Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi çektirenler bakabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 17 gun önce çektirdim. Anestezili. Korktuğum için. Yani o anda bile anesteziyi beklerken bacaklarım titriyordu. Ama anesteziyi yapmasıyla uyumam bir oldu sonra bitmiş sedyeye geri yatirirlarken uyandım. Sonrasinda hafif adet ağrısı gibi agri oldu. Ilk gün ver ertesi gün cok az akıntıli kanama geldi. Antibiyotik ve b vitamini verdi. Antibiyotikler kullandım. Ama suan adet oldum hamilelik olmadi benim hemen bu ay. Oncesi cok sinir bozucuydu. Sanki ameliyat edecekler gibi geceden çekim esnasında kadar ac durmalısınız dediler su.bile yok. Çekimi de ogleden sonra 2 gibi yapariz dediler. 3 te aldılar beni bildiğiniz röntgen odasında çektiler. Yani bileğim icin de o masaya gitmiştim.rahim filmi için de. Bir de özel hastane. 1200 lira da para aldılar . Oncesi cok stresli Yani. Ama o an ve sonrasında hiçbir sorun olmuyor.

Arkadaşlar doktorum.rahim filmi çekmek istiyor.Benimde kafama takılan bı kaç bişey var.Rahim.filmi nasıl çekiliyor,bide çekildikten sonra kanama oluyor mu?Rahim filmi çektirenler bilgilendirebilir mi,
Ben daha dun cekildim.Anestesisiz oldum aleti takipta ilaci verince agri oluyo tam agri demeyimde bi basinc gibi nasil anlatayim presslenmissin gibi oluyor 😅 1 2 dakika kadar.Alet cikar cikmaz agrim bitti bidahada hic bisey hissetmedim agriya dair.Biraz kanamam oluyo ama onun acisi yok artik adetin son gunuymus gibi.

Ben de çektirmek istiyorum ama korkuyorum. Devlet hastaneleri anestezili yapıyorlar mı acaba? Bir de covid testi istiyorlar galiba o test de canımı yakmıştı benim ((
Ben üniversite Hastanesi'nde çektirdim rahattı. Şimdi covid için testte yaptırdım o da basitti. Ama şimdi bize basit gelen size zor olabilir sanki

Ben üniversite Hastanesi'nde çektirdim rahattı. Şimdi covid için testte yaptırdım o da basitti. Ama şimdi bize basit gelen size zor olabilir sanki
Bende çok canımı yaktı covid testi, eşimde hiç ağrısı olmadı ama. Aman anestezi olmadan yaptırcam galiba yaptırsam da çünki sonra o ilacın bedenden çıkması da lazım

Bende çok canımı yaktı covid testi, eşimde hiç ağrısı olmadı ama. Aman anestezi olmadan yaptırcam galiba yaptırsam da çünki sonra o ilacın bedenden çıkması da lazım

Bence de gerek yok anesteziye felan

BEN BU AY HEKİMOĞLU GÖRÜNTÜLEME MERKEZİNDE FINDIKZADE DE YAPTIRDIM YAPTIRMADIYSANIZ ANESTEZİ ALMADIM ÇOK RAHAT GEÇTİ ÜCRET OLARAK UYGUN 500 TL AKLINIZDA OLSUN

Şuan nöbette yazıyım olmazsa sabah sorarım canım teşekkür ederim ayrıca 🥰
RAHİM FİLMİMDEN SONRA YUMURTLAMA TAKİBİ YAPTIN MI PEKİ YOKSA 2 HAMİLELİĞİNDE DENK Mİ GELDİ?MAŞALLAHHH ...İLK 3 AYDA FİLM SONRASI HAMİLELİK ORANI ARTIYOR DİYORLAR ZATEN BAZILARINDA TUTMUŞ BAZILARINDA TUTMAMIŞ..BENDE 16 HAZİRANDA CEKTİRDİM FİLM VE 21 HAZİRAN YUMURTLAMA GÖRDÜM DEĞERLENDİRDİK 2-3 GÜN AMA BİLMİYORUM NASİP NE OLUR BEKLİYORUM ...BİR TARAFIM GÖGÜSLER SIZLIYOR OLDU BU SEFER DİYORUM BİR TARAFIMDA AKINTIN FALAN YOK OLMADI DİYORUM KAFAYI YİCEM :)

BEN BU AY HEKİMOĞLU GÖRÜNTÜLEME MERKEZİNDE FINDIKZADE DE YAPTIRDIM YAPTIRMADIYSANIZ ANESTEZİ ALMADIM ÇOK RAHAT GEÇTİ ÜCRET OLARAK UYGUN 500 TL AKLINIZDA OLSUN
bende burada yaptırdım 1 hafta önce agrı kanama vs olmadı hiç iyi bir yer korkulacak birsey yok

X