlemiş bazıları bir gün soğuk suda bekletmisn ben yarım fincan sicak şuya bir tatlı kaşığı koydum soğumaya bıraktım sonra pamukla sÜrdüm

Galiba yazdığım cv gönderilmesinde hata oldu yeniden yazıyim ben ölçülerini denemek amacıyla az yaptım yarım fincan suya bi tatlı kaşığı koydum soğumaya bıraktım sonra pamukla sÜrdüm okuduğum yerde 4 bardak suya bir avuç karanfil konuluydu bazıları demlemiş bazıları bi gün suda bekletmisn sonra uygulamış alıntı nasıl yapılır bilmiyorum ayrıca bu bitkisel bi zararı olduğunu düşünmediğini 2.5 yaşında kızım var çok az saçları var onada sürüyorum hem sac çıkartıyor hemde dokulmeyi onluyo diye okudum

Ben 8 senedir yağlara bakim yapıyorum parlatmaktan başka ise yaramiyo lar bu forumda yazılanların% 90ni denemiş biri olarak söyliyim herkesde aynı etkiler olmuyo malesef o yüzden bundan sonra dökülmesi tamamen geçince ne boya nede yağ kullanmayı düşünmüyorum

Ben 8 senedir yağlara bakim yapıyorum parlatmaktan başka ise yaramiyo lar bu forumda yazılanların% 90ni denemiş biri olarak söyliyim herkesde aynı etkiler olmuyo malesef o yüzden bundan sonra dökülmesi tamamen geçince ne boya nede yağ kullanmayı düşünmüyorum
aynen yağlar hiç bi işe yaramadı bende. Dr a gittim kaç kare en son bi hormondan dolayı 1 yıl Doğum knt hapı kullanmamı ve minoksil e baslamam gerektiğini söyledi ama ben gebelik düşünüyorum bunların ikisini de kullanamam. Hem dopum knt hapı kullandığın süre dökülmeyi durduruyor kalıcı çözüm değil. O yüzden kendim çözüm bulmaya çalışıyorum çok seyrek saçlarım :KK43: karanfil kürünü iki gündür kullanıyorum bakalım fayda etcek mi saçta çıksa keşke

10-15 adet karanfili bir su bardağı suda 10 dk kaynatıp cam bir kavanoza koydum. Soğuyup rengi çıktıktan sonra kullanabilirsin.Sabah akşam saç diplerime losyon gibi sürüyorum.
Tesekkur ederim cvbnz icin arkadaslar bende cildiyeye gittim acilma flan daha yok cok sukur vitabiol surupla zinko hapi verdi surup bitti hap daha bitmedi ekimde bayramdan sonra yine gitcm kontrole bakalim ne dicek doktor bu sefer azalma olmadi tokamdan banyodn ciktiginda bisuru sac sikio sntin bozuluyo uice denicem bunuda

Ben reklam yapan bir zavallıyım. Amacım ürün kullanıyormuş gibi reklam yazarak sizleri dolandırmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim. Benim 3. Günüm bi gelişme yok daha.

Ins düzelir saçlarım kendisi zaten kedi kuyruğu kadardi gurlestirmek için herşeyi denedim olmadı kendi haline biraktim şimdi kedinin kuyruğunu kıskanır oldum:63:

arkadaşlar ben gerçekten çok memnunum bazen kullanım yanlışlığından da sıkıntı doğabiliyor kesinlikle etkili bence ....

iki gün üst üste kullanıyorum bir gün ara veriyorum tonik diye bir ürün var onu sabahları nemli saçlarımın diplerine masaj yaparak uyguluyorum kremi ise sadece saç uçlarına uyguladığım için ben gayet etkisini gördüm ve etkili....

X