Pizza

Hamur guzel pismis ama biraz kalin bi de ben malzemeleri az buldum mozarella veya kasar ne koyuyorsaniz onsuz pizza olmaz bence. Soganlari da tum tum yakistiramadim tek halka olarak koysaniz daha iyi olur bence

Hamur guzel pismis ama biraz kalin bi de ben malzemeleri az buldum mozarella veya kasar ne koyuyorsaniz onsuz pizza olmaz bence. Soganlari da tum tum yakistiramadim tek halka olarak koysaniz daha iyi olur bence
4 yıldır yemek topiginde tarif paylaşıyorum hiç kotu yorum gelmedi .tarif sahibi kendi istedi bunu 🤣😅😅🤣🤣🤣

O zaman buraya bişi atarken gelebilcek şeylere hazırlıklı olmak lazım anladın mı benden bişe öğrenemezsin zaten zira dilimi bilmeyen bi insanla daha fazla uğraşamıcam hım ok by
Sen kendi bildiklerini kendine sakla.senden dünyada 1 sen 1 ben kalayım senim gibi birisinden asla bir şey istemem!cevap vermekten başka bir şey biliyor musun ki bir şey öğreneyim senden ?!bu arada beni saldığın için teşekkür 🥰

Yo eleştiriye açık olmucaksan buraya soru sormucaksın ayrıca orda bir tane pizzaya benzer bişe var onu 8 dilime bölmüşsün ve kimse sana kötü bişi sölemediği halde herkese ters cevaplar vermişsin sen önce dilimi öğrende gel ayrıca ben diğerlerinin avulatlığını ypmadım seni eleştirdim burda kimsenin avukatlığını yapmaya kimsenin ihtiyacı yok ama dediğim gibi dilimin ne olduğunu ve eleştiriye açık olmayı öğrende gel
+ ben Türkçe temiz konuşmak mecburiyetinde değilim.sen Azerice rahat konuşa bilir misin hayır!o zaman konuşma

Eklentiler

• IMG_4439.jpeg
    IMG_4439.jpeg
    250,8 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_4441.jpeg
    IMG_4441.jpeg
    239,1 KB · Görüntüleme: 71
Sen kendi bildiklerini kendine sakla.senden dünyada 1 sen 1 ben kalayım senim gibi birisinden asla bir şey istemem!cevap vermekten başka bir şey biliyor musun ki bir şey öğreneyim senden ?!bu arada beni saldığın için teşekkür 🥰
Rica ederim çünkü senin gibi birine cevap verip yeterince kendimi düşürdüm ayrıca bence öğrenmeye açık olmalısın ben senden daha çok şey biliyorum emin ol en azından dilimin ne olduğunu biliyorum anladın tatlım

X