Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu ranza mi yoksa ikea divan modeli mi sizce

ikikizannesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2021
23
3
32
çocukların odasına acaba hangisi daha iyi olur ki ranza alırsam alan daha geniş olacak diğeri tabi ister istemez daraltaçak sizce hangisi daha kullanışlı olur ki

Eklentiler

• Screenshot_20220115-103948.png
    Screenshot_20220115-103948.png
    135,6 KB · Görüntüleme: 556
  • Screenshot_20220115-103922.png
    Screenshot_20220115-103922.png
    306,3 KB · Görüntüleme: 139
Ikea esimin bas düsmani. Essek ölüsü gibi agir diye söylenir 😂
Biz ranza almistik cocuklara. Uzun sureli kullanisli degil. Daha cok yer var odada sayesinde,tek artisi o.
O yuzden baza derim

Son düzenleme:
Evinizde yeterli alan varsa Ikea. Ama yer sikintisi varsa ferahlık seviyorsanız ranza derim. Hele ki şimdiki tasarım ranzalar +dolap +boş alan

evet baza çok daha kullanışlı evde büyük kızımın yattığı var bir tane ama sanki iki baza çok kaba durur gibi birde misafir geldi mi en azından iki kişilik yatak olması güzel gibi ikeanınki diğerinde de dk yatak olması bilemedim
Ikea esimin bas düsmani. Essen ölüsü gibi agir diye söylenir 😂
Biz ranza almistik cocuklara. Uzun sureli kullanisli degil. Daha cok yer var odada sayesinde,tek artisi o.
O yuzden baza derim

Evinizde yeterli alan varsa Ikea. Ama yer sikintisi varsa ferahlık seviyorsanız ranza derim. Hele ki şimdiki tasarım ranzalar +dolap +boş alan
ölçmedim tam nasıl olur bilmiyorum ama ilk koyduğum resim deki gibi düşündüm bir duvarda dolap bir tarafa da çalışma alanı yapayim ileri zaman için düşündüm ikea yi da görünce acaba nasıl olur diye düşündüm

Yatağı L şeklinde koysanız belki oynamak için daha çok alan kalır çocuklara...
Bence eğer yaşları büyükse onlara bir sorun. Mesela ablamla ben o kadar ranza meraklisiydik ki,zorla ranza aldirdik. Çok severdik üstte yatmayı.
Ama annem anksiyetesi bol biri olduğu için korkup bozup yine iki yatak yapmisti 😂
Bence çocuklar istiyorsa ranza,istemiyorsa baza daha uygun olur

Yatağı L şeklinde koysanız belki oynamak için daha çok alan kalır çocuklara...
Bence eğer yaşları büyükse onlara bir sorun. Mesela ablamla ben o kadar ranza meraklisiydik ki,zorla ranza aldirdik. Çok severdik üstte yatmayı.
Ama annem anksiyetesi bol biri olduğu için korkup bozup yine iki yatak yapmisti 😂
Bence çocuklar istiyorsa ranza,istemiyorsa baza daha uygun olur
evet şuan küçükler ama doğru diyorsun o şekil koysak daha çok alan kalır şimdiden düşünüp ona göre plan yapıp kendimce eşime de söyleyip bütçe ayırmasını isteyeceğim sonuçta ikea da az bir bütçe istemiyor ama işte kullanıp memnun kalmayanlar varsa yazar belki diye size de sormak istedim

X