El Sanatları Pul işi

Cevap verdİĞİnİz İÇİn teŞekkkÜrler ben bugun İpÇİye gİttİm bana bu İpİn floŞ İp olduĞunu sÖyledİ anlamadı yanİ İpİ tekrar yazarmısısnız bİrde bu ÜtÜ İstemeyen parlak floŞ dantel İplerİ İle nasıl olur ben cok anlamıyorum tuhafİyecİ bununla Çok gÜzel oluyor dedİ ayrıca bu 6 kat 50 numara dantel İplerİ İle benİm anlattıĞım aynı İpmİ kusarabakmayın marİfet olmayınca baŞınızı aĞrıttık

canım .yabalının simli ipleri var onlardan alıyorsun..floş ip alma..birde tutkal konusuna gelelim..ben ilk pul ine başladığımda normal plastik tutkal kullanıyordum..onlar kuruduktan sonra kullanırken ufalanıyor..sonradan şeffaf tutkal kullanmaya başladım daha kullanışlı ve de çok sağlam oluyor..pulların düşme riski de az... slikona gelince uzama yapıyor..pulları yapıştırmak zor oluyor....

canım ben diğer sayfaların hepsini okudum haydeç abla yabalı 50 gr simli ip(sarısını aldım ben,pullarda orta boyutta) diye yazmıştı ondan aldım...plastik tutkal yazıyodu diğer sayfalarda şeffaf tutkalıda öneriyoo... valla karasız kaldım bende tutkal konusunda.. şeffafın tutmasıda kuvvetlimi acaba..ayrıca şeffaf daha mantıklı geliyo hani fazla sırıtmaz dağılırsa diye.bende takıldım valla tutkalaCADIARZU

evet canım ilk başlarda plastik tutkal kullandığım için öneriyordum..daha sonra şeffaf tutkalı kullandım daha çok memnun kaldım..tavsiye ederim.slikon bence hiç deneme ben denedim çok zor vede uzuyor..şeffaf tutkala gelince sıkarken normal beyaz tutkal gibi kurudumu hiç belli olmuyor..denemelisin bence...:1hug:

evet canım ilk başlarda plastik tutkal kullandığım için öneriyordum..daha sonra şeffaf tutkalı kullandım daha çok memnun kaldım..tavsiye ederim.slikon bence hiç deneme ben denedim çok zor vede uzuyor..şeffaf tutkala gelince sıkarken normal beyaz tutkal gibi kurudumu hiç belli olmuyor..denemelisin bence...:1hug:

ablacım evet silikonla denedim zor oldu cok uzadı ıyı yapışmadı şeffaf tutkalın markası ne abla cok sağol hakkını helal et lutfen .....

ablacım evet silikonla denedim zor oldu cok uzadı ıyı yapışmadı şeffaf tutkalın markası ne abla cok sağol hakkını helal et lutfen .....

canım markası ESKİM TUTKAL yazıyor ama sen istersen tuhafiyelere sor şeffaf tutkal istiyorum diye..markası çokta önemli değil bence..birde ahşap satanlarda da bulabilirsin...sende sağol..

canım markası ESKİM TUTKAL yazıyor ama sen istersen tuhafiyelere sor şeffaf tutkal istiyorum diye..markası çokta önemli değil bence..birde ahşap satanlarda da bulabilirsin...sende sağol..

abla tutkalı sordum en az 10 yere hiç biri bilmiyor beyaz tutkal var diyorlar en sonunda biri transfer tutkalı ve şeffaf yapıştırıcının aynı şey olduğunu söyledi onu aldım çok ucuz 1 tl acaba transfer yapıştırıcı ile şeffaf tutkal aynı şeymi teşekkür ederim

tamam bu sefer tutturdum praktikerden şeffaf tutkal aldım mobilya tutkalı gibi birşey dün işten çıkınca eve gittim ve hemen yaptım süper oldu akşam peçete ve viskosu bitirdim tavsiye ederim en yakın zamanda fotosunu ekleyeceğim teşekkürler haydeç abla süpersin,,,,,,

tek kelimeyle muhteşem harika olmuş valla...çokta şık..:nazar:.elerine emeğine sağlık..a.s.

elinize sağlık çok güzel olmuş bende başılıyorum bugün yapmaya aklıma bi kaç şey takılmıştı cevaplarını burda buldum emeğine sağlık teşekkürler..

merhabalar,

tutkalımı, ipimi, pullarımı aldım. tahtaları bi arkadaş getirdi. artık malzemeler tamam.
Bi soru daha var kafamda şimdi pulları yapıştırıyoruz ya
bi de arka taraflarına pul yapıştırsak nasıl olur ?? İki yönlü kullanım için yanii :uhm:

merhabalar,

tutkalımı, ipimi, pullarımı aldım. tahtaları bi arkadaş getirdi. artık malzemeler tamam.
Bi soru daha var kafamda şimdi pulları yapıştırıyoruz ya
bi de arka taraflarına pul yapıştırsak nasıl olur ?? İki yönlü kullanım için yanii :uhm:

kullanışlı olurmu iki tarafı pullu..dökülür bence..yinede dene istersen...kolay gelsin....

kullanışlı olurmu iki tarafı pullu..dökülür bence..yinede dene istersen...kolay gelsin....

küçük bi parçayı iki tarafı pullu yapacağım. aslında biraz kaba gelir gibi düşünüyorum. küçük bi parçada denemekten zarar çıkmaz di mi, bakalım nasıl olacak. :uhm:

bir de bunu denemek istiyorum hatta tüm evlenecek bekar arkadaşlarıma benden birer hatıra yapmak ama bulunduğum yerde pek malzeme bulamıyorum izne geldiğimde ilk işim bunun malzemelerini almak olacak

X