Rizeliler buraya 🌱🌱

memleketimi o kadar özledimkiii... keşke iş imkanı olsa da yerleşsek. hem de köye :) o akdar yaşanılası bir yerki. umarım tayinciler Rizeli olmayıp orda yaşayanlar memnundurlar hallerinden

• Muhteşem
Reactions: Jou
Inşaallahh canım 🤩
Bende ozledim seneye gitmek nasip olur inşaallah kuzenim evleniyor

ya ben de bu yaz gidip şöyle 2 ay kalmak istiyorum ama herhalde mümkün değil. 3-4 gün belki ama o da yetmiyor. husere, hazindaka çıkmak çinçivada kahvaltı yapmak o kadar çok özlediğim şey varkii.... yine mümkün olsa köyümde yaşarım ama hayat mücadelesi izin vermiyor. Rize merkezde mi ikamet ediyor aileniz. ben Pazarlıyım.merkezi de hiç görmedim hiç işim olmadı orda. Ankaradan direk Pazara ordan köye geçerdik. şimdi yurt dışından gidip gelmek çok çok daha zor

• Beğen
ya ben de bu yaz gidip şöyle 2 ay kalmak istiyorum ama herhalde mümkün değil. 3-4 gün belki ama o da yetmiyor. husere, hazindaka çıkmak çinçivada kahvaltı yapmak o kadar çok özlediğim şey varkii.... yine mümkün olsa köyümde yaşarım ama hayat mücadelesi izin vermiyor. Rize merkezde mi ikamet ediyor aileniz. ben Pazarlıyım.merkezi de hiç görmedim hiç işim olmadı orda. Ankaradan direk Pazara ordan köye geçerdik. şimdi yurt dışından gidip gelmek çok çok daha zor
Evett yurtdışından daha zorr bazen uzağa gidince gelmesi bile imkansız oluyor maaleseff bende uzaktayım bi otobüs 20 saat uçak biletleri zaten uçmuş artık eskisi gibi gitmemiz bile imkansız artıkk bende salarhalıyım

Çok şükür..
Hep derler tüp bebekte de kız bebekleri daha tutucu olurlar diye.
Gerçekten doğruymuş demek ki.
Rabbim nasip ederse benim de bir kızım olacak...
Canım nasilsin ?
Bebisin iyi mi ?
Bende 22ocakta Transfer olmuştum dün ilk kontrole gittik 5haftalik.hamileyim.
Gerçi ultrason kağıdında 4+4 yazıyor..
Kese düzensiz dedi doktorum birde kese etrafında kanama alanı var ama.yogun değil..
Pruluton oldum, prolutex ve progestana devam ediyorum 💕
Haftaya kontrol olcam yine İnşallah sağlıkla gelir yavrum 🤲

Canım nasilsin ?
Bebisin iyi mi ?
Kese düzensiz dedi doktorum birde kese etrafında kanama alanı var ama.yogun değil..
AYnısını bende yaşadım 5 haftalık hamileydim yogun kanamayla hastaneye gittim evde test yaptıktan sonra sonra dr
kese etrafımda aşırı derece yoğun kanaman var dedi dr düşecek dedi gene iğne verdii progestan proluton vermisti cok sükür 1 günde durdu kanamam hatta lekelenmeye başladı lekelenmeye başladıysa normalleşmeye başladı demektir ve daha hiç olmadı çok sükür kızım tutundu suan kucagımda 8 aylık ♥️

AYnısını bende yaşadım 5 haftalık hamileydim yogun kanamayla hastaneye gittim evde test yaptıktan sonra sonra dr
kese etrafımda aşırı derece yoğun kanaman var dedi dr düşecek dedi gene iğne verdii progestan proluton vermisti cok sükür 1 günde durdu kanamam hatta lekelenmeye başladı lekelenmeye başladıysa normalleşmeye başladı demektir ve daha hiç olmadı çok sükür kızım tutundu suan kucagımda 8 aylık ♥️
Oy masallahhh 💕
Rabbim bağışlasın ya..
İnşallah bebimde kanama alanim geçer sağlıkla kucağımıza alırız bebeğimizi kuzum.
Çok sağol

• Muhteşem
Oy masallahhh 💕
Rabbim bağışlasın ya..
İnşallah bebimde kanama alanim geçer sağlıkla kucağımıza alırız bebeğimizi kuzum.
Çok sağol
INsallahh umudunu kaybetme yeter ağır şeyler kaldırma bolbol dinlen 3ay boyunc aben hicbirsey etmedim cok hassas dönemdeydim ağrılarım coktu genede
Kanaman varmı peki durdumu geliyomu

INsallahh umudunu kaybetme yeter ağır şeyler kaldırma bolbol dinlen 3ay boyunc aben hicbirsey etmedim cok hassas dönemdeydim ağrılarım coktu genede
Kanaman varmı peki durdumu geliyomu
Umudum hep var 🤲❤️
Aynen canım bende birşey yapmıyorum..
Hiç kanamam yok,doktor vajinal ultrason da kanama alanını gördü

• Beğen
Canım nasilsin ?
Bebisin iyi mi ?
Yaa gözünaydın canım :)
Ben daha yeni doğum yaptım..
Biraz geç geldi benimki daha bugün 1 haftalık olduk 💕
Hangi doktora gidiyorsun ?

Yaa gözünaydın canım :)
Ben daha yeni doğum yaptım..
Biraz geç geldi benimki daha bugün 1 haftalık olduk 💕
Hangi doktora gidiyorsun ?
Ay sağol canım benimmm 🥰
Oy hayırlı olsun Rabb'im analı babalı büyütsün ❤️
Ben koç üniversitesi Hastanesi'ndeyim Gürkan Bozdağ..
Perşembe kontrolüm.var inşallah hayırlı haberler alırım bende

Hehehe tembel geçmi geldii 🙊 benimkide normal doğuma getirmedii çiktıkça çıktı bogazıma tıkandı ensonda sezaryen 😁
Bense 41 haftayı doldurdum gelmeye niyeti yoktu matmazelin :) hastanede yattım iki suni sancı yememe rağmen yine de gelmedi en son sezaryen oldum mecburen:)

• Beğen
Abooovvvv kızzz bide boşa çektin sancıyı 🙊
Sorun da o ya zaten hiç çekmedim :)
Azıcık çekseydim normal doğum olacaktı ama gelmedi bana sancı 🤕
İnsanlar tek de çatır çatır doğururken ben ikinciyi yedim de bana mısın demedi 🥹

• Üzgünüm
X