Rahîm kalınlığı acillll

Aynı sorunu ben de yaşıyorum incelmesi gerekir ama incelmedi bekliyorum adet biterken 5 mm olmalı ve biz estrofem ile kalınlaştıracağız dediler bana
Transfer hakkında bilgim yok ilacı bende kullandığım için yazmak istedim . bende estrofem doktor kontrolünde kullandım cuma çatlatma iğnesini oldum doktor embriyonun tutunması için yazmıştı pazara kadar kullandım bugün itibariyle bıraktım Bat 3-4 Mayıs onu bekliyorum inşAllah sizinde istediğiniz gibi olur 🫶 rahat olun kasmayın kendinizi stres en büyük etken herşeye

dr bana Tarlusal vermişti kullandım söktü ama sancısı inanılmaz oldu doğum yapmışım gibi oldu resmen
Tarlusal uzun zaman gecikmelerde veriliyor.Ama gününüz yaklaştığında ağrı varsa ve 1-2gün gecikmeli durumlarda aspirin 10 numara iş görüyor.En güzel yanı ağrısız olması.Tarlusal ben de 2 defa kullandım 10-15 gün bir gecikme olmustu.(tedavi zamanı)sadece ozamn içmiştim

Tarlusal uzun zaman gecikmelerde veriliyor.Ama gününüz yaklaştığında ağrı varsa ve 1-2gün gecikmeli durumlarda aspirin 10 numara iş görüyor.En güzel yanı ağrısız olması.Tarlusal ben de 2 defa kullandım 10-15 gün bir gecikme olmustu.(tedavi zamanı)sadece ozamn içmiştim
Benim yarın 10. Günüm kontrole gideceğim büyük ihtimalle tarlusal başlayacak

Eğitim hemşiresi geçen ay öyle önerdi daha hızlı sökülmesi için etki etti miktarı artmıştı ama tabi bünyeye göre değişiyor
Yürüyüş zaten kan dolaşımını hızlandırıyor etkisi tartışılmaz.Ama sıcak kompres bünyeye göre değişiyor sanırım.Ben de yürüyüş yaptıgım zamn daha daha yogun regl dönemi geçiriyorum.Hareketsizken daha az ve daha zor oluyor o yüzden aspirinciyim:)))Yürüyüş yapmayı gözüm yemiyor🫣

Lucrin yapmıştım yumurtlama olmasın diye onun etkisi muhtemelen
Kesinlikle onun etkisi.O iğne genelde gecikme yapıyor.Vücut yeni yumurta üretene kdr regl olmuyor zaten.Ama 10-15 günden daha fazla bir gecikme olmuyor. istisnai bür durum olmassa.Tarlusalı içincede aonraki regl erken geliyor ben de öle oldu hep

Kesinlikle onun etkisi.O iğne genelde gecikme yapıyor.Vücut yeni yumurta üretene kdr regl olmuyor zaten.Ama 10-15 günden daha fazla bir gecikme olmuyor. istisnai bür durum olmassa.Tarlusalı içincede aonraki regl erken geliyor ben de öle oldu hep
Ayyy walla bilmiyorum nasıl olacak (6martta iğne yapmıştım )
Normalde bu regl ile rahim duvarı kontrolü yapılacaktı 5. Gün 5 mm altındaysa estrofem başlayıp transfer olacaktı
Umarım yine ertelenmez çok yoruldum

Ayyy walla bilmiyorum nasıl olacak (6martta iğne yapmıştım )
Normalde bu regl ile rahim duvarı kontrolü yapılacaktı 5. Gün 5 mm altındaysa estrofem başlayıp transfer olacaktı
Umarım yine ertelenmez çok yoruldum
Yok cnm ertelenmez .Biraz geçte olsa regl olursun.İnşallah gzel bir tedavi olur💜

Benim de gecikmede verdi tam tamına 15 gün gecikme oldu rahim duvarı kalınlaşması var dedi dr tarlusal verdi kullandım 1 gün sonra söktü zaten

X