El Sanatları Pul işi

bunuda ben yaptım ablacım senın anlattığın şekilde becerebilmişmiyim :):lepi:
aY çok zevkli geldi bana yapması hele kesip çıkarınca ikinciyi daha zevkli yaptım
sabır gerçeknten gerekiyor ablacım mekiklemi yaptınız siz aralarından geçirmeyi??:nazar:
kaydirigubbakcemile2
02102009775.jpg

02102009764.jpg

kaydirigubbakcemile5

bunuda ben yaptım ablacım senın anlattığın şekilde becerebilmişmiyim :):lepi:
aY çok zevkli geldi bana yapması hele kesip çıkarınca ikinciyi daha zevkli yaptım
sabır gerçeknten gerekiyor ablacım mekiklemi yaptınız siz aralarından geçirmeyi??:nazar:
kaydirigubbakcemile2
02102009775.jpg

02102009764.jpg

kaydirigubbakcemile5

canım ellerine emeğine sağlık..ben aralarından geçirmedim senin yaptığın gibi yaptım..ama düz pul kullan vede pulların biraz daha büyük olursa daha güzel oluyor..kolay gelsin canım..kaydirigubbakcemile5

tum sayfalari tek tek okudum kafamçokkarıştı nasil yapilacagini iyice anladim ama tek sorunum o tutkaldan bulamadim bizde cok guclu bir yapistirici var pattex adinda gorunumu sivi ve uhu gibi acaba o yapistir mi

bende 2 ay önce sürekli ip aldığım tuhafiyedeki kızda görmüştüm çok beğendim rica ettim kasnağıda o yaptırdı kendi yaptırdığı yere ama daha dün göstrebildi yapılışını gerçektende çok zevkli yapması kardeşimin çeyizine yapıcam ama benim yaptığımda pul yok ve uçları kesilmiyor kenarlarına inci takılıyor yapınca bende eklerım buraya ama kendime pullusundanda yapıcam bu arada bildiğimiz beyaz tutkal kulllanılıyor bütün kırtasiyelerde var benden tavsiye tutkalı makina yağı şişeleri oluyorya uçları baya sivri ona koyarsanız daha rahat çalışırsınız

çok hoş olmuş. el emeği göz nurru ne denirki. Alalh gücünüzü artırsın. bu arada bu örtüye göz koydum. isterimmm.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kızlar bu işin oval siyah savarovski taşlarla yapılmış olanını kızıma nişantaşından aldım çeyiz olarak hediyesi 300 tl idi..bir masa,bir fiskos,iki tane uzun ve 12 tanede kare küçük parçadan oluşuyor...Fakat tek kelimeyle muhteşem...gelen misafirler gözünü alamıyor...

çok farklı bir örtü olmuş
dantellerden sıkıldık boncuk örtülerde aynı şekilde
ama bu çok farklı olmuş

bende yapmaya başladım hatta yapıp satıyorum:hulya:.en kısa zamanda foto ekleyeceğim.:asigim:yerimseniben

bişey danışmak istiyorum, ipi kasnağa geçirirken pullarıda koysak üstüne boncuk koyarak yani yapıştırmadan. nasıl olur acaba haydeçcim sen bu işin ustası olarak ne dersin olabilirmi?

bişey danışmak istiyorum, ipi kasnağa geçirirken pullarıda koysak üstüne boncuk koyarak yani yapıştırmadan. nasıl olur acaba haydeçcim sen bu işin ustası olarak ne dersin olabilirmi?

yapıştırmadan o kafes şeklini alamazsınız ki.yani ipi kasnaktan çıkardıktan sonra ilk formuna geri döner.bilmem anlatabildim mi?:hulya:

önce ellerinize saglık Allah kollarınıza güç versin sabır gerektiren bir iş benm merak ettgim şey bu ipi kasnaga nasıl doluyorsunuz onu bir türlü çözemedim bende yapmak istiorum ama becerebilirmym bilmiorum bilmiyorumkismile birde ipi dolarken ki resmleri koysanız tek soru işareti o kalıo bende

ellerinize saglik cok güzel görünüyor. Yarin gidip malzemeleri alacagim umarim burada dogru tutkali bulurum artik tutturana kadar deneyecegim :) Belki ipi bulmakta zorlana bilirim Almanlar böyle ip kullaniyormu hic bilmiyorum :) Olmadi izine gelince herseyi alirim bende :)

Çok güzel bir teknik Bu teknikle Çok hoş ve şık salon takımları ortaya çıkıyor :) bende denicem yakında

X