Müzik Dersleri Ressam Ruhlu Bayanlar

AyseniL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2007
81
0
44
Ben resim çiziyorum , özelliklede karakalem çizimlerim çok fazla, benim gibi resim çizmeyi seven yetenekli bayanlarda varmı forumumuzda :1hug:

karakalem resmi çok severim...çizerimde ama çok başarılı değilim...ben kadın yüzü ,göz resimleri ve kadın vucudu yani nü resimlerinde biraz daha başarılıyım..kendimce tabikii...

benimde çizimlerim fena sayılmaz boş sayfa, tual görmeye dayanamayıp başlıyorum resim yapmaya.sonrada vay be fena yapmamışım diyorum :)

Bende Resim Yapiyorum. Ne Bulursam Onun üzerinde Denemelerim Var.
Bu Ahşapda, Camda, Tualde, Porselen Objede Veya Resim Kağitlarida Olabiliyor.

çok isterdim resim yapmayı yazı yazmayı şiir yazmayı hiç yeteneğim yok malesef başarılar dilerim size arkadaşlar

ben de çok severim resim yapmayı...fena da yapmam doğrusu.:1closedeyes: ama maalesef çok tembelim sürekli yapamıyorum;:çok üzgünüm: bir ara yağlıboya da yaptım ama karakalem denemelerim daha fazla...aslında en çok elbise modelleri çiziyorum...çeşit çeşit kıyafetler giymiş bi sürü güzel kızla dolu kocaman bir defterim var:1yes2:

Bende Resim Yapmayi çok Seviyorum.ama şimdi Elime Pek Almiyorum.nadiren Geceleri Karakalem.evlenince Uğraşamadim Pek. Taki Kursuna Gittim.şimdi Taki Yapiyorum.

hadi biz isteyipte yapamayanlar için olsun resimler sabırsızlanıyorum görmek için
içinden beğendiğimizide imzalayıp hediye edermisiniz arkadaşlar.evimin duvarında görmekten memnuniyet duyarım

madem konuyu ben açtım tamam peki öle olsun bakalım, bismillahhh :))))

Link Silinmiştir.

bende biraz önce işyerinde karaladıgım bir resmi koyayayım bari evdekileri koymam zor

B]

çok özel çalışmalarımda var ama ben onları anlayışınıza sığınarak yayınlayamıyacağım , umarım bunlarıda beğenirsiniz :))

Link Silinmiştir.

bunlarda benim okurken yaptıgım daha dogrusu yapmak zorunda oldugum calışmalar:))
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

:KK43: :1no2: kımse yorum yapmamıs cızımlerıme cok mu kotu olmuslar:çok üzgünüm: :a015:

titi8686 canım ben vallahi göremiyorum resimleri , sanırım bende bi sorun var , akşama eve gittiğimde evden bakıcam belki şirketteki pc yasaklamalarından dolayı çıkmıyordur, ben akşam bakıp hemen yazıcam, şimdiden ellerine sağlık

X