Resimli dudak dolgusu. Yorum yapın lütfen 🥺

sevgitek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2019
3.034
1.401
Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Yaptırdıktan sonra (uygulamadan hemen sonra)
Dün ve
Bugün.
Bu kadar hızlı şişliğin ineceğini düşünmemiştim 😔

Eklentiler

• A46492B7-88BB-4831-AEC9-783C566CAE8F.jpeg
    A46492B7-88BB-4831-AEC9-783C566CAE8F.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 2.562
  • 5DB61E99-5633-4C63-B828-AD05E1EA2DC7.jpeg
    5DB61E99-5633-4C63-B828-AD05E1EA2DC7.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 2.376
  • 4CA8F3E9-B0EE-40DE-A55C-F913029D6768.jpeg
    4CA8F3E9-B0EE-40DE-A55C-F913029D6768.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 2.157
  • 5510B03E-0917-46DB-A0BC-01D287DC4EB4.jpeg
    5510B03E-0917-46DB-A0BC-01D287DC4EB4.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 2.797
Hiç yaptırmadım gidişatla ilgili bir fikrim yok fakat uygulamadan hemen sonraki hali hoşmuş. Niye o kadar çabuk söndü acaba. Yaptırdığın yerle görüşmedin mi
Uygulamadan önce detayları konuştuk tabi. Uygulamadan sonraki halinin yüzde 20-30 u gider zaten demişti. Ama bu kadar gideceğini bilmiyordum

Aslında bu da iğneli. Klasik enjektör iğnesiyle değil de daha minik bir kaç tane iğne basınçla basıyor dudağa. Acısız falan da değil yani
Hic duymamistim daha once, ben klasik dolgunyaptirmistim oda hemen eriyor oyle dedikleri gibi 1.5-2 sene kalmiyor tabi kisinin cildiylede cok alakali

Ignesiz dolguyu burda (yurt disinda) doktorlar yapmiyor guzellik uzmanlari. Bu uygulamada dudak basinc ve de zarar aldigi icin sis oluyor yani inmesi cok normal. Gercek dolgu yaptirin paranizla rezil olmussun hemde dudaginiz zararlanmis.

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Dün ve
Bugün.
Bibibella Bibibella da yaptırdı ama hiç böyle olmadı. Maşallah onunki çok güzel duruyor

Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Dün ve
Bugün.
İğnesiz dolgu nasil oluyor bide benimde dudağim azdı ama 1.2 yapildi 2ml çok geldi bana ben memnunum şimdilik ilk gunkü gibi tabiki değil ama güzel eskiye göre :KK66: profil fotomdanda bakabilirsin

Eklentiler

• Screenshot_20210706-133339_Instagram.jpg
    Screenshot_20210706-133339_Instagram.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 4.106
Ignesiz dolguyu burda (yurt disinda) doktorlar yapmiyor guzellik uzmanlari. Bu uygulamada dudak basinc ve de zarar aldigi icin sis oluyor yani inmesi cok normal. Gercek dolgu yaptirin paranizla rezil olmussun hemde dudaginiz zararlanmis.
Valla gittiğim yer güzellik merkeziydi. Onlar da demişti yurt dışında iğnesiz dolgu yasaklanmış diye. Sebebi de güzellik merkezlerinde o aletlerle çok güzel işler yapıyorlarmış. Doktorlar da şikayet etmişler işimizi elimizden alıyorlar diye. Böyle demişti

İğnesiz dolgu nasil oluyor bide benimde dudağim azdı ama 1.2 yapildi 2ml çok geldi bana ben memnunum şimdilik ilk gunkü gibi tabiki değil ama güzel eskiye göre :KK66: profil fotomdanda bakabilirsin
Başka bi konuda da görmüştüm sizin resimlerinizi. Gayet güzel ve doğal duruyor. Benimki kalmadı ama maalesef

Eski hali daha guzelmis dudaginiz deforme olmus resmen

Umarim daha kaliteli bir yerde daha guzelini yaptirirsiniz arastirmismiydiniz
Sadece yaptıracağım merkezleri araştırdım. İğneli iğnesiz farkını pek araştırmamıştım. Çok üstüne düşmedim aslında. Hata yapmışım. 2 ml ine 1900 TL verdim

X