Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
IMG_1912.JPG
Maybelline affinitone 03 numara
Clinique stick aydınlatıcı
Dior loose powder parlama karşıtı
Benefit rockateur allık
Benefit kaş sabitleyici jel
Mac brown script far
Mac soft brown far
Maybelline stick kontür
Mac 130 fırça
Smashbox camera ready bb water
Dior lipglow lipbalm

Eki Görüntüle 1896208
Maybelline affinitone 03 numara
Clinique stick aydınlatıcı
Dior loose powder parlama karşıtı
Benefit rockateur allık
Benefit kaş sabitleyici jel
Mac brown script far
Mac soft brown far
Maybelline stick kontür
Mac 130 fırça
Smashbox camera ready bb water
Dior lipglow lipbalm
Dior loose powder'ini ne kadara aldın cnm

Arkadaslar sac botixu yapturan varmi yaptirmayi dudunuyorumda nasil birsey memnunmusunuz

Sac Botox u adi en iyi urunleri hangileri ona gore yaptiriyim diyorum

essence camouflage 2in1 make-up & concealer..cok guzel bir urun cildi yumusacık yapıyor ve mat goruntusu sebebiyle vıcık vıcık fondoten olmuyor yuzunuz

Son düzenleyen: Moderatör:
Resim çekmek zor geldi ama MAC'te 3 Ocak'a kadar %20 indirimi olunca kendimi kaybettim far paleti, allık, fırça, paint pot ve yüz bakım yağı aldım.:)

Fırçalarını ne kadara aldın canım bir de hangi numaraları aldın :21:

Fırça sadece 286'yı aldım 103'ten 83'e indi elimde zaten MAC'in 6 tane fırçası vardı bu da onların yanına eklendi.:)
Ama sana bu aldığım fırçayı ve onun haricinde 168, 219, 239 ve 217 numaraları fırçaları öneririm çok güzel iş görüyor.

Fırça sadece 286'yı aldım 103'ten 83'e indi elimde zaten MAC'in 6 tane fırçası vardı bu da onların yanına eklendi.:)
Ama sana bu aldığım fırçayı ve onun haricinde 168, 219, 239 ve 217 numaraları fırçaları öneririm çok güzel iş görüyor.
Güle güle kullan canım, çok kaliteliler gerçekten :)

Highlighter le başım belada,çok severek kullandığım makyaj malzemelerinden.En son sleek in bu highlighterine vuruldum ve benim olmalı dedim:KK37:
Tabiiki evimize incir ağacı dikmemek için bir süre indirime girmesini takipledim ve tahmin ettiğim gibi yılbaşı haftası diye %40 indirimden hemen bir tane kaptım:KK54:İnşaallah yılbaşından sonra %50 indirim yapmazlar, kahrolurum:ruh:
İşte bu da benim yeni aşkımın internetten bulduğum fotosu
sleek-makeup-solstice-highlighting-palette-swatches.jpg

Highlighter le başım belada,çok severek kullandığım makyaj malzemelerinden.En son sleek in bu highlighterine vuruldum ve benim olmalı dedim:KK37:
Tabiiki evimize incir ağacı dikmemek için bir süre indirime girmesini takipledim ve tahmin ettiğim gibi yılbaşı haftası diye %40 indirimden hemen bir tane kaptım:KK54:İnşaallah yılbaşından sonra %50 indirim yapmazlar, kahrolurum:ruh:
Eki Görüntüle 1931243

Güle güle kullan canım, bunu göz pınarında kullanmayı seviyorum bende. Sleek de yeni geldi gratislere çoğunda var artık çok sevindimmm:21:

Güle güle kullan canım, bunu göz pınarında kullanmayı seviyorum bende. Sleek de yeni geldi gratislere çoğunda var artık çok sevindimmm:21:
Teşekkür ederim tatlım,evet sleek gratise yeni geldi ,iyiki de geldi çok mutlu oldum.:KK36:

Ben de göz pınarlarıma,kaş altına bir de allık üstüne yani elmacık kemik üstüne kullanıyorum.O ışıltıyı çok seviyorum,simli değil de kadife gibi bir ışıltı.The balm mary lou manizer de çok güzel onu da çok seviyorum ama mac ın şu meşhur soft gentle highlighter ini hiç sevmedim,böyle simli simli parçacıklı,kimseye tavsiye etmem.:KK12:

Teşekkür ederim tatlım,evet sleek gratise yeni geldi ,iyiki de geldi çok mutlu oldum.:KK36:

Ben de göz pınarlarıma,kaş altına bir de allık üstüne yani elmacık kemik üstüne kullanıyorum.O ışıltıyı çok seviyorum,simli değil de kadife gibi bir ışıltı.The balm mary lou manizer de çok güzel onu da çok seviyorum ama mac ın şu meşhur soft gentle highlighter ini hiç sevmedim,böyle simli simli parçacıklı,kimseye tavsiye etmem.:KK12:

Rica ederim canım, the balmınki çok meşhur zaten çok da kullanışlı abartı eğreti durmuyor, mac hiç kullanmadım ama aklımda olsun söylediğin iyi oldu :KK19:

Eki Görüntüle 1931243
Mary lou bile beni parlatmayınca bende aşık olduğum bu ürünü aldım.Gerçektende aşık olunacak cinsten:KK200:

20170101_172355-1.jpg

Watsons deborah rimel indirimdeydi 20 tl.kirpiklerim azdir ama cok begendim
Hm seftali parlatici 2 tl
Hm gumus ve kahve simli eyeliner 5er tl normalde eyeliner suremem ama bunlar cok kolaydi yag gibi gidiyor.
Golden rose ruj 14 tl nude
H m pembe ruj 5 tl
Hm pembe oje 2 tl
Defacto oje 2.5 tl
Nivea makyaj temizleme 10 tl
Pantene aqua lighti cok ovmusler bende aldim saclarim cok ince ve az.sertlestiriyor baya 2 gun yaglanmadi iyimi kotumu sonra anlayacagim sanirim.
20170101_172301-1.jpg

X