Rüya Yorumları Rüya Yorumları

R
Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)
Rüya yorumluyormusun hala yazsam yorumlarmisiniz rica etsem

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)
Merhaba,3 tane rüyam var,ve 3'ü de birbirine benziyor,içlerinde ortak simgeler var ve o kadar karışık rüyalarki nasıl yorumlamam gerekiyor bir türlü çözemedim; Ayrıca 3ünü de düzenli olarak ard arda gördüm ve ilk rüyamı hıdırellezin son gününün akşamında gördüm,bu yüzden çok ilgimi çektiler ama onları anlamaya ihtiyacım var bana yorumlamanızı rica ederek buraya yazıyorum..
1. rüyam
bu rüyamı 6 mayısta bir arkadaşımla (yakın bir arkadaşım) hıdırellez hakkında konuştuktan sonra gördüm ve sohbetin sonuna geldiğimizde arkadaşım bana 'Beni rüyanda gör' dedi; saçma görünebilir ama belki bununla bir ilgisi vardır diye merak ediyorum.. rüyamda onu görmedim ama pek de hoş olmayan bir rüya gördüm diyebilirim; Rüyamda bana ait olmayan büyük bir evdeyim,evin yerleri beyaz mermerden ve içi bomboştu; Sadece 2 tane yanyana,camdan,sürgülü kapıları olan balkonu vardı.Bu balkonlar da genişti,ve birinin içinde bolca kum ve kayalık vardı,bu kumların arasında simsiyah,orta büyüklüğe yakın boyutlarda bir timsah ve onunla aynı ortamı paylaşan,yeşil renk ama ondan kat kat daha büyük başka bir timsah daha vardı,ikisi de hiç kımıldamadan cam kapının tam arkasından bana bakıyordu,ben de onlara bakarken 'Bunlar vahşi hayvanlar,ya karınları açsa?' diye düşünüp tedirgin oldum,ama sonra nasılsa arada kapı var diye çok da telaş yapmadan diğer balkonda ne var diye bakmaya gittim,orası boştu,ama içerde siyah küçük bir köpek vardı.Çok sakin,ama mesafeli davranan bir köpekti bu.Köpeğin haline acıdım ve onu yan balkondaki timsahlara yem olmaktan korumak istedim.Ona yaklaşmaya çalışırken dışardan bir ses duydum,köpek hemen havlamaya başladı.Herhalde korkudan,birden çok arkadaş canlısı oldu ve ben ne olduğunu görmek için eve girerken o da peşimden benimle evin içine geldi;Nolduğunu benden önce anlamış gibi havlıyordu.Eve girdiğimde çok şaşırdım,cam kapının açılmıştı ve siyah timsah bir ayağını kapı sınırına atmış içeri giriyordu! Hemen kapıyı iterej kapattım ve o da ayağını çekip geri çekilmek zorunda kaldı.Timsahlar beni kapı açıkken de korkutamadı; sakindim ama tehlikeli olduklarını bildiğimden oraya zamanında varmamın ve köpeğin de onlara yem olmamasının çok iyi olduğunu düşündüm ve uyandım..
2. ve 3. rüyamlarımdaysa
2. rüyamda bir geminin içinde ayaktayım,ve önümdeki açık gemi kapısından denizi izliyorum.Denizde,gemide tamamen gri renkteler.Başka bir renk yok.Sonra karaya çıkıyorum ve kara çok farklı; Burada heryer sadece gri renk değil,ama sarı ve tonları ağırlıktaydı; Hava güneşli ama güneş o kadar büyük ki gökyüzüne bakınca sadece onu görüyorum,ayrıca bulunduğum yer de tamamen sarı ve uzun otlarla kaplı ve uzakta da orman var,ağaçları seçiyorum.Afrikada olduğumu düşünüyorum.Bu arada yine önceki rüyamda gördüğüm siyah köpeği görüyorum ve yanında bir de siyah küçük bir kedi var ama bu sefer zor durumdalar,çünkü onları tam önümde bir kaplan onları yemeye çalışırken görüyorum,kaplan ağzını kocaman açmış,ikisi de içindeler ama daha yutamamamış. Ben 'hayır köpeği bırak' diyorum,ama hiçbirşey yapamıyorum.. Birden ben üzülürken,hiç anlamadığım birşey oluyor,sanki sırf ben öyle istedim diye olmuş gibi ikisi de kaplanın kaplanın ağzından kurtuluyorlar ve aynı anda kaplanla aralarında camdan bir kapı oluşuyor (bu sefer kapı sürgülü değil ama bir tokmağı da yok,duvar gibi) ve ben de hiç hareket etmediğim halde kaplanın arkasındayım,o ikisini karşıdan görüyorum.Kaplan ya beni farketmiyor ya da ilgilenmiyor ama bana dönmüyor bile ve sadece kedi ve köpeği elde etmeye uğraşıyor.Kapıya atlıyor,ama kapıdan geçemeyeceğini anlayınca farklı bir yol deniyor;Kapının arkasındaki kedi ve köpek 'kapının altta bir aralığı,ne yapacağız' diyince kaplan da bunu duyuyor ve birden boyutu küçülüyor,kapı aralığından yanlarına atlamaya çalışıyor ama bu sefer boyutu onlara göre küçük olduğundan kediyle köpek aralıktan girmesine engel oluyorlar.Bunun üzerine kaplan büyüyüp eski formuna geri dönüyor,hala arkası da bana dönük.Solundan ona yaklaşıp,sessizce 'git buradan' diyorum,o da yan yan bakıp yavaş yavaş başka tarafa gidiyor.İşin ilginç yanı,cam duvar sadece kaplanın önünde belirdi.Neyse uyanıyorum,sonra tekrar uyuyorum. 3. rüyamda da yine bir gemideyim ama bu sefer içinde değilim,ve gemi birden parçalara ayrılıyor,kendimi denize düşmüş ve baygın halde,üzerimde pijamamla sırtüstü dalgaların üstünde sürüklenirken gördüm,ve heryer yine gri renkteydi,tek bir farklı renk vardı,pijama üstümün yeşil rengi,ve uyandım. bu rüyalarımı bana dikkatlice okuyup yorumunuzu msj ya da mail olarak atabilirseniz sevinirim,yorumlarınızı bekliyor olacağım,ilginiz için şimdiden teşekkürler.

hamile iken rüyamda sarı saçlı sarı tenli bir kız çocuğu gördüm sonra düşük yaptım bebek kız mıydı .. bir de eşimin teyzesi ben hamileyken bıçak görmüş elimde bıçak varmış bu benim bıçağım diyormuşum teyzeye göre bebek erkekti sizin yorumunuzu merak ediyorum

X