Prenssevgilisi'nin Diyet Günlüğü

prenssevgilisi

cok pis evlenesim var...
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
2.062
15
36
Merhaba arkadaslar....

Diyet gruplari yarismalar baya bir ragbet görüyor ama ben hem yeni oldugumdan dolayi hemde pek vaktim olmadigindan cok geride kaldim bu yüzden kendim icin bir baslik acmayi düsündüm birazdan cetvelimide hazirlayacagim...

Kisaca ben hep kiloluydum maalesef hic bir zaman tam anlamiyla zayif olmamistim....

en yüksek rakam 93 idi gördügüm zamanla 84 e indim bir iki yil icerisinde fazla birsey yapmadan sonra 78 e indim 5-6 ay icerisidne de 72 70 derken en son 69.6 kg kadar inmistim...cabuk vermedim bu kilolari ama maalesef 7 kilosunu geri aldim iki yil icerisinde...

Ekimde Nisanim var Allah nasip ederse suanda askim hazir askerdeyken 78 gün oldu 78 gün kaldi....aldigim kilolari birer birerr def edeyim dedim.....

Simdi bunu okudugunda cogu arkadsimiz cok sagliksiz geri alirsin vs. diyecekler biliyorum ama ben bunu doktorumlada konustum...

Saglikli diyet listeleriyle maalesef kilo veremiyorum....

76 dan 69 a inmem bir ayimi almisti sapitmasaydim masa basi ise baslamasaydim almazdimda....

bende ya hep ya hic ya yicem diyet yapmadan yada cok disiplinli bir diyet olack ve kisa zamanda sonuc alicam aksi takdirde sykyliyorum diyet olaylarindan psikolojm bozuluyor......mesela bugün yine 76 i görünce depresyona girdim sürekli yemek yedim suan midem patlicak gibi hissediyorum ben bunlardan biktim artik gercekten kendime 3 hafta süre verdim bu 3 haftada 10 kilo gitmese bile 7-8 gider diye düsünüyorum sonucta ben bu kilolari yeni aldim sayilir hemde kendimi yine düzene sokarim...

yarindan itibaren sporumada sadik kalicam....hergün burada paylasim yapicam kizlar desteklerinizi esirgemeyin:KK48:

buarada boy 1.73 bugün sabah kilo 76 idi hedef 63 kilo

Son düzenleme:
benim kilo problemim yok. tamamen meraktan soruyorum canım. öncelikle başarılar diliyorum umarım istediğin gibi zayıflarsın sağlık sorunu da yaşamazsın inşallah. nasıl bir diyet bu. sen nasıl üç haftada en azından yedi sekiz kilo veririm diyosun çok kesin olarak

Boyumuz kilomuz aynı.Hangi diyeti yapıcaksın merak ettim 3 haftada 10 kilo versem daha ne isterim :KK1:

Boyumuz kilomuz aynı.Hangi diyeti yapıcaksın merak ettim 3 haftada 10 kilo versem daha ne isterim :KK1:

canim ben ne zaman bir diyet belirlesem kilo aliyiorum vermekten ziyade bu yüzden kahvaltimi yapicam ekmegimle peynirimle öglen yogurt cornflakes gibi seylerle beslenip aksam corba meyve suanki fikrim bu ama hani ani yasamayi tercih ediyorum aksam uyudumda acsam eger kesin kilo veriyorum diger türlü kilo veremiyorum verenlere sapka cikariyorum:KK16:

benim kilo problemim yok. tamamen meraktan soruyorum canım. öncelikle başarılar diliyorum umarım istediğin gibi zayıflarsın sağlık sorunu da yaşamazsın inşallah. nasıl bir diyet bu. sen nasıl üç haftada en azından yedi sekiz kilo veririm diyosun çok kesin olarak

cok sevindim senin adina canim kilo problemi basa dert bir olay....

ben bir liste uygulamiyorum ama bol bol sivi tüketip günün 2,5 -3 saatini yürüyüse ayiriyorum:KK51:

cok sevindim senin adina canim kilo problemi basa dert bir olay....

ben bir liste uygulamiyorum ama bol bol sivi tüketip günün 2,5 -3 saatini yürüyüse ayiriyorum:KK51:

bende yüzüyorum sürekli. ya da nişanlımla koşuyoruz her sabah birlikte oldukça. bu kadar yürüyebiliyosan çok iyi. bence azar azar sık sık yiyip üç beyazdan uzak durman kilo vermen için yeterli

bende yüzüyorum sürekli. ya da nişanlımla koşuyoruz her sabah birlikte oldukça. bu kadar yürüyebiliyosan çok iyi. bence azar azar sık sık yiyip üç beyazdan uzak durman kilo vermen için yeterli

sagol canim evet haklisin ama suan hazir yeni almisken su 6-7 kiloyu bir an önce atmaya calisiyorum kesinlikle ac kalmiyorum gündüzleri aksam 6 dan itibaren yememye calisicam bakalim suan kahvaltimi yaptim yani:97:

ben seni anlıyorum canım tabi de sağlığın daha önemli biliyosun. insan özel günlerinde çok güzel olmak istiyor ama sağlığın çok çok daha önemli

bugün ne yedim ne ictim ne yaptim :79:

sabah 8 de kalktim
sabah uyanir uyanmaz yani 8:30 gibi (giyindikten sonra falan filan) 300ml suyu devirdim bi keresinde :KK66:

ardindan is yerine vasitayla degilde yürüyerek gittim 2 km yol 20 dk mi aldi hizli yürüdüm :21:

saat 9:30 gibi minik pogaca yedim (kahvaltimi hep iyi yapmaya calisicam cünkü is yeridneyim Allah korusun)

saat 14:00 bir kase cornflakes ve yagsiz süt, annem yufka yapmis sagolsun ::KK47: avucumun büyüklügünde yufka yidim :83:

saat 17:30 bir meyveli yogurt light

saat 18:30 bir minik kase yagsiz bulgur pilavi

ardindan bir bucuk saat spor 480 kaloriyi spor salonunda biraktim geldim :KK19:

gelince cinko eksikligi var bende maalesef haslanmis misir 4 yemek kasigi

ve az önce bir cay bardagi yagsiz süt devirdimmm :92:

ya simdi söyle bakinca baya cok yemisim :KK36:

canım işin zor ama imkansız değil sana kolay gelsin diyorum umarım düğüne kadar istediğin kiloya inersin okudumda menünü sanırım böle gidersen inebilirsin istediğn kiloya özellikle spora ağırlık ver çok faydasını görürsün madem bi diyet listesine sadık kalamıyosun benim gibi ozaman sana tavsiyede bulunayım cornfleksini sabah yersen daha iyi edersin içindeki süt sana zindelik verir ben öle yapıyorum baya faydasını görüyorum öğlen fazla sıkma kendini çorbanı ye mesela ama akşam kesinlikle sadece meyve ye aç yatma konusunda sana katılıyorum kesinlikle aç uyuduğum zaman bende sonuca ulaşıyorum nacizane fikrimi söledim umarım işne yarar canım seni takip edicem umarım başarırsın herşey kafada bitiyo sende azimli görünüyosun:80:

unutmadan meyveli yoğurt yerine activia tavsiye ediyorum inan çok iyi geliyo özellikle öğlen ve akşama aralarda yiyorum ben çok iyi oluyo hem düşük kalorili bi dene:))

canım işin zor ama imkansız değil sana kolay gelsin diyorum umarım düğüne kadar istediğin kiloya inersin okudumda menünü sanırım böle gidersen inebilirsin istediğn kiloya özellikle spora ağırlık ver çok faydasını görürsün madem bi diyet listesine sadık kalamıyosun benim gibi ozaman sana tavsiyede bulunayım cornfleksini sabah yersen daha iyi edersin içindeki süt sana zindelik verir ben öle yapıyorum baya faydasını görüyorum öğlen fazla sıkma kendini çorbanı ye mesela ama akşam kesinlikle sadece meyve ye aç yatma konusunda sana katılıyorum kesinlikle aç uyuduğum zaman bende sonuca ulaşıyorum nacizane fikrimi söledim umarım işne yarar canım seni takip edicem umarım başarırsın herşey kafada bitiyo sende azimli görünüyosun:80:

cok sagol canim benim dogru diyorsun bugn degistirdim menüyü biraz zaten aksam spordan sonra paylasicam bir yorum alirsam cok sevinirim nacizane fikirlerine ihtiyacim var :KK19:

unutmadan meyveli yoğurt yerine activia tavsiye ediyorum inan çok iyi geliyo özellikle öğlen ve akşama aralarda yiyorum ben çok iyi oluyo hem düşük kalorili bi dene:))

bazi bazi activia yiyorum amacok gariptir karin agrisi yapiyor bende:84: bende light yogurtlar aliyorum

veee bugün yediklerimmm

sabah 7:45 te uyandimm

saat 8:30 da yarim lt suyu devirmistim bile

saat 9:30 minik bir pogaca

saat: 13:30 bir tam bugdaycli sandvic ekmegi ile peynir domates salata

saat: 16:00 bir adet light meyveli yogurt

saat: 18:00 bir porsiyon(en fazla 5 yemek kasigi) haslama sebze

95 dk spor

ve acimasizca 500 kaloriyi arkamda birakip cektim stüdyonun kapisini ve ciktim :KK76:

X