Müzik Dersleri Ressam Ruhlu Bayanlar

ressam1970 resimlerin harika benimde hayalim böyle resimler yapmak yağlı boya resimleri ama hiç imkanım olmadı daha sürekli karakalem çiziyorum kızlar çizip onları giydirmek çok hoşuma gidiyor stilist olmam lazımmış ellerine sağlık

teşekkür ederim canım hiç birşey için geç kalmış değilsin yeteneğini değerlendir bence :çiçek:

Arkadaslar hepinizin ekledikleri harika emeginize saglik cok guzel ben pek fazla denemedim rahmetli amcam cok guzel kara kalem yaparmis, ayrica babamda bir kac tane yapmis zamaninda sonra birakti, benim hevesim var ama pek basarili degilim ilk kez oglumun kara kalem resmini yaptim fena degil ama kendimi gelistirmem gerekiyor, cok seviyorum ama sizler kadar basarili olmama imkan yok, harikasiniz tebrikler

bende çok beğendim arkadaşlar..sık sık gezip bakarım artık.ellerinize emeklerinize sağlık.

Bende evlene dek ugrasiyordum evleneli dort sene oldu elimi ne kaleme ne fircaya vurdum,aslinda biraz kustum sayilabilir cocukluktan bu yana herseyim resimdi orta okuldan sonra Kayseri guzel sanatlar lisesini kazandim ailem yatili okumam icin gondermedi (daha kucukmusum yatili olmazmis) neyse dedik liseyi yasadigim ilcede bitirdim liseden sonra marmara universitesi guzel sanatlar fakultesi resim bolumunu kazandim ama yine olmadicunku bu sinava girmeden once sozlesmeli subay astsubay sinavina girmistim babam okula yedekten kaydimi yaptirmisti daha sonra subay olmami istedigini soyledi ressam olupta ne olucak dedi belki kendince hakli sebepleri vardi ama ben resimi sevmesemde askeri okul disiplinini hic cekemezdim eeee sonra evlendim daha buyuk disiplin altina girdim galiba o ayri bi konu:uhm::çok üzgünüm: sonucta ne babamin istedigi oldu ne benim simdi diyorum babamin istedigi olsaydi okulu birakmasaydim en azindan meslegim olurdu degil mi, iste inatlik ve dik baslilik ne yaparsin....

Resmi sevenleri seviyorum
titi karakalem resimlerin cok guzel ilk ekledigin resimlerde(okulda cizdim demissin galiba) birseylere kizmissin bas kaldirmak gibi resim ressamin ruhunu yansitir asilik varmis biraz galiba lise donemlerimdeki resimlerime benzettim asilik derken yanlis anlama kotu manada degil

belcikaya geldigimden beri hic resim yapmadim arsivim turkiyede kaldi izne gidecegiz kismetse hepsini alip getiricem burda sizlerle paylasmak isterim yasadigim ilcenin kaymakamliginda yagli boya tablolarim var lisedeki yardim kermesinde satilmisti kaymakam beye okulda daha bi populer olmustum amaaaaaaan gecti o gunler cocuklar zaten butun vaktimi aliyor cocuk olmasada resim yapamamaktan korkuyorum artik ellerim titriyor sanki ?????????

Ressam senin de yagli boya eserlerini cok begendima.s harikasina.s sakin birakma :1no2:sevgilera.s.:nazar: :teytey:

okyanusum o yetegin var ve bırakmışsın. Çok uzuldum. Bugünden itibaren alıyorsun çocuklarının defterinden bir sayfa ve kutusundan bir kalem çiziyorsun tamam mı. Turkiye ye gelince yine boyalarını falan alırsın. Ama lutfen bugun başla yetenegin kaybolmaz. Çizdigini as çocuklarının odasına gör çocuklarının mutlulugunu ve onların mutlu olmasıyla kendi yaşayacagın mutluluguda gor bugun lutfen:-) Hayat bahanelere sıgınmak degil güzelim. Her günü güzel kılmak için bişeyler üretmektir bence tabi ki.
sevgiyle kal.

Ressam senin de yagli boya eserlerini cok begendima.s harikasina.s sakin birakma :1no2:sevgilera.s.:nazar: :teytey:

teşekkür ederim elifcim ama beni üzdün madem yeteneğin var resim yapmayıda seviyorsun lütfen yeniden başla geçti o günler demişsin bu sözün üzdü beni senin içinde resim aşkı var bunu yeniden yeşert... hadi bakalım resimlerini bekliyorum.. sevgiyle kal....a.s.

Sanırım Bu Bölgedeki Sohpet oldukça Bana Yatkın=) Resim Yaptığımda bazen çılgın bazen gözüyaşlı bazen enteresan bazen sakin olabiliyorum kesinlikle ruh halimle çalışma yapıyorum ve resimlere renklerle direk yansıyor YağLı boya soyut resimler çalışıyorum normal düz manzara vs de yapabiliyorum aynen fakat henüz büyük ebatlara yapmadım manzara resimlerini tam tersi seramik üzerine geçiyorum kocaman olacak resimleri miniltip seramik üzerine çalışıyorum..

Tuvale geçtiğimde arkada muhakak müzik kesinlikle Kot pantalon en boyalısından)Ben resmi yapmıyorum yaparken yaşıyorum Benim gökyüzüm yeşil olabilir denizim Kırmızı papatyam siyah güneşim Mavi....Severim renklerin ahengini bozmayı ..Anlatamıyorum anlatırken bile boyanın kokusu buram buram geliyor

Kendimi yarattığım her resmi seviyorum yada baktığımda içinde bana beni bulduran arkadaşlarımın yaptığı ..Bazen ne bulursam boyuyorum=) Yeterki yer olsun saçma sapan olsun ama olsun...

Resim yapabilen tüm arkadaşlarıma devam etmesini tavsiye ediyorum huzuru bulacaksınız hele birde sergi oldumu deymeyin keyfinize..

Ressam Canım arkadaşım resimlerinle Güzel kalbinle çok ama çok güzel yerlere gelebileceğine inanıyorum .Güzel Yüreğini İse resimlere bakıp görebilmek yeterli ..

Kızlar RenkLer Gözünümüz içinden damarlarızdan akan kan rengine kadar bulaşmıssa yeteneği olan herkez yapsın derim ...Geriye baktığımda yaptığım iyisiyle kötüsüyle birşeyler olduğunu bilmek muhteşem bir duygu...SevgiLerimLe...Buse&NazLı

ahhh kızlar ne kadar kıskandım sizleri bir bilseniz hele sen buse ne güzel anlatmıssın icinde ki coskuyu cok görmek isterdim yaptıklarını paylas bizimle
kıskandım dedimde bende o yetenek yokta cok isterdim resim yapabilmeyi sözle anlatamadıklarımı resmetmeyi

lise yıllarımda çok güzel resim yapardım üniversiteyi kzandığımdan beri resim yapmıyorum yapamıyorum kuralları unuttum ya tekrar resim yapmak istiyorum resim yapma tekniğini anlatan öğreten bir site veya bir kitap önerebilir misiniz..bir fikriniz varsa

Bunlar da benim karaladığım birkaç karakalem resim ;
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Ellerine sağlık canım şu resmin büyük boy olanı yokmu

tebrikler,ellerine sağlıka.sözellikle ilk resimdeki kompozisyon çok ilginça.s.,sonuncu da biraz ürkütücü:1shok:

X