Saç Bakım Ürünleri Redist Saç Bakım Ürünleri ♥♥

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
34
Kızlar Merhaba:KK19:

Size Kullandıgım Bakım ürünlerinden bahsetmek istedim:KK45: Belki çoğunuz kuaförlerde görmüşşünüzdür genelde kuaförler satıyor tabi Gerçek fiyatının 3 katına:KK20:

Redist Ürünleri

Redist Keratin Oil

KG-Redist-Keratin-Yagi-Oil-100-ML-0__26213_zoom.jpg

Açıklama

Keratin saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Kimyasal işlemler ve dış etkenler saçı birbirine bağlayan sülfür köprülerini kırarak, zamanla hasara sebep olmaktadır. Bu hasarları giderebilmek ve saçın daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilmesi için saçlara keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir. Keratin, saçlarınızın kısa sürede daha sağlıklı bir yapıya kavuşarak, parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Zarar görmüş keratin tabakasını yeniden yapılandırarak, saçlarda meydana gelen kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur.

• Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır
• Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır
• Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır
• Kuru ve tiftik gibi olmuş saçları kurtarır
• Keratin proteini saça hızla enjekte olarak ilk kullanımda farkı hissedersiniz
• Saçın iç katmanlarına kadar inerek komple yapılanma sağlar
• Saç boyanızın ömrünü uzatır
• Uzun süre kalıcı bakım ve onarım sağlar
• Işıltılı ve parlak saçlar

Redist Argan Oil

Redist-Argan-Yagi-Moroccan-Argan-Oil-0.jpg

AÇIKLAMA

Redist Argan Yağı; saçları, saç derisini ve saç köklerini beslemeye yardımcı olarak, saçın ipeksi ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Yıpranmış saçları onararak bakımlı ve canlı olmasına katkı sağlar. "Fas'ın sıvı altını"olarak bilinen, argan ağacı meyvesinin yemişinden elde edilen Argan Yağı içerisinde barındırdığı Omega 9, Omega 6, Steroller, Felurik asit, E vitamini ve güçlü antioksidanlar sayesinde gençlik iksiri olarak da görülebilir. Saçın doğal korunma mekanizmasını güçlendiren argan yağı, çevresel faktörler ve stresten kaynaklanan, saçı yıpratan serbest radikallere karşı etkili bir koruma sağlar.

• Saçları kökten uca yeniler.
• Saçlarınıza hacim kazandırır.
• Saçları güçlendirir ve besler.
• Saçtaki düğümleri kolay açması için saçı yoğun bir
şekilde nemlendirir ve ipeksi yumuşaklık kazandırır.
• Elektriklenen ve kabaran saçları kontrol altına alır.
• Saç telinin esnekliğini artırır.
• Saç kıvrımları muhteşem parlaklık kazanır.

Redist Saç Bakım Yağı

bakm_yag.jpg

AÇIKLAMA

• Saç bakımınıza mucizevi dokunuş yapan bu ürün, içeriğindeki bitkisel özler ile saçınızı anında besler.
•Saçlarınızda göz kamaştıran parlaklık ve ipeksi yumuşaklık sağlar.
•Dökülme ve kepeklenmelere karşı etkilidir.
• Ortamdaki neme karşı koruma sağlar.
•40 farklı yağ beraber çalışarak saça parlaklık, esneklik ve güç kazandırır.
• Fön esnasında şekil kontrolü sağlar.
•Boya, perma ve röfle işlemlerinden sonra saçları canlandırarak bakım yapar.
•Zayıf ve kırılgan saçları kuvvetlendirir.
• Eşsiz formülü sayesinde değerli botanik yağlarla saçı ağırlaştırmadan besler.
• Fön işlemini kolaylaştırır ve hızlandırır.
• Sadece ana içerik ve değerli botanik yağlar, saçın ihtiyacı olan bölgelerinde kalır. Böylece saç ağırlaşmaz.
• Buharlaşma teknolojisi, saç yüzeyine yumuşaklık ve sakinlik kazandıran temel polimer ile etkin maddeyi birleştiren benzersiz bir teknolojidir. Taşıyıcı görevi görür ve yağın tüm saç yüzeyi tarafından emilmesini sağlar.

Papatya Yağı, Sarımsak Yağı, Melisa Yağı, Soya Yağı, Üzerlik Yağı, Biberiye Yağı, Buğday Yağı, Çay Ağacı Yağı, Jojoba Yağı, Avakado Yağı, Nane Yağı, Susam Yağı, Yeşil Çay Tohumu Yağı, Üzüm Çek. Yağı, Aspir Yağı, Haşhaş Yağı, Argan Yağı, Zeytinyağı, Tatlı Badem Yağı, Ayçiçek Yağı, Aloe Vera Yağı, Keten Tohumu Yağı, Ylang-ylang Yağı, Hint Yağı, Aynısafa Yağı, Ceviz Yağı, Çam Terebentin Yağı, Civanperçemi Yağı, Çörekotu Yağı, Defne Tohumu Yağı, Dulavrat Otu Yağı, Fındık Yağı, Havuç Tohumu Yağı, Isırgan Otu Tohumu Yağı, Kabak Çek.Yağı, Kanola Yağı, Kantaron Otu, Kayısı Çek. Yağı, Lavanta Yağı, Nar Çekirdeği Yağı.

Keratin yağını her banyodan sonra nemli saçıma uyguluyorum mükemmel bir kokusu var ve saçı gerçekten ağırlaştırmadan yumuşatıyor uzun ve düzenli kullanımda saçı onardıgını söyleyen çok fazla..

Argan yagını ise günük bakımda kullanıyorum onunda kokusu mükemmel ve saçı yumuşatıp parlak bir görünüm sağlıyor saçın o kırık elinize batan yapısını yumuşatıyor.

Bakım yağını haftada bir uyguluyorum ben şişesi pompalı ve pratik saçı ağırlaştırmıyor ve parlak saçlarım oluyor içindeki yaglar gerçekten kayda değer..

Abartılı yorumlar yapıp yalan beyanda bulunmak istemiyorum arkadaşlar çünkü bende yeni kullanmaya başladım sayılır ama gerçekten şu ana kadar kullanıp en memnun kaldıgım yaglar:KK60:Sanırım bitince aynılarını tekrar alırım :KK52:

Bu arada kuaförler bu ürünleri faiş fiyatlara satıyorlar tanesini 50 tl gibi bi rakamdan satıyorlar. Ben internet üzerinden 3 lü seti 47 tl ye alıyorum tek tek alımlarda gayet uygun fiyatları var:KK19:

Redist in orjinal sitesinden de ürünleri inceleyebilirsiniz. İnsan özelliklerini okuyunca hepsini kullanmak istiyor redist ürünlerinin ama bu 3 lü favorim yıpranan saçlarıma:KK19:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende Redist'in saç parfümü var hediye olarak geldi henüz kullanmadım bana çok belirgin geldi kokusu

Bir yıldır Redist'in argan yağını, bakım maskesini, şekillendirici köpüğünü ve maşa-fön öncesi bakım spreyini kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Kuaför malzemeleri satan yerlerden alırsanız çok da ucuz oluyor hakikaten.

Ben şampuanını aldım tuzsuz olduğu için.Çok güzel bir şampuan.Hemde 1000ml 10tl'ye almıştım.Mağazada indirim vardı.40 farklı yağı içeren saç bakım yağı var bende bir de onu da haftada iki kez kullanıyorum.Şampuanını daha çok beğendim.

Bir yıldır Redist'in argan yağını, bakım maskesini, şekillendirici köpüğünü ve maşa-fön öncesi bakım spreyini kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Kuaför malzemeleri satan yerlerden alırsanız çok da ucuz oluyor hakikaten.
bende çok memnunum gerçekten canım koparak dökülmeleri azalttı sanki düzenli kullanımda ve miss gibi kokuları beni benden alıyor.
Kuförden almamak lazım kesinlikle :)

Ben şampuanını aldım tuzsuz olduğu için.Çok güzel bir şampuan.Hemde 1000ml 10tl'ye almıştım.Mağazada indirim vardı.40 farklı yağı içeren saç bakım yağı var bende bir de onu da haftada iki kez kullanıyorum.Şampuanını daha çok beğendim.

şampuanı yumuşatıyor mu saçı? sendeki hangisi bir de tatlım?

ben de argan-keratinli sampuanını ve coconut-milk sac kremini aldım 15 tl verdim her bşrine ve hariak 1litre şişeleri, kerastase tan ancak bu derece memnun kalmıstım. ben maltepede kuafor demalzemesi satan bı yerden aldım.

Merhaba kızlar bende redist'in Keratin Oil'ini kullanıyorum yaklaşık 1 senedir ve kesinlikle tavsiye ederim gerçekten üzerinde yazdığı gibi düzleştiriciden tiftik tiftik olmuş saçı onarmaya birebir kullanmak isteyip şüphesi olan varsa bence hiç düşünmesin hem çok iyi bir onarıcı hemde uzun süre gidiyo

Eklentiler

• 20150724_055722.jpg
    20150724_055722.jpg
    158,9 KB · Görüntüleme: 564
Redist'in tuzsuz şampuan, keratin oil ve 40 çeşit bitkili bakım yağını aldım inanılmaz beğendim şimdilik :)

Redist'in tuzsuz şampuan, keratin oil ve 40 çeşit bitkili bakım yağını aldım inanılmaz beğendim şimdilik :)
saç tipin ne canım bir de yıpranmış mı açıcı boya var mı saçında? tuzsuz şampuan sertleştirme yapıyor mu? benim saçım çok kuru ve serttir de, açıcı yemiştir bir de.. :cry:

saç tipin ne canım bir de yıpranmış mı açıcı boya var mı saçında? tuzsuz şampuan sertleştirme yapıyor mu? benim saçım çok kuru ve serttir de, açıcı yemiştir bir de.. :cry:

saç tipim ince telli ve yağlı, açıcı - boya var ne yazık ki o yüzden de uçlara doğru keçeleşmiş bir şekilde maalesef. şampuan kesinlikle sertleştirmedi, ben bakım yağından sonra şampuanını kullandım çıkınca da argan yağını sürdüm redist'in. yumuşacık oldu ve elektriklenme olmadı saçımda. gerçi henüz 2 kere kullandım ama çok memnun kaldım.

bir tek keratin oil diplerini çabuk yağlandırdı gelecek sefere uçlara doğru kullanacağım bakalım. senin saçın kuru ise diplere rahatlıkla kullanabilirsin.

coconut-milk sac kremini ve keratin bakım yağını aldım. banyoda saç kremini kullanıyorum çok iyi geldi saçlarıma. saçlarım ince telli ve uçlarında boya var. uçlarını onardı keratin yağı da çok güzel herkese tavsiye ederim

Bende kullanıyorum argan yagını oldukca memunum. Belirttiğiniz gibi 3lü olarak aldım ama diğerlerini kullanmadım argan yağını lullanıyorum sadece duş sonrası. Akşam dus alıp yatıyorum normalde sadece kurutarak asla kullanamazdım saclarımı. argan yagıyla yatısmış oluyor. ve sekıl vermek ıcın vakıt harcama ma gerek kalmıyor.
Bazen sabah uyandıgımda halen yatısmamıs oluyor saclarım o zaman bır parca daha argan yagı suruyorum . gun boyu rahat rahat dolanıyorum etrafta saclarım kabarmadan.
Kısacası tavsıye ederim.
Redistin tuzsuz sampuanını ve ballı sutlu olan sampuanını aldım. Henüz kullanmaya başlamadım. Fiyatı uygun etkisi cok olur mu dıye dusunsemde denemek ıstıyorum . sonuclarını yazarım.

Buradaki tavsiyelerle denedim redisti. Konuyu canlandırayım dedim, herkese tavsiye ederim kızlar. Çok memnun kaldım, hemen deneyimlerimi aktarayım.
Bu 40 bakım yağını bir kere kullandım diplere, bayağı da tuttum, bu hiç dökülme yapmadı, yumuşacık oldu saçlarım. Gündelik olarak saç uçlarına da kullanılabiliyormuş ama yağ yağ koktuğundan ben tercih etmiyorum. Saçlarım uzun zamandır hiç uzamıyor, çok da kuru, birkaç aya belli olur etkisi, bakalım, tekrar yorum yaparım.
Keratinin yağını da yeni aldım, gündelik kullanım için çok uygun, gerçi bir daha yıkayana kadar gidiyor etkisi. Bununla tanıştıktan sonra başka bir serum vs de almam. Kokusu muhteşem, saçı hiç ağırlaştırmaması, yumuşacık ve parıl parıl yapması harika. Kısa saçlarıma önerilenden fazla sürmeme rağmen hiç dökülme ve ağırlaşma yapmadı. Saçlarım yanmıştı resmen, kupkuruydu. Daha ilk kullanımda hemen yumuşacık oldu. Islakken temiz saça uygulanıyor ama kuruyken sürünce de saç kusmuyor. İyi bir yatıştırıcı, ama hacim kaybettirmiyor saça. Üzerine köpük uygulamama rağmen hiç sertleşmedi, kurumadı saçlarım, hem şekilli hem yumuşacık oldu. Tek dezavantajı cam şişede ve normal kapaklı olması. Ben eski bir fısfıslı serum kabına aktardım, aktarmak biraz uğraştırdı ama kullanımı ve seyahatte vs taşıması daha pratik oluyor böyle.
Bir haftadır da redistin keratinli şampuanını ve saç bakım kremini kullanıyorum. Şampuan çok ama çok başarılı, bir daha market şampuanını sürmem saçıma, zaten ne kullanırsam kullanayım çok kuruyordu, profesyonel markalar da denemiştim ama iyi bir şey bulamamıştım. saçlarım bu kuruluktan uzamıyordu artık. Bunu kullanınca, önceden deterjan kullanıyormuşuz diyorum. Bakım kremi de güzel, saç kremlerini de övüyorlar, bir dahakine deneyeceğim. Gerçi şampuan tek başına boyalı saçlarımı krem sürmesem bile yumuşacık yapıyor. Pek köpürmemesine karşın sürdüğüm onca yağı bile çok güzel arındırdı.
Umarım fiyatlar da böyle güzel gider hep. Bir de kuaförlerde pahalı ama nette çok ucuza bulabilirsiniz.

Merhaba Bahsettiğim ürünlerin hepsini son damlasına kadar bitirdim.Ve gerçekten çok memnun kaldım tekrar aldım ve kullanmaya devam ediyorum. Açılan saç ister istemez yıpranıyor ve sağlıklaparlamıyor bu ürünler bu açığı kapattı gerçekten . Bunlara ek olarak redist honey milk aldım bununda kokusu mükemmel:KK200: Kullanmaya devam:KK45:

Ben de almayı düşünüyorum, düzenli kullananlar şimdi nasıl etkisi? Bir de zaza handa bir sürü mağaza var özellikle gittiğiniz yer var mı?

X