Regresyon ve bilinçaltı terapileri hakkında...

Bilen arkadaşlar yazacaklardır muhtemelen ama regresyon düşünüyorsanız en iyiler Diba Hanım'ın öğrencileri oluyor. Naçizane tavsiyem nereden eğitim aldığına mutlaka bakmanız...
Beki İkala Erikli ile regresyon çalışması yapmak istiyordum nasip olmadı araştırıyorum bakalım yardımcı olurlar inşallah.
Bornova reiki özlem Demir varmış duydum ama emin değilim araştırıyorum hala

Merhaba Arkadaşlar bu konu ve benzerlerini çok araştırdım ve gidip kendim de çok seanslara katıldım ,gizlice anne ve bir arkadaşımla katıldım, daha önce sürekli delirme hissi, sıkıntı ani öfkelenme ve yalnızlık hissi vardı. Çok sayıda hocaya gityim, muska vs taktım ve bir gece Allahım ne oluyor dedim rüyamda otobüste gidiyorum ama şöför koltuğuve tüm yolcu koltuklaeında yüzleri belirsiz insanlar var ce yolda dışardan otobüse doğru yaklalan kişiler var otovüs giderken bana sürekli sana yolda gelen birşey var onu takma va diyorlardı bak geleceği bilen bir arkadaşımız var onunla tanışır mısın ?diyorlardı. O zamanlar bir anda nasıl olduysa her dediğin inandığım biri ile tanışmıştım ve sıkıntılarıma yönelik muska yaptırıyordu. Neyse o gece farkettim ki bu hoca muska vs olayı Allaha şirk koşmak ve ondan başkasınsan medet ummak demek ve bu da musallat yani cin yani enerji- negatif enerji regresyonda ise eklenti demek. Bu inanış diğer tüm dinlerde de hinduismde de var Bu konu ile ne isterseniz size anlatabilirim. Ama şunu demek istiyorum size yardım edeceği vs ayağına sürekli farklı şeylerden yardım alıyorlar ve aslında size geçici yardımları oluyor. Size sadece kendilerinin yardımı olabileceğini söylüyorlar ve inanılmaz paralar kazanıyorlar. Bu iş sadece ve sadece iddia ettikleri gibi şifalandırma olsa sizden bu kadar bir meblağ istemezler zira bu tamamen farklı amaçlarla yapılıyor. Size geçmiş yaşam diye gösterdikleri şey sizde anneden babadan veya günahlarınızdan gelen enerjilerin eski yaşamları veya göstermek istedikleri olabilir. Fal veya hoca veya duru görü dediğiniz de aynısı üçüncü gözü açılması demek sizin yasak olmasına rağmen bu yaratıklarla iletişime geçmeniz demek yukarıda anlatılan bir arkadaşın uyarısı kesinlikle doğru Tomristi sanırı

Merhabalar arkadaşlar,,, ben de uzun süredir regresyon terapisi için araştırmalar içindeydim. yaşım 40. Uzun yıllardır gitmediğim hacı, hoca, başka yöntemler vs. inanın kalmadı. Artık hayattan yorulmuştum. Kimseden bir fayda göremiyordum. ve artık çıldırma noktasına geldim. vücudum bedenim çok yoruldu çok yıprandım. Ruhum daralıyor sanki bir şey bir varlık başka bi ruh kısacası ismini koyamadığım bu şey beni dibe ve çöküşe götürüyordu. ve aynı zamanta etrafımdaki insanlara da zarar veriyordu. hiç kimse ama hiç kimse anlamıyordu beni. Koskaca bu evrende dünyada yapayalnızdım. sanki bu şey beni sahiplenmiş sadece ona aitmiş gibi herkesle herşeyle irtibatım kesik bi ölü gibi yaşıyordum. evlilikten, cinsellikten, ve doğum olayından korkmama bi anlam hiç veremedim yıllarca. ama bunlara rağmen ayakta durabiliyordum. kendi kendime dedim ki hiç bir yöntem hiç kimse hiç bir yol sana çare olamıyo bak. içimdeki o lanet olası şey de diyodu bana sana kimse yardım edemez. boşuna uğraşma diyodu. son çare regresyon terapisi almak için araştırma yaptım. ve Emel ÇEKİCİ Hanımı bu arada bir iki hafta hep takip ediyordum. konuşmaları duruşu donanımı hep dikkatimi çekiyordu. hep aklımdaydı sürekli yüreğim ona gitmek istiyordu. ama maalesef yanlış bir karar alıp başka bir regresyon terapisi yapan birine iki seans gittim. parama ve zamanıma üzüldüm. artık yeter derken olmuyor düzelmiyor derken zaten aklımda olan Emel hanımı aramaya karar verdim. aramadan önce öyle bir ağırlık ve uyku hali bastıki bedenimi ruhumu işyerinde ayakta duramıyordum. Emel hanımı aradım ve ertesi gün için randevü aldım. O gün gece çok ağırlık uyku hali oldu üzerimde. ayakta duramıyordum. sanki yıllarca üzerimde taşıtığım o şey hissetmişti ve benim emel hanıma gitmemi istemiyordu. Gece rüyamda çok güzel ağaçları ve çiçekleri olan ve son derece muhteşem düzen içinde bi bahçe gördüm. sabah bu rüya benim yaşamım ile ilgili bi rüya olduğunu yorumladım. hayatımın artık güzel ve düzen içinde olacağını bildiren rüya idi. Artık son nokta emel hanım bana yardım edecek dedim. Ve akşam Emel hanıma gittim. kendisini daha önce videolarda izlemiştim. ama o güzel enerjisi ve güzel yüreği ve güzel yüzü ile kapıyı açtı. misafirperverliği, mütevaziliği ve candan kişiliği ile bir birbuçuk saat sohbet ettik ve rahatladım. daha sonra terapiye aldı beni. Uzandım. İlk 15 dk hiç bir şey göremiyordum. Sonra inanılmaz bi şekilde 4 veya 5 tane geçmiş hayatlarımı gördüm.birebir yaşadım. bedenimi ne yaptıklarını, zıplayarak ve ağlayarak tepkiler veriyordum. bu hayatımdaki kötü hallerimin bağlantılarını çözmeye başladım. ve üzerimdeki yıllarca peşimi bırakmayan o şey halen ayrılmak istemeyişine şahit oldum ve onunla konuştum. Emel hanımın durugörü özelliği ve başka özellikleri ile o lanet şeyden kurtuldum. ve inanın bana şimdiye kadar gittiğim hiç bir yol yöntem ve kişi bana yardım edemedi. ve özellikle böyle zor bişeyle. ve bir kaç kişi de biz yapamayız bunu diyorlardı çok zor diyorlardı. İnanın o gece çok rahat bi uyku uyudum ve sabah sanki yeniden bedenlenmiş ve ruhum yeniden bedenimle bütünleşmiş gibi hissettim. benim ruhumu bedenimi beynimi kemiren o şey gitti şükürler olsun allaha. Emel Hanıma verdiği emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyiki bulmuşum sizi ve iyi ki gelmişim. yoksa benim hayatım böyle gidecekti. zaten çok yıllarım gençliğim hayallerim bitti. boşuboşuna yaşadım. amaçsız, mutsuz. Ama allah bi şekilde onunla karşılaşmam için yol açtı bana biliyorum. Çok farkı biri kendisi. ve kendisine de duacıyım. ortalıklarda o kadar çok regresyon terapistiyim diye geçinenler varki. çok dikkat edin arkadaşlar. zamanınıza ve paranıza yazık. ve bu arada hacı hocalara da gitmeyin daha çok ters şeyler yapıyorlar. Tüm sıkıntılı arkadaşların yolları açık olsun diyorum. şifalar diliyorum.

Emel hanım ile bende bir deneyim yaşadım.telefonda randevu aldığım bayan ısrarla beni nefes kampına çağırdı.yok ben regresyon istiyorum diye zor ikna ettim kadını.Emel hanım Amerika'da yaşarmış genel olarak.bana online yardımcı olmaya çalıştı ve sonuç ..hiçbişey olmadı.bir daha görüşelim dedi,asistanı beni aramadı bile zira bende üstüne düşmedim çünkü 1 seans 350 tl .. karalamaya çalışmıyorum ama bu kadar ulvi bişey yapıyorsanız ve herkeste işe yarama garantisi yoksa ya herkesten para almayın,yada parayı iade edin.

Emel hanım ile bende bir deneyim yaşadım.telefonda randevu aldığım bayan ısrarla beni nefes kampına çağırdı.yok ben regresyon istiyorum diye zor ikna ettim kadını.Emel hanım Amerika'da yaşarmış genel olarak.bana online yardımcı olmaya çalıştı ve sonuç ..hiçbişey olmadı.bir daha görüşelim dedi,asistanı beni aramadı bile zira bende üstüne düşmedim çünkü 1 seans 350 tl .. karalamaya çalışmıyorum ama bu kadar ulvi bişey yapıyorsanız ve herkeste işe yarama garantisi yoksa ya herkesten para almayın,yada parayı iade edin.

Kesinlikle katılıyorum.

Bende cok niyet etmiştim gitmek için sonra iyice araştırdım şöyle bir şey okudum ki mantıklı geldi. Konu ile ilgili ciddi bir araştırma yapmışlar. terapi sırasında görülen ve anlatılan geçmiş/ gelecek Yaşam kişinin daha önce okuduğu kitaplar, izlediği dizi ve filmlerle ilgili çıkmış. Kisaca böyle bir terapi türü doğru değilmiş.

Bende cok niyet etmiştim gitmek için sonra iyice araştırdım şöyle bir şey okudum ki mantıklı geldi. Konu ile ilgili ciddi bir araştırma yapmışlar. terapi sırasında görülen ve anlatılan geçmiş/ gelecek Yaşam kişinin daha önce okuduğu kitaplar, izlediği dizi ve filmlerle ilgili çıkmış. Kisaca böyle bir terapi türü doğru değilmiş.
Bu beni pek ikna eden bir açıklama değil açıkçası. Çünkü önemli olan geçmiş yaşam ya da izlenmiş film, okunmuş kitap vs olması değil. Önemli olan bunun bir şekilde bilinçaltında yüklü bir duygu ile kaydedilmiş olması. Ve o duygunun regresyon sırasında boşaltılması.

Madem bilinç altındakiler önemli o zaman tıp fakültesi mezunu uzman psikiyatriste gitmek, hipnoz sürecinde bu konuları çözmek daha mantıklı. neden sadece sertifika sahibi olan birine zihnimi açayım ki

Madem bilinç altındakiler önemli o zaman tıp fakültesi mezunu uzman psikiyatriste gitmek, hipnoz sürecinde bu konuları çözmek daha mantıklı. neden sadece sertifika sahibi olan birine zihnimi açayım ki
Ben sadece mesajınızda belirttiğiniz: "Görülenler geçmiş yaşamlar değil; izlenen filmler vb. Dolayısıyla yöntem geçerli değil." minvalindeki fikrinize kendi adıma ikna olmadığımı belirttim. Tabii ki size hangisi daha mantıklı geliyorsa onu yapın.

Fikir benim değil. öyle mi yazmisim. araştırma konusu olmuş, araştırılmiş ve bu sonuca varılmış bana da bu sonuç mantıklı geldi demişim.

MErhabayakın zamanda ben de regresyon tedavisi gordum ve sizle paylaşmak istedim. Cok ararstırdım ve Ayda hnm da karar kıldım. Ilk terapide regresyona girebildim. Aslında gordugunuz seylerin gecmiş yasam, onceki seyrettiğiniz filmler, zihnin o an RE M uykusundaymıs gibi yarattığı hikayeler her nasıl adlandırılırsak adlandırılalım eger bugunku sorunlarımıza yanıt ve kaynak olabiliyorsa ne oldugunun onemi yok. Onemli olan sonuca goturen bir araç olması. Ben Regresyona girdim. KEndi bedenimi gordum mesela cok çirkin bir kadınmışım. Seansda ayy bu kadın cok cirkin ben bu olamam diye bagırdım :) : ) Agladım . Bedenimi hissettim. Korkularımın neden kaynaklandıgını anladım. Baba ve annemi ile bugunkü ilişkimde yaşadıgım eksikliğin ne oldugunu anladım. Olaganustu bir şifalanma yada sonuc beklemeyin burada gittigimiz kişiler sadece rehber. Şifayı bulacak kişi biziz. Yani gordugunuz o goruntuler uzerine dusunmeniz lazım mesela babam beni özgur yetiştirdi diye ona hep tskkr ederim halbuki bunun kıymetini bilecek bir durum yasamadım hep ozgurdum ama regresyonda onceki babamın cok sert ve beni tutsak bir hayatın içinde yetistirdigini gordum. O yuzden bu hayyatta babamın bana verdigi okadar guzel sey arasında beni ozgur kılması ona tesekkur etmemi saglıyo bir tek. Anne olgusuna hep yabancıydım ki dunyalar tatlısı bir annem var . Regresyonda annesiz buyudugumu gordum. O yuzden bu hayatta bir anneye yer acmak kolay olamıs bende. Sevgililerimden ayrılınca hep gogsum sıkışır kalbim agrır ve cok yakınımı kaybetmiş gibi acı cekerdim bunun da nedeni bu seans da ortaya cıktı. BEn genelde metaryalist bir insanın kafa yapısına yakınım. Burclarla, onceki hayatmıs meditasyonmus işim olmaz ama bu deneyim beni çok şaşırttı. Fakat aslında beynin bilmedigimiz yerlerini harekete geciyoruz ve bu kesinlikle cok dogru bir rehber altında yapılabilir. O yuzden gideceginiz yeri iyi ssecin.ç Ayda hanım ve internette arastırdıgımda onun hocası ve o hocanın yetistirdigi rehberler sanırım dogru yerler.
Ben bu deneyimden memnun kaldım. Denemeye deger :) :) :)

Nasıl hemen ilk seansta başardınız bunu gerçekten? Ben 2 kez denedim ,biri Emel Çekici'ydi hatta.yok?!! Mümkün değil yani transa geçemiyorum.Terapistin müdahalesi oluyor mu? bioenergy gibi bişey yapıyor mu size yardımcı olmak için?

HER YERINDEN REKLAM AKIYOR. BIKTIM BU EMEL CEKICI REKLAMLARINDAN YAHU!!! KAZEN IN GOZUNDEN NASIL KACIYOR BU EMEL CEKICI REKLAMLARI????

Merhabalar arkadaşlar,,, ben de uzun süredir regresyon terapisi için araştırmalar içindeydim. yaşım 40. Uzun yıllardır gitmediğim hacı, hoca, başka yöntemler vs. inanın kalmadı. Artık hayattan yorulmuştum. Kimseden bir fayda göremiyordum. ve artık çıldırma noktasına geldim. vücudum bedenim çok yoruldu çok yıprandım. Ruhum daralıyor sanki bir şey bir varlık başka bi ruh kısacası ismini koyamadığım bu şey beni dibe ve çöküşe götürüyordu. ve aynı zamanta etrafımdaki insanlara da zarar veriyordu. hiç kimse ama hiç kimse anlamıyordu beni. Koskaca bu evrende dünyada yapayalnızdım. sanki bu şey beni sahiplenmiş sadece ona aitmiş gibi herkesle herşeyle irtibatım kesik bi ölü gibi yaşıyordum. evlilikten, cinsellikten, ve doğum olayından korkmama bi anlam hiç veremedim yıllarca. ama bunlara rağmen ayakta durabiliyordum. kendi kendime dedim ki hiç bir yöntem hiç kimse hiç bir yol sana çare olamıyo bak. içimdeki o lanet olası şey de diyodu bana sana kimse yardım edemez. boşuna uğraşma diyodu. son çare regresyon terapisi almak için araştırma yaptım. ve Emel ÇEKİCİ Hanımı bu arada bir iki hafta hep takip ediyordum. konuşmaları duruşu donanımı hep dikkatimi çekiyordu. hep aklımdaydı sürekli yüreğim ona gitmek istiyordu. ama maalesef yanlış bir karar alıp başka bir regresyon terapisi yapan birine iki seans gittim. parama ve zamanıma üzüldüm. artık yeter derken olmuyor düzelmiyor derken zaten aklımda olan Emel hanımı aramaya karar verdim. aramadan önce öyle bir ağırlık ve uyku hali bastıki bedenimi ruhumu işyerinde ayakta duramıyordum. Emel hanımı aradım ve ertesi gün için randevü aldım. O gün gece çok ağırlık uyku hali oldu üzerimde. ayakta duramıyordum. sanki yıllarca üzerimde taşıtığım o şey hissetmişti ve benim emel hanıma gitmemi istemiyordu. Gece rüyamda çok güzel ağaçları ve çiçekleri olan ve son derece muhteşem düzen içinde bi bahçe gördüm. sabah bu rüya benim yaşamım ile ilgili bi rüya olduğunu yorumladım. hayatımın artık güzel ve düzen içinde olacağını bildiren rüya idi. Artık son nokta emel hanım bana yardım edecek dedim. Ve akşam Emel hanıma gittim. kendisini daha önce videolarda izlemiştim. ama o güzel enerjisi ve güzel yüreği ve güzel yüzü ile kapıyı açtı. misafirperverliği, mütevaziliği ve candan kişiliği ile bir birbuçuk saat sohbet ettik ve rahatladım. daha sonra terapiye aldı beni. Uzandım. İlk 15 dk hiç bir şey göremiyordum. Sonra inanılmaz bi şekilde 4 veya 5 tane geçmiş hayatlarımı gördüm.birebir yaşadım. bedenimi ne yaptıklarını, zıplayarak ve ağlayarak tepkiler veriyordum. bu hayatımdaki kötü hallerimin bağlantılarını çözmeye başladım. ve üzerimdeki yıllarca peşimi bırakmayan o şey halen ayrılmak istemeyişine şahit oldum ve onunla konuştum. Emel hanımın durugörü özelliği ve başka özellikleri ile o lanet şeyden kurtuldum. ve inanın bana şimdiye kadar gittiğim hiç bir yol yöntem ve kişi bana yardım edemedi. ve özellikle böyle zor bişeyle. ve bir kaç kişi de biz yapamayız bunu diyorlardı çok zor diyorlardı. İnanın o gece çok rahat bi uyku uyudum ve sabah sanki yeniden bedenlenmiş ve ruhum yeniden bedenimle bütünleşmiş gibi hissettim. benim ruhumu bedenimi beynimi kemiren o şey gitti şükürler olsun allaha. Emel Hanıma verdiği emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyiki bulmuşum sizi ve iyi ki gelmişim. yoksa benim hayatım böyle gidecekti. zaten çok yıllarım gençliğim hayallerim bitti. boşuboşuna yaşadım. amaçsız, mutsuz. Ama allah bi şekilde onunla karşılaşmam için yol açtı bana biliyorum. Çok farkı biri kendisi. ve kendisine de duacıyım. ortalıklarda o kadar çok regresyon terapistiyim diye geçinenler varki. çok dikkat edin arkadaşlar. zamanınıza ve paranıza yazık. ve bu arada hacı hocalara da gitmeyin daha çok ters şeyler yapıyorlar. Tüm sıkıntılı arkadaşların yolları açık olsun diyorum. şifalar diliyorum.

Nasıl hemen ilk seansta başardınız bunu gerçekten? Ben 2 kez denedim ,biri Emel Çekici'ydi hatta.yok?!! Mümkün değil yani transa geçemiyorum.Terapistin müdahalesi oluyor mu? bioenergy gibi bişey yapıyor mu size yardımcı olmak için?
ben mesajınızı yeni gordum. Ben sanslıydım. herkes ilkinde goremiyormus. Bazısı da goremiyor ama hissediyor. Ben boyle anlatınca bir arkadasım da randevu alıp gitti. O gormemiş mesela ama bir cok seyi bir kör gibi hissetmiş... Ağlamış canı acımıs... yani deneyimi baska turlu yasamıs.. ? bioenergy gibi bişey yaptı ben transa gecmeden once dogru. Bu arada ben Emel cekici hakkında bilgiye sahip degilim ama bu terapiyi yapıp video yukleyen biri vardı. eger oysa ben bu ozel seansın paylasılmasından hoslnamadıgım için tercih etmedigim kişi olabilir. Bana cok reklamsı elmişti ama yine de kendisi hakkında yorum yapamam. Hissim sadece.

Merhabalar, bende yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum siz tek seans mı gittiniz ve ücreti ne kadardı acaba? 🙏

yıllardır girmemişim. Takrar döndüm klube.
Bir arkadasım da gitti Ayda hanıma o kendini ana rahminde gormus, karanlık. Hissetmiş gormemiş. BAzıları ilk seansda gorurmus bazısı bir kac seans sonra. Eliyle dokunmadan vucudumun bazı bolgelerinde gezindi. YAni bu bioenerjiyse evet.
ERkek arkadasımın dogumgunu agustosda ona bu deneyimden hediy eedicem bakalım neler gorecek .
YA ben cok ciddiy almıyorum, anlam yuklemeiyorum. Sadece deneyim olarak denedim

X