Doğal Saç Bakım Kürleri SAÇ BAKIMI

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

goksyl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
204
266
26
Bepanthen, Bemiks ve Evigen'i karıştırıp saça uygulandığını duydum. Bu şekilde saç gürleştirip, uzatanlar varmış. Deneyip sonuç alan var mı?

Şu an kafamda buram buram kokan karışım :kusmuk:sabaha kadar bekleteceğim. Çok methini duydum bakalım işe yarayacak mı? Zeytinyağı ile karıştırıp sürdüm. Bende merak ediyorum kullananların yorumunu

Kullandığınız dax içerisinde hindistan cevizi yağı var mı? Benimkinde yok...

Eklentiler

• 20181119_081630.jpg
    20181119_081630.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 82
Sabah saçlarımı 4 kez şampuanlamama rağmen hala kokuyor .... ama kararliyim ampuller bitene kadar süreceğim.

İnstagramda bi sayfada kadın yeni saç çıkardığını ve saçlarını uzattığını yazmıştı. Sizdende sonuçları bekliyorum :)
İnşallah faydası olur. Yarın zeytinyağı+sarımsak karışımını uygulayacağım. Geçen hafta yaptığımda hiç kokusu kalmamıştı.
Ampullerin kokusu çıkmıyor nedense, belki gece boyu beklettigim için oldu. Cuma günü 2-3 Saat bekletip yıkayacağım.

İnşallah faydası olur. Yarın zeytinyağı+sarımsak karışımını uygulayacağım. Geçen hafta yaptığımda hiç kokusu kalmamıştı.
Ampullerin kokusu çıkmıyor nedense, belki gece boyu beklettigim için oldu. Cuma günü 2-3 Saat bekletip yıkayacağım.
Güncel yorumlarınızı bekliyorum o halde :)

Düzenli mi kullandınız? Genelde düzenli kullanıldığında etki edeceğini söylemişler araştırdığım yerlerde.
Ben saç dökülmesi şikayetiyle gittim ve doktorum 10 günlük bir tedavi verdi bu karışımları hatta daha fazlasını eczacı karışım yaptı düzenli kullandim ama pek fayda etmedi bende

Bende bu konuda çörek otu yağını duydum kızlar daha kullanmadım aldım ama faydasını gören var mıdır acaba

X