Rizeliler buraya 🌱🌱

yazları eşimim memleketi trabzona geçtiğimizde mutlaka bir rize yaparız.ziraate çıkar bi çay içeriz eski komşularımı ziyaret ederim.benim yaşadığım dönem bir gima vardı bi de kale market ile imece genelde ordan alışveriş yapardık burger king falan daha açılmamıştı.huzur lokantası vardı yılda bi iki kere giderdik ben taşınacağım sene lcwaikiki YKM açılmıştı rizeye.hatta ilk seneler bim-a101 bile yoktu çok beklemiştim açılsın diye.işte böyle de anılarım var🥰🥰

• Muhteşem
Reactions: Jou
yazları eşimim memleketi trabzona geçtiğimizde mutlaka bir rize yaparız.ziraate çıkar bi çay içeriz eski komşularımı ziyaret ederim.benim yaşadığım dönem bir gima vardı bi de kale market ile imece genelde ordan alışveriş yapardık burger king falan daha açılmamıştı.huzur lokantası vardı yılda bi iki kere giderdik ben taşınacağım sene lcwaikiki YKM açılmıştı rizeye.hatta ilk seneler bim-a101 bile yoktu çok beklemiştim açılsın diye.işte böyle de anılarım var🥰🥰
Güzel anılarınız var amaa ben ailemden yana giderdik rizeye oda nadir tabii🥰

Erkeklerini çok çekici bulduğum memleket. Anlaşabildiğim tek insan kafasını barındıran bölge. Şanslısınız kızlar🧿

• Muhteşem
Merhaba rizede devlet hastanesinde önerdiğiniz Bi kadın doğum doktoru varmi
Merhaba devlettende arastirmadanda maalesef onerebilecegim kimse yok özellikle devlette hanife ye gitmeyin derim 1 kere gittim kv ısrarı ile sağlam bebeğime hidrosefali dedi

• Beğen
Rabbim sağsalim kucağınıza nasip etsin inşaallahh kızlar 🤗🤗
amiin inşallah...
Bir de şu doktoru belirleyebilirsem sevineceğim de :)
8/9 aylık bir tedavi sonrası gelen gebelik...
Ailemin yanında doğum yapmak istemem nedeniyle hala doktor araştırmalarım...
Bir ara bulurum diye düşünüyorum :)

• Beğen
amiin inşallah...
Bir de şu doktoru belirleyebilirsem sevineceğim de :)
8/9 aylık bir tedavi sonrası gelen gebelik...
Ailemin yanında doğum yapmak istemem nedeniyle hala doktor araştırmalarım...
Bir ara bulurum diye düşünüyorum :)
Biri filizhanimı tercih eden çok demiş canım bak istersen
Benimkide tedaviyle yapsamda olmadı 10 ay kendi haline bıraktım oldu herseyde var bi hayır gerçekten 2buçuk sene için anca anne sahibi oldum🤗

Biri filizhanimı tercih eden çok demiş canım bak istersen
Benimkide tedaviyle yapsamda olmadı 10 ay kendi haline bıraktım oldu herseyde var bi hayır gerçekten 2buçuk sene için anca anne sahibi oldum🤗
herşey nasip kısmet gerçekten de..
Ben de kendimi tüp bebeğe hazırladığım ay oldu.
İkinci aşılamada tuttu çok şükür..
ki mucize gibi bir şeydi.. tedaviyi yapan doktor bile aynısını söylemişti bana :

• Beğen
herşey nasip kısmet gerçekten de..
Ben de kendimi tüp bebeğe hazırladığım ay oldu.
İkinci aşılamada tuttu çok şükür..
ki mucize gibi bir şeydi.. tedaviyi yapan doktor bile aynısını söylemişti bana :
Rabbimm ol der ve olur gerçektende yanii
Inan bende öylee tupe gidecegim o ay ben erken regl oldum amaa gitme firsatimiz maalesef iptal olmustu nese bianda gece kesildii anlamadım 2gün bekledim kesik kesik kahve leke çunkü imkansız diyodum ya inanmiyodum test ysptımki hamileymişimm bide test iyiki yaptım öyle kanamam olduki kipkirmizi parlak birşey şok oldum hemen dogru hastaneye dedim kesin hamileyim aglaya aglaya resmen doktora gittim macera yaşadım yanii sağsalim aldım kucagıma şuan koynumda 🙈

Rabbimm ol der ve olur gerçektende yanii
Inan bende öylee tupe gidecegim o ay ben erken regl oldum amaa gitme firsatimiz maalesef iptal olmustu nese bianda gece kesildii anlamadım 2gün bekledim kesik kesik kahve leke çunkü imkansız diyodum ya inanmiyodum test ysptımki hamileymişimm bide test iyiki yaptım öyle kanamam olduki kipkirmizi parlak birşey şok oldum hemen dogru hastaneye dedim kesin hamileyim aglaya aglaya resmen doktora gittim macera yaşadım yanii sağsalim aldım kucagıma şuan koynumda 🙈
Allah'ım sen nelere Kadir'sin diyor insan gerçekten bu durumlarda...
Ben de ikinci aşılama olduğumda kesin tutmaz diye düğün müğün ve varsa gitmiştim..
Normalde regl görmem gereken gün de görmeyince dedim ki herhalde havalardandır bir iki gün daha bekleyeyim.
Eşim çok baskı yaptı test olalım diye direk kan testi oldum sonuç pozitif ama ben o kadar inanamıyordum ki hastaneyi arayıp "acaba testleri mi karıştırdınız" diye sorduğumu bilirim :)
Ne güzel kucağınıza da almışsınız..
Rabbim o duyguyu bize de yaşatır inşallah çünkü ben "idrak etme" durumunu hala atlatamadım...
Normal bir gebelik yok çünkü ne mide bunaltısı ne aşerme ne baş dönmesi.
O yüzden belki de hala "idrak edemiyorum"..
Ay kusura bakmayın biraz iç döküş gibi oldu bu sefer :olamaz:

• Muhteşem
Allah'ım sen nelere Kadir'sin diyor insan gerçekten bu durumlarda...
Ben de ikinci aşılama olduğumda kesin tutmaz diye düğün müğün ve varsa gitmiştim..
Normalde regl görmem gereken gün de görmeyince dedim ki herhalde havalardandır bir iki gün daha bekleyeyim.
Eşim çok baskı yaptı test olalım diye direk kan testi oldum sonuç pozitif ama ben o kadar inanamıyordum ki hastaneyi arayıp "acaba testleri mi karıştırdınız" diye sorduğumu bilirim :)
Ne güzel kucağınıza da almışsınız..
Rabbim o duyguyu bize de yaşatır inşallah çünkü ben "idrak etme" durumunu hala atlatamadım...
Normal bir gebelik yok çünkü ne mide bunaltısı ne aşerme ne baş dönmesi.
O yüzden belki de hala "idrak edemiyorum"..
Ay kusura bakmayın biraz iç döküş gibi oldu bu sefer :olamaz:
Olsunn normaldirr herkes aynı değilkii
Ayy yok kız estağfurullahh negüzel birbirimize paylaşiyoruz enazından
Benim ama gittiğimde düşük haberi aldım tehlikem vardı kesin düsecek dedi kese etrafımda o derece kanamam vardı benim ignelerle tutundu yavrum beni bırakmak istemedi çok güçlü benim kızımm her baktığımda ağlamak tutuyo bana oderece fenayım 3 ay kalkamadım yatağımdan düşmesin diye 🥲

Olsunn normaldirr herkes aynı değilkii
Ayy yok kız estağfurullahh negüzel birbirimize paylaşiyoruz enazından
Benim ama gittiğimde düşük haberi aldım tehlikem vardı kesin düsecek dedi kese etrafımda o derece kanamam vardı benim ignelerle tutundu yavrum beni bırakmak istemedi çok güçlü benim kızımm her baktığımda ağlamak tutuyo bana oderece fenayım 3 ay kalkamadım yatağımdan düşmesin diye 🥲
Çok şükür..
Hep derler tüp bebekte de kız bebekleri daha tutucu olurlar diye.
Gerçekten doğruymuş demek ki.
Rabbim nasip ederse benim de bir kızım olacak...

• Muhteşem
Yaaaa belli oldu dimii rabbim kucağına sağlıcakla nasip etsin🥰😍
evet en son gittiğimde kesin olmamakla birlikte kız demişti doktor.
Ama kendisi ile küçük sıpamızla yarın görüş günümüz tam olarak cinsiyeti belli olur demişti doktor...
Amin inşallah bir an önce hareketlerini hissetsem de sağlıklı bir şekilde kucağıma alsam diye sabırsızlıkla bekliyorum.

• Muhteşem
evet en son gittiğimde kesin olmamakla birlikte kız demişti doktor.
Ama kendisi ile küçük sıpamızla yarın görüş günümüz tam olarak cinsiyeti belli olur demişti doktor...
Amin inşallah bir an önce hareketlerini hissetsem de sağlıklı bir şekilde kucağıma alsam diye sabırsızlıkla bekliyorum.
Hareketini 6 ay sonra net hissedersin canım 😍 çokgüzel bişe 💜

X