Gelin Makyajı Porselen makyaj???

leydii18

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2015
1.637
1.952
5 eylul gnu sadece gelin alma 6 eylulde ise dugun olcak. Yani iki defa basim yapilcak. Gelin alma gununde porselen makyajmi yaptirsam yoksa ertesi gunmu yaptirsam yada kina gecesinde yaptrsam gelin alma gununde ayni makyajlami olsam???

Ekimde ..
2 gün ayrı ayrı profosyonel makyaj yapılacak kardeşime :)

Benimde kınamda normal makyaj düğünde porselen makyaj yapılmıştı hemde Türkiye de derece yapmiş makyöze ama herkes KINA makyajımı beğendi porselen makyaj çok yapmacık bana göre değildi

Ya normal makyaj yaptirdim nişanda 1 saate kalmadan yüzümde makyaj namina bisey kalmadi.simdi evden cikarken mutlaka bi gozyasi dokuluyo normal makyaj olmazki. O zamam iki gun ayri ayri yapilck

Kınada normal makyaj yaptırdım ben hiç bozulmadı ağlamama rağmen , kuaförün kullandığı malzemeyle de alakalı, düğündede porselen oldu zaten düğünde ağlamadım :KK70:

porselen makyaj cok güzel duruyor ama abartmazlarsa..cünkü bazı yerler cok yapmacık ce yogun yapıyorlar.kaliteli malzemelerle ve gercekten profosyonel yapan makyozlere yaptırılırsa mükemmel duruyor.12 saat etkili kalıyor.

porselen makyaj cok güzel duruyor ama abartmazlarsa..cünkü bazı yerler cok yapmacık ce yogun yapıyorlar.kaliteli malzemelerle ve gercekten profosyonel yapan makyozlere yaptırılırsa mükemmel duruyor.12 saat etkili kalıyor.
bilgili gibisiniz size sorayım:)macla anlaştım gibi ama porselen makyaj yapıyor muusnuz diye sordum profosyonel makyaj yapıyoruz dediler kafam karıştı

mac zaten profosyonel makyaj malzemesi porselen makyaj yapar arkadaslar.zaten ya mac olur yada cryolan marka ürün kullanırlar.ben yaptırmadım ama zaten o ürünleri kullandım

X