Pizza

Rica ederim çünkü senin gibi birine cevap verip yeterince kendimi düşürdüm ayrıca bence öğrenmeye açık olmalısın ben senden daha çok şey biliyorum emin ol en azından dilimin ne olduğunu biliyorum anladın tatlım
Eminim bir tek dilimin ne olduğunu bildiğini 😂😂😂

Rica ederim çünkü senin gibi birine cevap verip yeterince kendimi düşürdüm ayrıca bence öğrenmeye açık olmalısın ben senden daha çok şey biliyorum emin ol en azından dilimin ne olduğunu biliyorum anladın tatlım
Bu arada sen zaten yerlerdesin ne düşmesi?😂

senin kötü yorumun sadece midemi bulandırır.guya sen her şeyi biliyorsun sizin gibiler yüzünde insan bir şey paylaşacağına pişman oluyor be
En başta kimse kötü yorum yapmadı sana burda 8 dilim pizza var dendiğinde keşke gidip dilim ne demek bir arastirsaydin tartışmak yerine.

Ama sen tartışmayı, polemiği seçiyorsun .ben sadece sucuk ve kaşar sevdiğim için o benim olmazsa olmazim dedim.
Sadece bana değil bir çok kişiye ters cvplar veriyorsun sonrada güzel yorum bekliyorsun.

İllaki benim de yanlışım eksiğim vardır tariflerde ama şu atasözünu araştırın hanfendi "tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır " .

Mide bulandırıyorsun 🤮git önce kendine bak sonra benim sözlerimi yargıla hem bu sana düşmez yine diyorum git kendi işine bak!
Ne kadar agresifsin
"Kizlar ya burda dilim demiyoruz pizzalar diye telaffuz ediyoruz dil farki sanirim🤷‍♀️" vs diyebilirdin en basta
Keske surdaki höt höt cevaplarini kpne kvdene esine versen de ayri eve cikabilsen
Ama klavye artistligi daha kolay tabi
Kolay gelsin 👋

Ne kadar agresifsin
"Kizlar ya burda dilim demiyoruz pizzalar diye telaffuz ediyoruz dil farki sanirim🤷‍♀️" vs diyebilirdin en basta
Keske surdaki höt höt cevaplarini kpne kvdene esine versen de ayri eve cikabilsen
Ama klavye artistligi daha kolay tabi
Kolay gelsin 👋
Cevap vermediğimi nerden biliyorsunuz?benimle aynı evde misiniz?!şu an o cadıyla konuşmuyorum diye söylediklerine yani laf sokmalarına cevap vermiyorum normal değil mi?!kpnin de cevabını verdim o yüzden telefonumu attı 15 ci kattan aşağı.evime geldikte evim var ama bitmiyor ki henüz tam hazır değil o da benim kaderim :KK43:

Bırakın şu seviyesizi ya kimse kötü bişe dememiş saçma sapan insanları yargılıyor herkes istediğini demekte özgür pizza dediğin sucukla olur da diyebilirsin evet ille sucuk olcak die de bir kural yok ama onun üslubu çok bozuk herkese bir azar çekme kafasında o azarın yarısını kocasına çekse kayınvalidem kaşarı harcamama kızıyor demezdi kendi özgürlüğü olur evi olurdu

Ayrıca saygı diye bişe var kız abla demiş saygısından cevaba bak ben senin nerden ablan oluyorum hanfendi saygıyı asla bilmiyor birde bana yerdesin diyor kendisi yerde bile değil

Bırakın şu seviyesizi ya kimse kötü bişe dememiş saçma sapan insanları yargılıyor herkes istediğini demekte özgür pizza dediğin sucukla olur da diyebilirsin evet ille sucuk olcak die de bir kural yok ama onun üslubu çok bozuk herkese bir azar çekme kafasında o azarın yarısını kocasına çekse kayınvalidem kaşarı harcamama kızıyor demezdi kendi özgürlüğü olur evi olurdu
Mune Mune galiba şunun yazdığını görmediniz “seviyesiz”demesini

Ayrıca saygı diye bişe var kız abla demiş saygısından cevaba bak ben senin nerden ablan oluyorum hanfendi saygıyı asla bilmiyor birde bana yerdesin diyor kendisi yerde bile değil
Susar mısın lütfen ?yeter artık ya bıktım senden

Yerlerde olan belli tatlım sıkma canını olur öyle şeyler dilimi bilmiyorsun daha ne konuşuyorsun seviyesiz seviyesiz
Sana çok dokunmuş anladığım kadarıyla “yerlerdesin”sözüm.kimseye hakaret etmek istemem ama kimse beni tahrik ediyorsa bu benim suçum değil ablam

Sana çok dokunmuş anladığım kadarıyla “yerlerdesin”sözüm.kimseye hakaret etmek istemem ama kimse beni tahrik ediyorsa bu benim suçum değil ablam
Ben sana abla demedim ki hayırdır yani sen bana cevap vermeyi kesmediğin sürece ben bıkmadan sana laflarımı sokmaya devam edeceğim sana başka biri abla demiş ona ben senin nerden ablan oluyorum diyorsun banada ablam diyorsun ne dediğin belli değil ve şunu da sölim herkesi böle terslemeye devam edersen daha çok tek ayak cezası alırsın...

Ben sana abla demedim ki hayırdır yani sen bana cevap vermeyi kesmediğin sürece ben bıkmadan sana laflarımı sokmaya devam edeceğim sana başka biri abla demiş ona ben senin nerden ablan oluyorum diyorsun banada ablam diyorsun ne dediğin belli değil ve şunu da sölim herkesi böle terslemeye devam edersen daha çok tek ayak cezası alırsın...
benim tek ayak cezası alıp almamam seni ilgilendirmez.İnşaAllah sen alırsın o cezayı.benim sayfamda benim konumda bana durmadan laf sokacağını mı sandın?!haydi şimdi sok bakayım nasıl soka biliyorsun?😂😂😂Ablaya geldiğinde sana niye abla söyledim biliyor musun?bana yazmışsın “saygıdan abla diyor,onu tersliyorsun nerden ablan oluyorum?”falan.ben de sana o yüzden “abla”dedim ki madem buna “saygı”anlamı veriyorsunuz haydi bakalım hoşuna gidiyor sana abla demem yoksa gitmiyor ?!Cevabı da çok açık şekilde vermişsin 😂😂😂

pizza hamuru tarifini alacaktım
nasıl yaptınız ? fırında hangi derecede ka. dk da pişti ?
benim yaptıklarım poğaça gibi oluyor dışarıdan alınan pizzalar gibi olsun istiyorum

X