Cok acil biokadin fitil

mervtrgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
87
14
25
Kızlar acil bilgi alabilir miyim 29 Haftalık hamileyim serklaj amelyati olduktan sonra enfeksiyondan kurtulamadik sürekli antibiyotik kullandım ama işe yaramadı en son doktor değiştik biokadin adlı bir fitil verdi iki gündür kullanıyorum sürekli yoğun akıntı geliyor bazen sarı bazen su gibi aradım carsamba gel dedi ama korkuyorum kullanipta böyle durum yaşayan oldu mu lutfen cevap yazinnn

Biokadin fitil zaten kullanırken farketmişsinizdir rengi farklı bir fitil sarımsı kırmızımsı gibi su olarak geri çıkıyor. Ben de kullandım. Genelde kırmızıya yakın renk olarak farkettim ama normaldir tahminimce ama tabiki doktor değerlendirmesi de önemli
Akıntı olması da normal hatta bana doktor su gibi gelir suyum geldi diye düşünme demişti. Ne kadar cok akıntı yapabileceğini düşünün

Biokadin fitil zaten kullanırken farketmişsinizdir rengi farklı bir fitil sarımsı kırmızımsı gibi su olarak geri çıkıyor. Ben de kullandım. Genelde kırmızıya yakın renk olarak farkettim ama normaldir tahminimce ama tabiki doktor değerlendirmesi de önemli
Akıntı olması da normal hatta bana doktor su gibi gelir suyum geldi diye düşünme demişti. Ne kadar cok akıntı yapabileceğini düşünün
Sizde de çok akıntı oldu mu bende iki gündür çok oluyor açıkçası çok korktum

Ben 3 kere çamaşır değiştim o kadar yoğun oldu açıkçası çok korktum ayağa kalkıyorum akıntı gün içerisinde boşalıyor çok teşekkür ederim
Çok normal. Benim doktorum korkmamam için özellikle uyarmıştı. O yuzden bir sıkıntı yoktur diye düşünüyorum sizde de.
Gece yatmadan kullanıyordum bi gecesinde uyandığımda bacaklarım neredeyse diz kapağıma kadar ıslanmıştı. Bu sefer gerçekten suyum geldi sanmıştım ama yine fitilden dolayı cıktı kontrolde suyla alakalı bir sıkıntı olmamıştı

İçimi rahatlattıniz gerçekten çok sağolun peki sadece bir kere mi akintiniz oluyordu yoksa gün içerisinde de oluyor muydu benim gibi sizin de başınızı sisirdim hakkınızı helal edin

İçimi rahatlattıniz gerçekten çok sağolun peki sadece bir kere mi akintiniz oluyordu yoksa gün içerisinde de oluyor muydu benim gibi sizin de başınızı sisirdim hakkınızı helal edin
Rica ederim ne demek.
Yani tam kestiremiyorum çünkü yatarken biokadin fitil kullanıyordum. Gün içinde de progestan kullanıyordum. Şuan sadece progestan olarak devam ediyorum fitile ama biokadini kullanırken suankinden cok cok fazla oluyordu akıntım, biokadinin etkisidir diye düşünüyorum

Rica ederim ne demek.
Yani tam kestiremiyorum çünkü yatarken biokadin fitil kullanıyordum. Gün içinde de progestan kullanıyordum. Şuan sadece progestan olarak devam ediyorum fitile ama biokadini kullanırken suankinden cok cok fazla oluyordu akıntım, biokadinin etkisidir diye düşünüyorum
Çok sağolun

X