Prenssevgilisi'nin Diyet Günlüğü

veee bugün resmen 3 hafta oldu giden 3 kilo yani haftada bir kilo verdim :63:

ben 10 kilo derken 3 gitti olsun yarin bir yeni 3 hafta daha basliyor hadi kizlaaar takip edin beni :KK66:

aslında en idealini vermişsin ya şöyle düşün geri almazsın bu sefer :KK66: ama tebrik ederim güzel gidiyorsun ben de katılıyorum bu coşkuya :) boyum o kadar uzun değil 1.67 bu nedenle 64 kiloyum ama göbekte fazlam var...hedef 57. ancak ramazanda amacım kilo almadan çıkmak.Çünkü oruç tuttuğum için zor oluyor. Ben de bu başlıkta paylaşırım sonra:KK66:

kızlar benım kılo gıbı bır problemım yok duzenlı beslenıyorum duzenlı spor yapıyorm ve vucuduma gereklı ozenı gosterıgıme ınanıyorum ancak bu sekılde kılo vermek ne kadar saglıklı bu sorunun cevabını vermelıyız bence duzenlı belenmelı ve spor yapmalı bol su ıcmelı ve vucudumuza zarar verecek hareketlerden ve maddelerden sakınmalıyız..

kızlar benım kılo gıbı bır problemım yok duzenlı beslenıyorum duzenlı spor yapıyorm ve vucuduma gereklı ozenı gosterıgıme ınanıyorum ancak bu sekılde kılo vermek ne kadar saglıklı bu sorunun cevabını vermelıyız bence duzenlı belenmelı ve spor yapmalı bol su ıcmelı ve vucudumuza zarar verecek hareketlerden ve maddelerden sakınmalıyız..

Haklısın dilara ama ben de bunu düzenli yapmayı hedefliyorum zaten:KK66: yani bazı dönemlerde yapamıyorum.Vücudumu baya ihmal ediyorum ara ara. Bu açığı kağatmak için sadece biraz sabırsızlanıyoruz sanırım :KK55:

ay ne güzel bi aralar bu topicsiiiiimde günlük tutuyordum ve tekrar ele aldim ozamanlar.....3 haftada on kilo diyordum 3-4 kilo verdim geri aldim simdi daha az hedeflerimmmm:KK34:

dün basladim 10. Aralikta yilbasini 5 kilo zayiflamis olarak gecirmek istiyorum Allahin izniyle insallaah

cumartesi kilom 75,1 kg
hedef yilbasinda 70,0 kg

hadi bakalim YA Allah ya bismillah tekrardan:KK19:

kendime kesin yasaklar koydum...beyaz un...sekerli icecekler cikolata cips hepsi yasak....serbest olan tavuk et sebze meyve cay bu kadar e birde ben pilates asigi bir insaim:26: hergün pilatesssss hadi bakemmmm destek destek destek bekliyorum:emir_bebek:

ay ne güzel bi aralar bu topicsiiiiimde günlük tutuyordum ve tekrar ele aldim ozamanlar.....3 haftada on kilo diyordum 3-4 kilo verdim geri aldim simdi daha az hedeflerimmmm:KK34:

dün basladim 10. Aralikta yilbasini 5 kilo zayiflamis olarak gecirmek istiyorum Allahin izniyle insallaah

cumartesi kilom 75,1 kg
hedef yilbasinda 70,0 kg

kendime kesin yasaklar koydum...beyaz un...sekerli icecekler cikolata cips hepsi yasak....serbest olan tavuk et sebze meyve cay bu kadar e birde ben pilates asigi bir insaim:26: hergün pilatesssss hadi bakemmmm destek destek destek bekliyorum:emir_bebek:

benimde hedefim aynı ve kilolarımızda aynı..6 gün oldu başlayalı ve 1 kilo verdim bile :) daha nice 1 kilo vermelereee....

cumartesi kilom 75,1 kg
hedef yilbasinda 70,0 kg

kusura bakmada yilbasina surda kac gün kaldi, 10 -15 günde 5 kilo kimse atamaz istersen sabah aksam cirpin.. ancak 1-2 kilo gider
sen bogazini kisacan birazda spor yaparsan belki anca 1 kilo gider dedim gibi gerisi su
o yüzden kendini kandirma bence:) ben bile 3 bucuk ayda 8 kilo verdim herseyden kisarak, bol su ve günde en az 200 pilates + kosu düsün..
ne bilim bana yanlis geliyor verilen 'su' ya kilo demek.. 3-5 günde kimse 1 kilo veremez cünkü..

Son düzenleme:
X