Revizyon olmalı mıyım

orange2402

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
168
45
27
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 ay önce burun ameliyatı oldum. Fakat burun ucumu hiç beğenmiyorum. Dikiş izimden önceki kısım önden bombeli duruyor. Yandan da önden de belli oluyor. Delikler zaten asimetrik. Kolumellayı çok kısaltmış bu görüntü de bana hiç doğal gelmiyor. Kendi kendine bu şikayetlerimin düzeleceğini hiç sanmıyorum. Sizce revizyon riskine değer mi?

Eklentiler

• A0CD7055-3C19-4A5A-8974-ED179B7ADDF4.jpeg
    A0CD7055-3C19-4A5A-8974-ED179B7ADDF4.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 417
  • E3D99F48-8200-4547-8262-1619C773ED32.jpeg
    E3D99F48-8200-4547-8262-1619C773ED32.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 392
  • D23BAFAF-22AC-45E0-AD13-4E9999C2570C.jpeg
    D23BAFAF-22AC-45E0-AD13-4E9999C2570C.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 385
  • E13CF2A8-EF11-4C26-990E-CD1208252023.jpeg
    E13CF2A8-EF11-4C26-990E-CD1208252023.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 395
Ayni sorun bendede var hata bende burun ucu asimetrisi cok daha belirgin hata burnun altinda kikirdak cikintisi var boyle sivri sinek isirigi gibi cikiyor ... ben revizyon olmam bidaha daha kotusu olmasindan korkuyorum ...

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 ay önce burun ameliyatı oldum. Fakat burun ucumu hiç beğenmiyorum. Dikiş izimden önceki kısım önden bombeli duruyor. Yandan da önden de belli oluyor. Delikler zaten asimetrik. Kolumellayı çok kısaltmış bu görüntü de bana hiç doğal gelmiyor. Kendi kendine bu şikayetlerimin düzeleceğini hiç sanmıyorum. Sizce revizyon riskine değer mi?
Çok güzel duruyor burnunuz bence ve henüz çok yeni burun gerçekten 6 ayda daha tam oturmuyor 1 seneyi buluyor 6 ay ile 1 sene arası fark ediyor 1 sene ile 2. Senesi arasında bile fark oluyor şuan cok yeni üzülmeyin😊

Çok güzel duruyor burnunuz bence ve henüz çok yeni burun gerçekten 6 ayda daha tam oturmuyor 1 seneyi buluyor 6 ay ile 1 sene arası fark ediyor 1 sene ile 2. Senesi arasında bile fark oluyor şuan cok yeni üzülmeyin😊
Çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur 🙏🏻

Allah aşkına sizce bu burun ucu normal mi? Oyuncak gibi duruyor sanki kolumella kısmı kısacık kalmış. Takılmayacak bir sorun olsa takmayacağım

Eklentiler

• E545E7FA-BA2F-4B01-918C-A99795193EDD.jpeg
    E545E7FA-BA2F-4B01-918C-A99795193EDD.jpeg
    104,2 KB · Görüntüleme: 350
Merhaba gecmis olsun bence burnunuz yandan ve önden gayet güzel 😊

O kısım olmasa bueun deliklerin çok daha fazla görünecekti karşıdan ve aşırı kalkık duracaktı bence 2aylık bu hali bile çok güzel. Ödemler inip burun kanatları biraz daha inceldiğinde çok güzel bir burun çıkacak ortaya. Ben çok beğendim burnunu, yapılı barbie burnu gibi durmuyor doğal ama kibar bi burun gibi duruyor. Benimki de böyle olsaydı keşke :)

O kısım olmasa bueun deliklerin çok daha fazla görünecekti karşıdan ve aşırı kalkık duracaktı bence 2aylık bu hali bile çok güzel. Ödemler inip burun kanatları biraz daha inceldiğinde çok güzel bir burun çıkacak ortaya. Ben çok beğendim burnunu, yapılı barbie burnu gibi durmuyor doğal ama kibar bi burun gibi duruyor. Benimki de böyle olsaydı keşke :)
Biraz kısalığından şikayetçiyim ben yine de çok teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur 😊

Biraz kısalığından şikayetçiyim ben yine de çok teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur 😊
Benim eski burnum da daha uzundu, şimdi fazla kısa Küçük geliyor bazen yüzüme göre ama zamanla alışıyorsun bu haline de. 8.ay bitti benim ameliyat olalı, eski fotoğraflarıma baktığımda eşime beni böyle nasıl sevdin diyorum 😂 ki ameliyat olmadan önce de burnun estetik mi diye soran olurdu, burnuma iltifat alırdım. Şimdi bakınca upuzun laz burnu gibi burnum varmış :) kısa gelmesi normal yani senin de yeni burnun çok doğal ve yüzüne yakışmış. 6ay bi geçsin seveceksin ☺️

gayet iyi olmuş, revizyon işine girme bence hiç.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ben burnunuzu beğendim gayet güzel olmuş bence hiç girismeyin ikinci ameliyat a

X