Resimli dudak dolgusu. Yorum yapın lütfen 🥺

Dudak dolgusu iğne ile yapılmaz. ( iğnesiz dolgu diye birşey zaten yoktur oraya hiç girmiyorum. Baby botox gibi saçla bir pazarlama söylemi olsa gerek.)
Dolgu KANÜL ile yapılır, iğne ile olmaz. Kanül küt uçludur , önce iğne ile yol açılır arkadan kanül yollanır ve dolgu maddesi kanül içinden verilir. ( doktorum )
İnstagramda kimi izlediysem normal enjektör iğnesi ile yapıyorlar. Sizin dediğinizi hiç duymadım görmedim. Hepsi işine geldiği gibi yapıyor demek ki. Tabi en kötüsü de benim yaptırdığımmış

İğnesiz dolgu nasil oluyor bide benimde dudağim azdı ama 1.2 yapildi 2ml çok geldi bana ben memnunum şimdilik ilk gunkü gibi tabiki değil ama güzel eskiye göre :KK66: profil fotomdanda bakabilirsin
Ben sizin ilk dudaginizi daha iyi buldum sanki ikinci cok buyuk olmus ve yakismamis gibi geldi yine de yanlis yorum yapmak istemem de

4.gün tamamen gitmişti zaten. Yaptırdığım yere gittim. Öncesi sonrası resmini çekip gösterdi. Bi tık kalmış. İlk defa yaptırdığım için vücut hemen emiyormuş. Öyle dedi yaptığım yer
Bence malzeme ile alakalı birşey arkadaşım da yaptırmış hemen gitmedi onun. Bir daha ki sefere başka bir yerde işlem gör bence. Bende yaza doğru yaptırıcam. Kışın zaten çok bir yere çıkmıyoruz yasaklar falan 😂

Bence malzeme ile alakalı birşey arkadaşım da yaptırmış hemen gitmedi onun. Bir daha ki sefere başka bir yerde işlem gör bence. Bende yaza doğru yaptırıcam. Kışın zaten çok bir yere çıkmıyoruz yasaklar falan 😂
Tabi ki. Bu Sefer iğneli dolgu yaptırırım

Bize söyledikleri yalanlar demek ki
Bana şey dedi normalden daha erken eriyebilir ilk olduğu için ama 4 güne erimesi çok uç birsey misal 6 ay diyorlar 4 aya erirse okeyim yani.
O gün hemen yaptırmadan önceki hali ve simdi cektim 6 temmuzda yaptırmıstım 3 ay olmuş

Eklentiler

• 20211005_192543.jpg
    20211005_192543.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 313
Dolgu erimiş gibi değil de dudak küçülmüş ve yan çizgileri hafif sarkmış gibi geldi bana. Dolgu etkisi gidince eski haline döner bence.

Bana şey dedi normalden daha erken eriyebilir ilk olduğu için ama 4 güne erimesi çok uç birsey misal 6 ay diyorlar 4 aya erirse okeyim yani.
O gün hemen yaptırmadan önceki hali ve simdi cektim 6 temmuzda yaptırmıstım 3 ay olmuş
Oooh. Keşke bu kadar olsa. Bi dahakine mutlaka iğneli yaptıracağım

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Yaptırdıktan sonra (uygulamadan hemen sonra)
Dün ve
Bugün.
Bu kadar hızlı şişliğin ineceğini düşünmemiştim 😔
Tamı tamına 1 yıl önce yaptırdım hala dudaklarım dolgun bu nasıl bir dolgu hemen yok olmuş

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Yaptırdıktan sonra (uygulamadan hemen sonra)
Dün ve
Bugün.
Bu kadar hızlı şişliğin ineceğini düşünmemiştim 😔
İlk halinden dolgun yine ama sanki içi boşalmışta sünmüş gibi bi görüntü var. Bir de çok morarmış ya acıyor mu hala 🤕

İlk halinden dolgun yine ama sanki içi boşalmışta sünmüş gibi bi görüntü var. Bir de çok morarmış ya acıyor mu hala 🤕
Morluk hemen hemen 10 gün kaldı. O süre içerisinde acıyordu tabi. Şu an dudaklarımda minik minik iğne izleri kaldı. Hem şişkin şekilde hem de mor. Uzaktan belli olmuyor ama yakından belli. Bir kaç tane

X