Regresyon ve bilinçaltı terapileri hakkında...

Vildan Çolak ismini ben de duydum ama regresyon terapisi değil onun yaptığı daha farklı aile dizimine benzer bir sunum açma çalışması. Size birisi mi tavsiye etti? Açıkçası ben de Vildan Hanım'ın yöntemini de denesem mi diye tereddütteyim sizin duyduklarınız nedir?

Biliyorum regresyon degil özelden detay yazdım :KK66:

hepyesil,
benim aldigim normal regresyon terapisiydi. hatta oburnu hic duymamistim. o da ilgincmis.simd ben de onu arastirmaya baslicam. diba hanim sizin istedignizi yapiyormu bilmiyrm isterseniz kendisine sorup emin olun. ben duymadim ama belki ben ilgilenmedigim icindir.
olursa bi gelisme bizide bilgilendirin:)

Merhabalar. Diba Hanımın yaşamlararası regresyon terapisi yaptığını biliyorum zaten. Kendisiyle de konuştum daha önce. Fakat ben bunu deneyimleyen biri var mı diye merak etmiştim. Yaşamlararası Regresyon,normal regresyondan çoook farklı bir olay :) Neyse sanırım öbür ay alıcam sanırım. Aldığım zaman size de haber veririm :)

merhabalar, Ayten Diba hanımın seans ücretlerinin ne kadar olduğunu bilen var mı? son konuşmadan bu yana deneyimleyen oldu mu, Hepyesil Hepyesil siz gitme fırsatı buldunuz mu?

merhabalar, Ayten Diba hanımın seans ücretlerinin ne kadar olduğunu bilen var mı? son konuşmadan bu yana deneyimleyen oldu mu, Hepyesil Hepyesil siz gitme fırsatı buldunuz mu?

merhaba, ben patronum için randevu aldım. yarın sabah gidiyor. ondan sonra da ben gideceğim nisan ayında. seans ücreti 500 tl. patronumun deneyimlerini size aktarırım.

Kızlar merhaba ben ankaradayim bir tanıdık vasitasiyla regresyon seansini denedim yaklaşık 3 seansta hayatımdaki en büyük problem olan yeme duzenimi değiştirmeyi başardım. Başlarda inanmamistim ama etkilerini şimdi anlıyorum hayatımda ilk defa istediğimi yediğim halde kilo alisim durdu. Ben bir haftada bile 5 kilo alabilen bir insandim. 160 boyumla 75 lerden yukarilarini gördüm. Sonra sıkı bir diyetle 50 lere indim ancak sürekli almaya başladım diyeti bırakınca. Regresyondan sonra ilk defa aylardır aynı kilomdayim. Ve yediklerim kendi istegimle değişti istediğimi yiyorum ama olay su ki artık eskisi gibi yiyemiyorum. Allahım nazar degdirmesin maşallah diyin nolur. 3. Seansimizda gönül meselelerine inmistik ben çok büyük bir acı çekiyordum hatta antidepresan tedavisi yanıt vermemişti su an regresyon sayesinde ilacı azalttim en yakın zamanda birakicam. Vücudumu zehirlemek yerine kendi ruhumla Allahla beni aldatan o pisliğin de izlerini silmeye başladım inanır misiniz aglamiyorum artık nasıl bir rahatlama anlatamam herkes denemeli bence ankara da olanlar bana ulassin isterseniz kadının numarasını veririm kızlar mutlaka denemelisiniz

benimde temizlik takıntım vardı,normal psikoterapi aldım ve şu an çok daha iyiyim

Geçen Gün Diba Ayten Yılmaz a mail attım. regresyonla ilgili. Bana bulundugum ilde bir ögrencisinin oldugunu ve ondan bilgi almamı söyledi. ben suan psikolog ile emdr terapisi alıyorum. öğrencisiyle uzunca bir sure telefonda gorustuk seans ucreti 300 tl ve 3-4 saat sürüyor dedi. önden konu belirleniyormus sonra islemlere geciyormus fln..
baska bir yerden edindiğim bilgiye göre bunlar bilincaltı derinlikleri olarak işlemler katkat ayrılıyormus mesela aldıgım emdr terapisi ilk sırada. hafif bir terapi şekli. daha sonra bilişsel terapi , ardından da derin dalış dedikleri regresyon geliyormuş. regresyon hazırlanmadan yapılırsa ve kişi buna hazır olmazsa aynı su altındaki gibi vurgun yeme süreci oluyormus. o yüzden duzgun ve dikkatli kişilerin yapması gerekiyormus. Sizde böyle bir bilgi duydunuz mu?

Merhabalar arkadaşlar,,, ben de uzun süredir regresyon terapisi için araştırmalar içindeydim. yaşım 40. Uzun yıllardır gitmediğim hacı, hoca, başka yöntemler vs. inanın kalmadı. Artık hayattan yorulmuştum. Kimseden bir fayda göremiyordum. ve artık çıldırma noktasına geldim. vücudum bedenim çok yoruldu çok yıprandım. Ruhum daralıyor sanki bir şey bir varlık başka bi ruh kısacası ismini koyamadığım bu şey beni dibe ve çöküşe götürüyordu. ve aynı zamanta etrafımdaki insanlara da zarar veriyordu. hiç kimse ama hiç kimse anlamıyordu beni. Koskaca bu evrende dünyada yapayalnızdım. sanki bu şey beni sahiplenmiş sadece ona aitmiş gibi herkesle herşeyle irtibatım kesik bi ölü gibi yaşıyordum. evlilikten, cinsellikten, ve doğum olayından korkmama bi anlam hiç veremedim yıllarca. ama bunlara rağmen ayakta durabiliyordum. kendi kendime dedim ki hiç bir yöntem hiç kimse hiç bir yol sana çare olamıyo bak. içimdeki o lanet olası şey de diyodu bana sana kimse yardım edemez. boşuna uğraşma diyodu. son çare regresyon terapisi almak için araştırma yaptım. ve Emel ÇEKİCİ Hanımı bu arada bir iki hafta hep takip ediyordum. konuşmaları duruşu donanımı hep dikkatimi çekiyordu. hep aklımdaydı sürekli yüreğim ona gitmek istiyordu. ama maalesef yanlış bir karar alıp başka bir regresyon terapisi yapan birine iki seans gittim. parama ve zamanıma üzüldüm. artık yeter derken olmuyor düzelmiyor derken zaten aklımda olan Emel hanımı aramaya karar verdim. aramadan önce öyle bir ağırlık ve uyku hali bastıki bedenimi ruhumu işyerinde ayakta duramıyordum. Emel hanımı aradım ve ertesi gün için randevü aldım. O gün gece çok ağırlık uyku hali oldu üzerimde. ayakta duramıyordum. sanki yıllarca üzerimde taşıtığım o şey hissetmişti ve benim emel hanıma gitmemi istemiyordu. Gece rüyamda çok güzel ağaçları ve çiçekleri olan ve son derece muhteşem düzen içinde bi bahçe gördüm. sabah bu rüya benim yaşamım ile ilgili bi rüya olduğunu yorumladım. hayatımın artık güzel ve düzen içinde olacağını bildiren rüya idi. Artık son nokta emel hanım bana yardım edecek dedim. Ve akşam Emel hanıma gittim. kendisini daha önce videolarda izlemiştim. ama o güzel enerjisi ve güzel yüreği ve güzel yüzü ile kapıyı açtı. misafirperverliği, mütevaziliği ve candan kişiliği ile bir birbuçuk saat sohbet ettik ve rahatladım. daha sonra terapiye aldı beni. Uzandım. İlk 15 dk hiç bir şey göremiyordum. Sonra inanılmaz bi şekilde 4 veya 5 tane geçmiş hayatlarımı gördüm.birebir yaşadım. bedenimi ne yaptıklarını, zıplayarak ve ağlayarak tepkiler veriyordum. bu hayatımdaki kötü hallerimin bağlantılarını çözmeye başladım. ve üzerimdeki yıllarca peşimi bırakmayan o şey halen ayrılmak istemeyişine şahit oldum ve onunla konuştum. Emel hanımın durugörü özelliği ve başka özellikleri ile o lanet şeyden kurtuldum. ve inanın bana şimdiye kadar gittiğim hiç bir yol yöntem ve kişi bana yardım edemedi. ve özellikle böyle zor bişeyle. ve bir kaç kişi de biz yapamayız bunu diyorlardı çok zor diyorlardı. İnanın o gece çok rahat bi uyku uyudum ve sabah sanki yeniden bedenlenmiş ve ruhum yeniden bedenimle bütünleşmiş gibi hissettim. benim ruhumu bedenimi beynimi kemiren o şey gitti şükürler olsun allaha. Emel Hanıma verdiği emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyiki bulmuşum sizi ve iyi ki gelmişim. yoksa benim hayatım böyle gidecekti. zaten çok yıllarım gençliğim hayallerim bitti. boşuboşuna yaşadım. amaçsız, mutsuz. Ama allah bi şekilde onunla karşılaşmam için yol açtı bana biliyorum. Çok farkı biri kendisi. ve kendisine de duacıyım. ortalıklarda o kadar çok regresyon terapistiyim diye geçinenler varki. çok dikkat edin arkadaşlar. zamanınıza ve paranıza yazık. ve bu arada hacı hocalara da gitmeyin daha çok ters şeyler yapıyorlar. Tüm sıkıntılı arkadaşların yolları açık olsun diyorum. şifalar diliyorum.

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan meşhurENERJİ Terapistlerinden bahsedeceğim sizlere. Ben yandım , başkaları da yanmasın !

4dd1e21a-4fbd-448a-a555-2269e7340d23-m.jpg

Artan kaygılarım ve kilomun 39 'a düşmesiyle birlikte; psikologlara kesik kesik gittiğimden bir fayda sağlayamadığımı düşünüp maalesef böyle bir yola başvurdum. Gitmez olaydım.

İlk seanstan sonra iştahım açıldı, kilo aldım, vücudumdaki ağrılar geçti.
Belkide kendini iyi göstermek içindi tüm bunlar. Fakat değişik şeyler olmaya başladı bana. Kadına gittikten sonra 3 defa ASTRAL seyahat yaptım kendiliğinden. Ruhumum bedenime giriş çıkışlarını hissettim. Korkudan kısa sürdü ama. Sonra yine kötü olaylar yaşadım ve kadından bir kere daha randevu aldım.

Ama bu sefer geç geldi, bekletti beni. Anlamalıydım ne olduğunu. Ah salak kafam. Bu sefer derin bir transa almıştı beni.

Hipnozla geçmişe doğu gitmek üzereydik.
Yavaş yavaş ana rahmine geldik. 2buçuk saat dolmuştu. Tam ultrason ışınlarını görürken seansı bitirdik. Bu sırada BAŞIMA MÜTHİŞ BİR AĞRI girdi. Vücudumun her yeri ağrı içinde kaldı. Bana masaj yapmasına rağmen hiçbir etkisi olmadı. Bişey diyemedim. Sonra parasıni çatır çatır aldı ve gitti. Görüntüler 3 güne geçecek dedi. 3 gün oldu, 7 gün oldu yok geçmedi. Gece uyandığımda gözlerim kapalıyken sanki bir çift göz bana bakıyormuş gibiydi. Bu olanları ona anlattım. Bunları değiştir takma dedi geçiştirdi. Sonra ne mi oldu? Daha beter oldum.

Duvarda gölgeler görmeye başladım.
e0f270b1-e1de-4a57-8515-a88354d6c2d2-m.jpg

Gözümün önüne böyle korkunç suratlar geliyordu. Gece gündüz ağlıyordum. Gözümü kapatamıyordum. En sonunda Hocaya gittim. Bana sana cin musallat olmuş bu görüntüleri de onlar gösteriyor dedi. Başladım bildiğim ne varsa dua okumaya. Daha beter oldum. Okutmak istemediler. İnadına okudum. bir ara rüyama girdiler nolur okuma mahfettin bizi diye.

Bu arada kadın randevulaşmak için beni oyaladı hep. Ben 5 ay mağdur kaldım. Antidepresana başladım. Yanında remeron adında ağır bir ilaç verdi doktor. Neyse ben okudukça korkunç görüntüler gitti. Ama öteki görüntüler kaldı. Bir göz hep bana bakıyor.

Sonradan aklıma geldi. 1. Seansın sonunda bana olumlamalar yaptırırken gözlerim kapalı olduğu esnada ben " aaa bir göz var bana bakıyo " dedim. O da çok takılma onu yaratıcının gözü olarak düşün demişti. Ah salak kafam. Nasılda anlamadım o gözün cinin gözü olduğunu. Allahın işi gücü yokta gözlerini bana mı gösterecekti?

Haftalarca tek başıma yatamadım. Çirkin suratlar gördüm.
En son bu kısmıda hatırlayınca. İstihare yaptım. Rabbim dedim bana bu kadının gerçek yüzünü göster. Rüyaya yattım. Ve rüyamda kadını cinleriyle gördüm. Cinleri ona yardımcı oluyor ve hizmet ediyordu. Sonra dedim ki Anladığımı anlamış olacak ki benimle görüşmeyi reddediyordu. Daha sonra kadınla konuştum neden beni erteliyorsunuz polise şikayette buluncağım diye. Kavga ettik. Özel hayatımı yüzüme vurdu ve kayıt altına aldığını söyledi her şeyi. Benden izinsiz ben ses kaydımı almış. Sonra savundu kendini inkar ve yalanlarıyla

Np hastanesine gittim. eeg çekimi yapıldı. Ve öğrendim ki beynimin görsel algı alanları hasara uğramış. Hipnozdan etkilenmişim. Travma geçirmişim. Bu kadın beni aylarca bekletti. Ya aklımı kaçırsaydım? Doktor hanım bunu herkese anlat ruh sağlığı söz konusu başka insanlar hasar görmesin dedi.

Doktor ilacımı değiştirdi. Dopamın salgısını düzenleyici ilaç verdi. İlaçlar vücudumda döküntü yaptı

Ama mecbur içiyorum. Nolur kanmayın. Manevi alemle oynuyorlar. Şakası yok bu işin.

Buraya niçin yazdım? BEN YANDIM BAŞKALARI DA YANMASIN diye. Üstüme bu vebali almayayım diye. Sizde yayın bu yazıyı! Okuyan yaysın herkese...

Bir kısa not daha : Kundalını enerji çalışması var. Bunu yapıp uygulayan bir arkaşıma da çin ve şeytan musallat olmuş. Aylarca şeytan sesi duydum kafamda dedi. Oda dua okuya okuya geçirmiş

Nolur bulaşmayın böyle şeylere. Psikologlar var adam gibi terapi yapan. Kısa yoldan halledeyim derken bizim durumumuza düşmeyin...

Sevgiler....

Bu bayanın kim oldugunu söylermisiniz?herkes bilinçlensin.bende birisini gitmek üzereyim randevu aldım.en azından bana yazarmısınız
nefda84@gmail.com

Bu bayanın kim oldugunu söylermisiniz?herkes bilinçlensin.bende birisini gitmek üzereyim randevu aldım.en azından bana yazarmısınız
nefda84@gmail.com
Ben spiritüel yaşam koçu Tuğçe Yıldızdan regresyon seansı randevusu aldım instagramdaki paylaşımları dikkatimi çekti birkaç terapistle daha görüştüm ama kimseden ses çıkmadı yeni konu açtım buraya yada açtığım konuya bilgi ve tecrubelerimizi paylaşalım arkadaşlar bende sonucu yazıcam gidince

Tomris nickli üye de gittiği terapistin ismini paylaşabilir mi herkes bilinçlensin İlk defa duyuyorum pozitif enerjiyle uğraşıp da bukadar korkunç bir iş yapan birilerini Allah güzel insanlarla karşılaştırsın hepimizi.banada dua edin inşallah seansım güzel geçer sonuçları yazıcam kızlar

ya çok güzel ben de heveslendim de bunlar çok tehlikeli işler değil mi hanımlar, evet iyi şeyler vaadediyor kısa sürede ama ne bileyim bir anda en iyi doktorun bile bir dikkatsizliğine gelirse kafaları sıyırmayalım sonra.... kendi adıma zaten 3 kuruşluk aklım var dimyata pirince giderkene evdeki bulgurdan olmak istemez kimse... yani bu terapiler hata kaldırır cinsten mi??

Ben onu araştırdım bu farklı bir çalışmaymış kadınla konuştuk hipnoz kullanmıyorum doğruda bulmuyorum dedi olay bilinçaltının şifalanmasıymış tıbbi tedavi değildir dedi regresyon. bir şifa çalışmasıdır dedi arınmak yenilenmek gibi bir çalışmaymış ben gidince detayları yazıcam size fıstıklar

Lütfen herkes gittikten sonra tecrübelerini paylaşsın bilgi sahibi olalım.bende yazıcam.daha randevuma var...

Diğer forumlardada soran arkadaşlara mesajımı aynen kopyalıyorum inş bir fikir olur herkese:

Spiritüel yaşam koçu Tuğçe Yıldız için sonuçları yazıcam demiştim. Tek kelimeyle çok huzur verici bi seanstı enerjisi baya kuvvetli hemen farkediyosunuz ztn resmen arındığımı hissettim benim bu yaşantımdaki travmalarımın sebebinin değersizlik hissi olduğunu söyledi ve çocukluk anılarımdan kaynaklandığını seansta gördüm şifasını yaptı. Reiki de uyguladı.Bi çalışma dosyası verdi onları uyguluyorum kendimi daha farklı hissediyorum en azından bakış açım değişti eskisi kadar acı vermiyor yaşadıklarım. Dahanrahat ve pozitif bir duygu içindeyim daha neolsun:) Bu kadarını söyleyebilirim.

Regresyon terapi ile gerçekten ilgileniyorum. Kime yaptıracağım konusunda epey kararsızım. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim: Buraya 30 kere Emel Çekici yazıldıysa demek ki bu hanıma kesinlikle gitmeyeceğim. Çok fazla reklam kokusu var.

Diba Hanım'a giden var mı regresyon için? Ben aşırı kararsızım. Birinden birine gideceğim ama kime... Diba Hanım olabilir, Ayda Ersan olabilir, Eylül Erdoğan olabilir... Ne yapsam bilemedim. Keşke daha çok deneyim paylaşan arkadaş olsa aramızda...

Diba Hanım'a giden var mı regresyon için? Ben aşırı kararsızım. Birinden birine gideceğim ama kime... Diba Hanım olabilir, Ayda Ersan olabilir, Eylül Erdoğan olabilir... Ne yapsam bilemedim. Keşke daha çok deneyim paylaşan arkadaş olsa aramızda...
eylül erdogan zaten diba nın ögrencisi..bence bu ikisinden birini tercih edin

X