Pudra, Fondöten, Kapatıcılar pudra onerisi, yardim

eda3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
11
0
28
Merhaba arkadaslar, beyaz tenli ve akneli bi cilde sahibim. Mac full coverage fondoten kullaniyorum. Uzerine pudra da kullanmak istiyorum ne onerirsiniz? Aklda yves rocher var, kullanan varsa yazabilir mi?

Merhaba arkadaslar, beyaz tenli ve akneli bi cilde sahibim. Mac full coverage fondoten kullaniyorum. Uzerine pudra da kullanmak istiyorum ne onerirsiniz? Aklda yves rocher var, kullanan varsa yazabilir mi?
fondöten kullanıyorsan üzerine kapatıcı özellikli bir pudra kullanmanı tavsıye etmem. kalıp gibi gezebilirsin ortalıkta :)
sephora baked pudra, nars crystal transparan pudra bi göz at derim

Akneli cildiniz olduğundan mineralli bir ürüne yönelmelisiniz. Su bazlı yağsız olmalı ki akneyi artırıcı etkisi olmasın. Zao organik kompakt pudra yı kullanabilirsiniz. Daha iyi bir ürün istiyorsanız da jane iredale pudra kullanabilirsiniz. Yoğun kapatıcı özellikli bir ürüne gerek yok diyorsanız physicians formula oldukça iyi rengi de çokk açık. La roshe posay ise ten renginize mutlaka koyu gelecektir.

X