Progestan fitil kullanımı

tubiii89

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
151
152
35
Merhabalar arkadaşlar bu fitil ne kadar zor ya sürekli geri geliyor bana fitili at yarım saat yürü dediler ama fazlası mı geri geliyor anlamadım acayip kaşıntı yaptı

Merhabalar arkadaşlar bu fitil ne kadar zor ya sürekli geri geliyor bana fitili at yarım saat yürü dediler ama fazlası mı geri geliyor anlamadım acayip kaşıntı yaptı
Yürümeyin fitili atın yarım saat yatın mümkünse ayaklarınızı da biraz yükseltin yastıkla falan. Ama yine de geliyor az da olsa

Merhaba. fitili uyguladıktan sonra yarım saat 45 dakika yatmanız lazım hatta mümkünse sabahları kalkma saatinizde iki saat kadar önce alarm kurun uyanıp uygulayın ve uyuyun tekrar. akşamları da uyku saatinizde uygulayın gece boyu yatmış olun

Doktorum sabah 9 akşam 9 dedi ve yürüme söyledi o yüzden uyguladıktan sonra yürüyorum sabahları zaten fitil kullanıp okula gidiyorum beni çok rahatsız ediyor

Doktorum sabah 9 akşam 9 dedi ve yürüme söyledi o yüzden uyguladıktan sonra yürüyorum sabahları zaten fitil kullanıp okula gidiyorum beni çok rahatsız ediyor
İyice ittirin, ve yarım saat yatın, yinede akar ama o kadar rahatsız etmez

Reçetede 10 dakika uzanında dese 30 dakika uzanmanız ve mümkünse ayaklarınızı yükseltmeniz sizin için iyi olacaktır ama ne yaparsanız yapın fitil gün içerisinde çamaşıra akıyor…

Akşamları yatabilirim ama sabah imkansız çünkü ders gitmeye zor yetişiyorum antibiyotik gibi kullandırıyor bu akşam tavsiyenizi dinleyeceğim geçen sefer transferde dinleniyorum yine akıntı oluyordu anlamadım bu işi ya

Fitili biraz fazla itmeye çalış zaten krem gibi geri geliyor kalan kısımlar. Kaşıntı yaptıysa yandın. Bende de böyle kaşıntı yaptı her geçen gün şiddetlendi uyuz olmuş gibi kaşınıyordum ilacı bırakmak zorunda kaldım. Hâlâ da birkaç yerim kaşınmaya devam ediyor. Bende ishal de yapmıştı

Fitili biraz fazla itmeye çalış zaten krem gibi geri geliyor kalan kısımlar. Kaşıntı yaptıysa yandın. Bende de böyle kaşıntı yaptı her geçen gün şiddetlendi uyuz olmuş gibi kaşınıyordum ilacı bırakmak zorunda kaldım. Hâlâ da birkaç yerim kaşınmaya devam ediyor. Bende ishal de yapmıştı
Evet çok kötü kaşıntı yapıyor pazartesi tekrar kontrolüm olacak doktora soracağım başka yolu yok mı

Evet çok kötü kaşıntı yapıyor pazartesi tekrar kontrolüm olacak doktora soracağım başka yolu yok mı
Bırakman gerekecek muhtemelen, belki dozu azaltır ama geçeceğini sanmam. Kullanmaya devam ettikçe kurdeşenlerin büyüklüğü ve kaşınma şiddeti de artıyor haberin olsun. Ben mahvolmuştum

Offf diyorum zaten rahatsız ediyordu birde bu sıkıntı kötü oldu
Ben ilk iki gün hafif hafif kaşındım sonra üçüncü gün biraz daha arttı kaşınma dördüncü gün kızardı her yerim ve feci kaşındı son gün de o kızaran yerler kabardı ve tüm vücuduma yayıldı gece uyuyamadım. Sabaha ilacı bırakmıştım. Afedersin sonra bir sürü ilaç kalıntıları da çıkmıştı. Bırakınca o kaşıntı geçiyor ama dediğim gibi birkaç yerimde kaldı oralar hâlâ kaşınıyor. Doktoruna telefonla ulaşabilirsen şimdiden sor derim çünkü gitgide artıyor kaşıntının şiddeti

Bende kullanıyorum sabah 2 akşam 2 olarak ben fitili koyduktan sonra kalkmıyorum en az 1 saat uzanıyorum.ic çamaşırımi da sürekli değiştiriyorum fitilden sonra akıyor ya öyle kalınca kaşıntı yapıyor olabilir.

Bende kullanıyorum sabah 2 akşam 2 olarak ben fitili koyduktan sonra kalkmıyorum en az 1 saat uzanıyorum.ic çamaşırımi da sürekli değiştiriyorum fitilden sonra akıyor ya öyle kalınca kaşıntı yapıyor olabilir.
Emin olun bizlerde çamaşırımızı değiştiriyoruz doktordan doktora değişiyor demek ki bir doktor yürü derken bir diğeri dinlen diyebiliyor en güzeli doktora sormak

X