Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
image.jpeg
Bobbi brown nude finish illuminating powder. Nars pudram bitince bunu aldım %20 indirim vardı bobbi brown da garanti kartlarına. Ben nars pudradan daha cok begendim. Daha güzel sabitliyor..
Body shop seaweed matlastirici yuz kremi .
Loreal ruj 640 erotique rengi
Urban care biotin&keratin sampuan.

image.jpeg image.jpeg
Chanel soleil tan de chanel krem bronzer.
Bobbi brown full coverage fondöten fırçası (mac face and body fondöteni en iyi dağıtan fırça bu bence )
Bobbi brown kaş pomadı. (Buda anastasia beverly hills'in ki gibi bi kaş pomadı fırçayla batırıp boyuyorsunuz mükemmel)

Gratise girdimde gene :skandal::KK53:
Ama pudramı 6 numara almıştım 4 ile değiştirdim .. BB kremi açık ton alacaktım çok bronzlaştım ince tabakayla iyileştiririm. Gosh pudra ilk denemem bakalım..Narsıda denemek istiyorum bi ara .. Baya met ediliyor ..
Bu soyulan ruj herrkess patladı gitti peşinden bulmuşken aldım ^^
13689538_751274855014661_1023806714_n.jpg

Son düzenleme:
IMAG5067_1.jpg

Essence Lash Princess - Bayıldım bu maskaraya, dolgunlastirip uzatıyor. Akma falan da yapmıyor. Fiyatına göre gerçekten güzel bir maskara..

Maybelline Color Show 34 Lustrous Beige - Renkli farlar kullanmayı sevmeyenler için güzel bir alternatif.. Pırıltılı bir far..

Wet n Wild Coloricon E252B Nutty - Bu far favori farım oldu. Gölgelendirme için birebir, crease bölgesine uyguluyorum ben. Fiyatı da 5 lira mı neydi..

Golden Rose Velvet Matte 16 - Kasada yanda duruyordu, denemeden aldım. Rengi biraz koyuymus benim tahminimden.. Kalıcılığı vs hakkında fikrim yok hiç kullanmadım.

H&M mini makyaj süngeri - Kapatici uygularım diye almıştım ama sert bir süngermiş. Bu iş için kesinlikle uygun değil.

Golden Rose 3D Fantastic Lash - Kesinlikle topaklanma yapmayan ve kirpikleri tek tek ayıran bir maskara.. Acele makyajlar için ideal.. Çok hacim vermiyor yalnız..

Flormar Waterproof Lipliner 202 - Keşke bir açık tonunu alsaydım dediğim kalem..

Essence Longlasting Lipstick Love Me 13 - Pembe ruj sevmem ama bunun tonu çok hoşuma gitti. Çok kalıcı diyemem arada tazelemek gerekiyor ama sevdim bu ruju..

kızlar merhaba 22 yasindayim daha önce hic bb krem kullanmadim bugünlerde suratim cok soluk cansiz geliyor bana.sivilcelenme yapmayan yüzü canli gösteren bb krem onerileriniz var mi acaba

X