Psikolojik rahatsızlıklar

hayatınızda hic bir psikolog yada psikiyatra gittinizmi?

• Ankete Katılan
    930
bu soruyu sorarken neden deşifre ettiniz ankete katılanları anlamadım

bunu bazıları koz olarak kullana biliyor ilerki dönemlerde

bu hoş olmamış bence
:tomato:

kızlar ben 19 yaşındayım inanın ruhum 25 30 yaşındaki gbi.. o kadar cok sorun yasadım ki bende bi psikologa gıtmek ıstıyorum ama ucretler hakkında bir bilgim yok:S bana yardım eder misiniz

herkesin ilacı kendin de saklıdır herkesin sorunları var ama bazen iç boşaltmak adına gitmek iyi olur şunuda unutmamlıyız ki herşey kendimizde başlar ve biter

ben de 16 yıldır evliyim çok zor zamanlarım oldu zorlandıgım mücadele etmekten yoruldugum zamanlar çok oldu ama hep üstesinden gelebiliyordumama bu sene çok zor artık gücüm kalmadı hayatla mücadeleye pes etmek üzereyim yaşamdan yenilgiyi kabul edmekten korkuyorum nasıl hayatı severim bilmiyorum acaba tekrar güçlü olmayı başarabilecekmiyim onuda bilmiyorum

ben de 16 yıldır evliyim çok zor zamanlarım oldu zorlandıgım mücadele etmekten yoruldugum zamanlar çok oldu ama hep üstesinden gelebiliyordumama bu sene çok zor artık gücüm kalmadı hayatla mücadeleye pes etmek üzereyim yaşamdan yenilgiyi kabul edmekten korkuyorum nasıl hayatı severim bilmiyorum acaba tekrar güçlü olmayı başarabilecekmiyim onuda bilmiyorum

tabiki tekrar güçlü olabilirsin biryerden başlamalısın tatlım

bende deLiLer gibi asik olLmus kafami ona takip hep birseylLer düsünüyorum olmadik seyde olmus gibi bile hata olayi abartip sorun yarata biliyorum .. zaman zaman basim agrimaya basliyor acaba bende mi gitsem ?? kendimi cok yanliz hiseetiyorum

kızlar mrblar..
bende bazen çok gergin oluyorum..aileme kızıyorum iş arkadaşlarıma,normal arkadaşlarıma..insanlar çok dengesiz benim de eksi yanlarım vardır mutlaka ama insanlar çok bencil hep kendilerini haklı buluytorlar asla kendini sorgulamak yok. ben kimseyi kırmıyorum ama çevremdekıler çok ustume gelıyorlar..hayatta çekilmez oluyor, ınsanlar bırseyler kendılerıne yapılınca hoşlarına gıdıyor aöma sana bir ayrıcalık yapıldımı ortalığı kaldırıyorlar. hakkını arayınca sen suçlu oluyorsun..daha yazsam çok seyler yazarım da neyse...

bencil insanlara bencil olunca cok rahatliyorum

merhaba kızlar;
ben de dun yasadığım ve bi süredir ara ara kendimde gözlemlediğimi yazmak istedim.İlk şöyle başlayayım;Ben 21 yasındayım.Üniversite öğrencisiyim...Dün hiç uyuyamadım,daha önce hiç böyle bişey yaşamamıştım.Uyuduğumu sanıyorum ama 20-25dk ya bir sürekli uyanıyorum..Karnım mı aç uyuyamıyorum diye dusunerek yedim yattım,yedim yattım ama nafile...Her gözümü kapattığımda hocalarının verdiği ödevlerle cebelleşiyorum.Ve tam uyuyacağım vakit sanki içim çekiliyor,hani deriz ya saklanan bişe görüldüğünde: hh!eyvah!annem geldiiii,gördü gibi...öyle kollarıım ve içim çekiliyor geri uyanıyorum..Uykusuzluğum sadece dün oldu ama bu içimin çekilmesi her yattığımda oluyor,gün içinde de kollarımda çekilmeler yaşanıyor....Nedir sizce bu.?​

slm arkadaslar bende piskolok ve psikiyatrisede gitim ama bi caresini bulamadim sadece ilac veriyorlar o ilaclarda uy umadan baska bir ise yramiyor bir arkadas cockluktan beri gidiyorum dedi evet couklaricin psikiyatrisede cok iyi ama biz bayanlar nereye gidersek gidelim deyismiyor mutlaka birseyler takiyoruz kafamiza ben 5 yil gitim simdi herseyi biraktim en iyisi arkadasin dediyi gibi hic birseyi takmamak ve hayata tek ben varim dmek cok iyi geliyor deneyin bencede selamlar

Gittim birkaç defa ama sonradan benim bildiğim şeyleri bana söylediğini farkedince bıraktım işin bende bittiğini anladım böylelikle

kendimi ifade edemiyorum cümlelerim yetersiz kalıyor bazen bi konuyu anlatırken bindereden su getirerek anlatıyorum bazende konuşurken takılıyorum kekeme değilmim ama aceleciyim yardımıznız rica ediyorum:KK43:

arkadaşım boşuna kafanıza takkmayın çünkü o sorun bendede var ama elimizden bişey gelmez allah yardımcımız olsun

psikolojik mide bulantım var psikiyatriye gittim bir ilaç verdi içtim 3 gun doru duzgun yemek yemedım ilk gece terleme bulantı carpıntı titreme üşüme her 5 dk da bir uyanma sabah kalktım karın agrısı vs vs sadece 1 tane icmeme ragmen 3 gun etkiledi tabi psikolojık olarakta okudugum ıcın yan etkileri midem iyice bulandı bide ilaç içemem galiba antidepresan felan ne yapmam laızm yardım edermisiniz

ilaca başlarkende problem bırakırkende sırf o duyguları yasamamk ıcın cıkar ınsan depresyondan

uykuda hıçkıra hıçkıra ağlamak normal mi acaba:S

merhaba kızlar;
benimde bunalım takıldığım çok zaman oluyor.bazen nedenli bazen nedensiz çok daraldığım zamanalr oluyor..çabuk darılıp kolay üüzlüorum..bazı takıntılaırm oluo..ne bilim bi an istedğim olmasın tüm dünyam kararıo sanki..psikoğada gittim ama çok faydası olmuo sanki..bence insan kendine kendine konuşarak kendini rahatlatmalı..gerekiorsa bıkmadan dinleyecek anlayacak birsne derdini açmalı..ama bazen ikiside yetmio biliorum..:S

X