Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi çektirenler bakabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim sağ açık sol tüp kapalıydı solda yumurta çatlamış dedi dr 3 martta normalde yapışık olunca tek taraflı gebelik te oluyor ama benim sol tüp açılınca bilmem psikolojik bilmem ilacın etkisinden rahatladım manevi olarak yan etkisi yok hatta ilaç açıyor Rahmi ni onu bile hissediyorsun yani geçmiş olsun canım tekrardan
Rahim filminden sonra 3 ay ilaç kullanilmiyomus sanırım bu doğru mu

Rahim filminden sonra 3 ay ilaç kullanilmiyomus sanırım bu doğru mu
Doğrudur canım ben ocakta hsg yaptırdım şubatta kimyasal gebelik geçirdim idrar yolu enfeksiyonundan ilaç verdi bana dr galiba o yüzden kimyasal gebelik oldu ama bu ay ağrı kesici bile içmedim gebelik oluştu 👍👌

Ay çok teşekkür ederim 😍 kardeşine de teşekkürler )) ben yanlış duymuştum muhakkak.
Bende afedersin kes biç doğra şeklinde yattım aldım narkozu kalktım 10 dk da işlem bitti 30 dk da hastanede kaldım odada çıktım eve geldim ne soru sordular nede başka Bişi duydum senin dediğin gibi geçmiş olsun canım

Ben kullanmadım . Tabi kişiye göre değişir .
Ben rahim filmi çektirdim ,verdikleri ilaçları dahi kullanmadim ve çok şükür rahmimde de ne enfeksiyon ne başka bir durumda mevcut olmadı .
Bana ilaç vermiştiler canım o yüzden ben sadece idrar yolu enfeksiyonundan ilaç kullandım oda kimyasal gebeliğe çevirdi sanırım 😔

Ben de çektirmek istiyorum ama korkuyorum. Devlet hastaneleri anestezili yapıyorlar mı acaba? Bir de covid testi istiyorlar galiba o test de canımı yakmıştı benim ((
Test istemiyorlar hani hastane yatışı yok ya ama başka ameliyat lar için yatış olduğu için olabilir sen sor yinede için rahat etsin canım 🥰

Test istemiyorlar hani hastane yatışı yok ya ama başka ameliyat lar için yatış olduğu için olabilir sen sor yinede için rahat etsin canım 🥰
Bakalım eşim işden izin ala bilsin gitcem doktora bir baksın kan değerlerime. Hsg da isterse artık mecbur onu da yaptıracağım ))

Canım şöyle oldu Ocak ayında hsg yaptırdım şubatta kimyasal gebelik geçirdim Şubat ta bat gelmeden önce idrar yolu enfeksiyonundan dr a gittim enfeksiyon çokmuş mecbur ilaç verdi benimde aklıma gelmedi hsg yaptırdım demek saha sonra bat gecikti 8.gün evde test yaptım tek çizgi çıktı 12.gün dr a gittim klomen yazsın diye Aralık ayında klomen kullandım kanda pozitif çıktı kanamam olunca kimyasal gebelik olabilir dedi düşer dedi kan değerim düştü de martta hiçbir ilaç kullanmadım hamileyim 🥰

Canım şöyle oldu Ocak ayında hsg yaptırdım şubatta kimyasal gebelik geçirdim Şubat ta bat gelmeden önce idrar yolu enfeksiyonundan dr a gittim enfeksiyon çokmuş mecbur ilaç verdi benimde aklıma gelmedi hsg yaptırdım demek saha sonra bat gecikti 8.gün evde test yaptım tek çizgi çıktı 12.gün dr a gittim klomen yazsın diye Aralık ayında klomen kullandım kanda pozitif çıktı kanamam olunca kimyasal gebelik olabilir dedi düşer dedi kan değerim düştü de martta hiçbir ilaç kullanmadım hamileyim 🥰
Tebrik ederim 🙏🏻🥰 inşallah bebeğini sağlıklı şekilde kucağına alırsın
💚
Darısı başımıza 💚💚

Ben de çektirmek istiyorum ama korkuyorum. Devlet hastaneleri anestezili yapıyorlar mı acaba? Bir de covid testi istiyorlar galiba o test de canımı yakmıştı benim ((
Hiç acımıyor sakın korkmayin bende sizin gibi çok korkuyordum ama doktorumun tavsiyesi üzerine İstanbul Şişli'de Fulya açık emara gittim ve sadece 3 dk sürdü asla acımıyor ama tabi hastaneden hastaneye de değişebilir kullandıkları makineler vs

Hiç acımıyor sakın korkmayin bende sizin gibi çok korkuyordum ama doktorumun tavsiyesi üzerine İstanbul Şişli'de Fulya açık emara gittim ve sadece 3 dk sürdü asla acımıyor ama tabi hastaneden hastaneye de değişebilir kullandıkları makineler vs
Soracağım doktora ) regl ağrısı gibi olursa bile dayanırım 10-15 dk ))

X