Gebeliğe Hazırlık Predictor Silik çizgi kızlar nolur acil bakın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama her zaman takvime göre olmayabilir ama yumurtlama testi ile tespit edip ilişki olmuş olsa test alın içinizde kalmasın derim ama anladığım kadarıyla yumurtlama olup olmadığını da bilmiyorsunuz o tarihin :) o yüzden bence sadece belirtilere istinaden strese girmeyin ama o duyguyu ve ümidi bilirim, eğer çok içinizden geliyorsa da predictor deneyin...
Cevabınız için teşekkür ederim. 5 yıldır aynı uygulamayı kullanıyorum hiç şaşmadı diyebilirim. O şaşmalarda benim vücudumdan kaynaklıydı zaten. Tabii ki yine de her ne kadar olsa da takvime güvenmemek gerek. Şimdi o hafta içine denk gelince bi emin olamadım yaa… Ayy hiç bilemedim şimdii….

Cevabınız için teşekkür ederim. 5 yıldır aynı uygulamayı kullanıyorum hiç şaşmadı diyebilirim. O şaşmalarda benim vücudumdan kaynaklıydı zaten. Tabii ki yine de her ne kadar olsa da takvime güvenmemek gerek. Şimdi o hafta içine denk gelince bi emin olamadım yaa… Ayy hiç bilemedim şimdii….
E bu kadar istiyorsan ovü testi kullansana canım :) güzel birşey yumurtlamanı şansa bırakmıyorsun , kullanıp sıkıldın mı yada :)

Canım çizgi görünüyor arkadaşların dediği gibi koyulaşma beklenir ama hani iki günde testte gözle görülecek kadar her zaman koyulaşma olmayabilir iki gün kısa süre hem de henüz gecikme de yok o yüzden koyulaşmama çok anormal değil sanki ama ben artık şunu öğrendim ki testte çift çizgiyi görmekle bitmiyormuş iş :KK43: inşallah çift çizgi görmeye devam edersin hemen kan testi ver ve kan artışını gözlemle bize de mutlaka haber ver
aynen öyle bu güzel olayın heyecanı hiç bitmiyorki çizgi görsen kan değerini bekliyorsun kan değeri görsen keseyi keseyi görsen bebişin kalbini kalbi duysan cinsiyetini cinsiyeti görsen tipini hep bir merak dalgası sürüyor gidiyor :)

yine rahat duramadım ve resmi bir de kontrstı arttırayım dedim sankim daha koyu göründü böyle ayy nasıl bir sabırsızlık nasıl bir heycan bu yaw
gecikmeden sonraki koyulaşmayı görmek için gecikmeyi bekleyin ve başka marka test alırsanız sizin için daha sağlıklı olur :)

öyle yapıcam kesinlikle de işte merak insanın aklını çeliyor arada hatta bat tarihi çarşamba bakalım olmadı gidicem kan testi için
aynen özellikle son zamanlar vakit geçmek bilmez hep acaba mı diye uyanıp günü tüm gün öyle geçirirsiniz hep yaşadığım bir şey benimde :) en sağlıklısı en erken bat günü verilen kan

aynen
aynen özellikle son zamanlar vakit geçmek bilmez hep acaba mı diye uyanıp günü tüm gün öyle geçirirsiniz hep yaşadığım bir şey benimde :) en sağlıklısı en erken bat günü verilen kan
öyle ben de 8 aydır deniyorum gerçi bazı aylar çok üstünde durmadığım oldu ama hep belirti var gibi hissettim kasıklarım ağrıdı başım döndü falan hatta bir defasında emindim resmen ama testler hep negatif oldu hatta reglim bile gecikti psikolojik bu ay da dedim artık hiç aldırmıycam böyle belirti falan aramadım hiç.. hiçbir ağrım bile olmadı da zaten göğüsler bugün acır gibi oldu sadece o kadar 2-3 gün dayan bahar diyorum kendime 😬

aynen

öyle ben de 8 aydır deniyorum gerçi bazı aylar çok üstünde durmadığım oldu ama hep belirti var gibi hissettim kasıklarım ağrıdı başım döndü falan hatta bir defasında emindim resmen ama testler hep negatif oldu hatta reglim bile gecikti psikolojik bu ay da dedim artık hiç aldırmıycam böyle belirti falan aramadım hiç.. hiçbir ağrım bile olmadı da zaten göğüsler bugün acır gibi oldu sadece o kadar 2-3 gün dayan bahar diyorum kendime 😬
aynı benimde yaşadıklarım bunlar hatta emin olduğum zamanlar bile kan testim negatif çıktı hep aynı şeyleri yaşıyoruz sanırım :)

X