Erken gebelik testi silik çizgi

Tabiki en onemlisi o, ben kendim icin dusunuyorum, belirtilerim oldu, testlerim negatif
Cikiyor, yarin adet gunum, acaba umut varmi diye soruyom. Gerci bugun adet gelcekmis gibi agrim var bilemedim
Ya inanın
Tabiki en onemlisi o, ben kendim icin dusunuyorum, belirtilerim oldu, testlerim negatif
Cikiyor, yarin adet gunum, acaba umut varmi diye soruyom. Gerci bugun adet gelcekmis gibi agrim var bilemedim
İnşallah en kısa zamanda hayırla güzel haberi alırsınız 🌸 benim gecikmemin 13.günü bugün hala adet olacakmış gibi sancılanıyorum o yüzden ona hiç takılmayın

Kızlar akşam üstü predictorla yaptım testi 4 gündür silik çıkıyor yorumunuz nedir kanda veremedim malesef ikinci resimde sabahki
IMG_7712.jpeg

Eklentiler

• IMG_7635.jpeg
    IMG_7635.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 20
Kan verdim sonuç 1.20 çıktı arkadaşlar ve hala silik çizgi çıkıyor bu çizgilere cok güvenmemek lazımmış bilginiz olsun

Ya inanın

İnşallah en kısa zamanda hayırla güzel haberi alırsınız 🌸 benim gecikmemin 13.günü bugün hala adet olacakmış gibi sancılanıyorum o yüzden ona hiç takılmayın
Tesekur ederim adet gunum de oldum gecikme olmadi saglik olsun insallah bu ay kaliriz

X