Piercing, Hızma PİERCİNG KULLANANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar benim yüzüm piercingten delik deşik oldu kaşıma,dudağımın ortasına,sağ çeneme iki tane ve burnuma piercing taktırdım şuan sadece sağ çenemde 1 tane ve kaşımda duruyor fakat dilime veya göbeğime de yaptırmayı düşünüyorum.dudak,kaş ve burun için soruları olanlar varsa sorabilirler.ayrıca istanbulda yaşayan ve piercing yaptırmak isteyenler varsa bakırköydeki vagon kafeye gitsinler çünkü benim piercing yaptırdığım en steril yer orası ve orda yaptırdığım ve arkadaşlarımın yaptırdığı piercinlerde hiç bir sorun olmadı fakat çenemdekilerden birini dandik bir yerde yaptırmıştım ve kadın yamuk delmişti :KK43: sarkma yada kapanma kişiden kişiye göre değişiyor benim bir arkadaşımın kaşında piercing var fakat 3 ay takmasa bile kapanmıyor ama ben 1 gün takmasam kapanır çok kapandı benim piercinglerim ama ben hep kendim açtım okulda sorun oluyor takmama çok kızıyorlar bende bazı hocaların dersinde çıkarıyorum çenemdekini ve 40 dk takmayınca kapanıyor ve bende barını(piercingin çubuğunu)ittire ittire takıyorum ve kapanan deliği açıyorum napıyım başka çare yok =) sorularınız varsa sorun kızlar

göğüs ucu yada cinsel organında varmı,bu bölgelere taktırma hususnda öneri vede düşüncelerin nedir?

piercing kesinlikle çok hoş bir aksesuar, ben 3 kere yaptırmıştım, dudak altıma, alışması da hiç zor değil, hatta çıkardığımda özlemiştim hala bir gün eser de yaptırırsam diye cüzdanımda taşıyorum :KK70: farklı farklı yerlerde yaptırdım ve hiç acı hissetmediğimi belirteyim zaten önce bir spreyle bölgeyi uyuşturdular, ben bitti mi yani olmuştum :KK70: talimatlara da uyunca iltihap kapmadı ki ilk seferinde ondan korkuyordum. şimdi bir öğretmen adayı olduğumdan iyi ki zamanında denemişim diyorum. Bu arada ten rengim açık ve cildim hassas olduğundan bende iz kaldı çıkarınca ama belli belirsiz ama yaptırmadan önce iyice düşünün derim bağımlılık yaratabilir :)

tabancayla mı igneyle mi deldirmiştiniz acaba ? :)

Kaşımı deldirmeyi çokkk istiyorum ama 22 yaşımda olmama rağmen izin koparamıyorum bir türlü :KK43: Çok acıyor mu,problem oluyor mu yaptıran arkadaşlar ? Ben hastasıyım bunun :))

Kaşımı deldirmeyi çokkk istiyorum ama 22 yaşımda olmama rağmen izin koparamıyorum bir türlü :KK43: Çok acıyor mu,problem oluyor mu yaptıran arkadaşlar ? Ben hastasıyım bunun :))

kaş en az acıyan bölgelerden biridir. sen içinden 3'e kadar sayana kadar olup bitiyor zaten. Problem olup olmaması biraz da sana bağlı, güvenli bir yerde delim yaptırdıktan sonra artık iş tamamen sana düşüyor çünkü. Önerilen bakımı uygulamalısın ve iyileşme döneminde kaşını korumalısın, saç fırçası, kıyafetlere takılma gibi şeyler sorun yaratabilir.

benden sana tavsiye deldirme.ben 3 kere kaşıma piercing taktırdım şuanda kaşımda çok kötü iz var ve kıl çıkmıyor orada yara izi gibi resmen çok pişmanım:KK43:

bende 6 tane piercing var
yaşım küçük 15 yaşımdayım ama hastalık oldu ben de çok yaptırdım
annem de izin verince gidip birlikte yaptırdık
benim sağ kaşımda,dilimde,burnumda,göbeğimde,sol göğüs ucunda ve cinsel organımda var kızlar
özellikle göğüs ucundaki ve cinsel organımdaki çok acıdı
cinsel organımdaki çok fazla acıdı ama değdi çok güzel görünüyor cinsel organım

kaşını deldiren arkadaşımın kaşı, burnunu deldirenin de burun kanadı düştü. yüz de risk değil mi sizce? benzer sorunlar yaşayanlar oldu mu acaba?

Arkadaşlar hızma yı cok seviyor ve taktırmak istiyorum ama cevremde hiç takan yok o uüzden hiç kimselere soramadım.
Belki sizlerde takan vardır ?
Çok acıyor mu?
sonradan cıkan problemler varmı?
Takması cıkarması zor mu ?
Şimdiden teşekkürler

Deldirirken zaten özel bir spreyle soğutuyor hissizleşiyor sonra kulak deldirme acısı gibi hissediyorsun ogün biraz garip gelir 1-2 gün şişer (dudakta)

Her türlü piercing vidası çıakrsa düşer ama 2 ay çıkmasın sonrada çıksada fark etmez yenisini alıp takarsın.

Çok kolay ben artık vidamı dilimle takardım :KK52:

piercing kesinlikle çok hoş bir aksesuar, ben 3 kere yaptırmıştım, dudak altıma, alışması da hiç zor değil, hatta çıkardığımda özlemiştim hala bir gün eser de yaptırırsam diye cüzdanımda taşıyorum :KK70: farklı farklı yerlerde yaptırdım ve hiç acı hissetmediğimi belirteyim zaten önce bir spreyle bölgeyi uyuşturdular, ben bitti mi yani olmuştum :KK70: talimatlara da uyunca iltihap kapmadı ki ilk seferinde ondan korkuyordum. şimdi bir öğretmen adayı olduğumdan iyi ki zamanında denemişim diyorum. Bu arada ten rengim açık ve cildim hassas olduğundan bende iz kaldı çıkarınca ama belli belirsiz ama yaptırmadan önce iyice düşünün derim bağımlılık yaratabilir :)

bagimlilik yapma konusunda kesinlikle katiliyorum :) ve zaman zaman bir zamanlar kasimdaki piercingimi ozluyorum :) baslarda tepki alcam diye korkmustum ama hic dusundugum gibi olmadi aksine herkes cok yakistirmisti ben bile hayret etmistim :)

kızlar göbeğimi deldiriyorum annemden izni aldım aranızda gbeğine pıercıng takan varmı acaba en azından taktıktan sonra neler yapıcağımı söylerseniz mikrop kapmaması için iyi olur...:teytey:

Benim hobegimde var gecen kis deldirdim ama babam takmama izin vermiyor izinsiz deldirdim cunku izin vermiycegini biliyordum benim canim cok cabuk acir ama hissetmemistim bile cok hafif bi agri ben gulmustum hatta =)

Kizlar Ben Dudağimi Deldirmiştim Hemde Spray Fln Da Sikilmadi çünkü Sikilinca Kötü Oluyomuş Ama Hiç Acimadi Zaten En Acimayan Yer Dudakmiş Ve ölede Oldu Yani Yaptirmak Isteyenler Hiiç Korkmasin önemli Olan Iyi Bir Yer Bu Arada Delen Adama Sordum En Aciyan Yer Neresi Diye Dilmiş Dil çok Aciyomuş Haberiniz Olsun
canım nerede deldirdin bide 1 ay falan hiç çıkarmamak gerekiyormuş sen ne kadar zaman boyunca çıkarmadın bakımı zormu çıkardığında kapanıyomu hemen çok soru oldu kusura bakma bende taktırmak istiyorumda bilgiye ihtiyacım var biraz :)

canım nerede deldirdin bide 1 ay falan hiç çıkarmamak gerekiyormuş sen ne kadar zaman boyunca çıkarmadın bakımı zormu çıkardığında kapanıyomu hemen çok soru oldu kusura bakma bende taktırmak istiyorumda bilgiye ihtiyacım var biraz :)

biraz geç olucak ama eğer deldirmediysen hala ben dudağımı kendim deldim şırınga ve anestoll krem ile biraz canice ama :KK1: kendim deldiğim halde hic acıma olmadı hissetmedim bile burnumu deldirdiğimde profesyonel olarak yaptıkları halde acımıştı ama dudağı hissetmedim sinek ısırığı kadar bile :) ama tavsiyem düzgün bir yerde deldir benimki mikrop kapmıştı şişmişti hemen doktora gittim daha sonra burnumu deldirdiğim yere sordum zaten şişmesi çok normalmiş sadece düzgün bir yerde yaptır mikrop kapmasın. 1 ay falan çıkarmamak gerekli diye bişey yok canım bu arada ben 2 sene taktım fakat dudak öyle hemen kapanmıyor ya da uzun süre taktığım içinde olabilir 8,9 aydır takmıyorum hala açık:) yani korkma ben dudağımı kendim delen cani ben, bir daha burnumu deldirmeye cesaretim yok fakat dudağımı tekrar delebilirim :KK1:

Ben bugun burnumu deldirdim hic bekledigim gibi degilmis orda sprey siktilar ve hic bisiy hissetmedim.Yaptirmak isteyenler hemen yaptirabilir ve ustunden 5 saat gecti azicik kizarik ve hic acimiyor:KK42:

Merhaba arkadaslar, yeni katildim buraya ve simdiden cok sevdim. Piercing konusuna gelirsek bende 2 tane var dudak ve dil piercingi. Bunlari yaptirmadan once tabi biraz arastirdim. En onemlisi iyi bir piercingciye gitmek bu gercekten cok onemli iyi bir yere gidin!! Ve sakin kendiniz yapmayin!! Iyi bir yere gitdinizde zaten hersey yolunda gider. Uyusturmaya gelince sakin uyusturmayin zaten cok faydasi yoktur. Piercing yatirmak zaten cok acimiyor 2 saniyede deliniyor istedigin yer (tabi iyi yere git diyseniz) bu arada turkcem icin ozurdilerim cunku hollandada yasiyorum ve turkcem iyi degil.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Merhabalar, ben 1 ay once Tragus denilen piercingi yaptirdim. Anlatayim aklinizda bulunsun cunku cok estetik duran bir piercing turudur. Piercing yapan yere gidip ilk once piercingi sectim daha sonra iceri aldilar o malum koltuga oturtup belirgin bir nokta isaretleyip gosterdiler. Uygundur dedim fakat size bir oneri sakin ama sakin tabancayla delen yerlerde yaptirmayin tragus igneyle delinmesi gereken bir piercing turudur. Ve sonucta kikirdagi lokal disinda bir sey uyusturamayacagi ve piercing yapan basit bir yerin lokal anestezi yapma sansi olmadigi icin hicbir madde surmeden(uyusturmadan) deldi. Acimadi diyemem acidi fakat katlanilamayacak bir sey degildi 3-4 saniye surdu daha sonra piercingi sokarken biraz aci hissettim. Bakim onerilerini mutlaka uygulayin. Sorarsaniz su an cok oynamadigim surece bir sorun yok gayet memnunum yaptirin derim.

tam benim konum :KK52: bana delici derler de :KK70: yani yaşadığım ilçede nedeyse herkezi deliyorum para karşılığı . profsyonelmiyim tabikide hayır kendimi övmüyorum ama buzamana kadar bi sorunla karşılaşmadım :)))) ben eczanede çalışan arkadaşımdan sprey alıyorum bu spreylerin satılımı yasak cünkü fena kafa yapıcı maddedir kendileri büyük bir uyuşturucur :KK70: spreyl ve serum iğnesi yardımıyla kendimde tam 7 yeri deldim :KK70: tabi zamanla sıkıldım suan hiçbirni takmıyorum hevesim geçti . dudak üstü , göbek , tragus , dil , belime , kasıklarıma , bi tanede yanağıma yapmıştım gamze gibi dursun diye. burnumu eczaneye yaptırdım , kulaklarımda 12 delik var :))))))) sorsanız suan sadce göbekteki duruyor gerisni kullanmıyorum. ama kapanmıyor delikler sanırım aptes aldığımda hepsinden geçirdğim için her banyoda aptes almak adetimdir cünki:))) korkmayın piercingden yaa korkanın cocuğu olmaz :KK36: hiç acımıyor vallahi sadece ilk bi hafta iyi bak ona gözün gibi :KK14: sakınan göze çöp batarmış cok üstüne düşmeyin bakmak için :)

Arkadaşlar hızma yı cok seviyor ve taktırmak istiyorum ama cevremde hiç takan yok o uüzden hiç kimselere soramadım.
Belki sizlerde takan vardır ?
Çok acıyor mu?
sonradan cıkan problemler varmı?
Takması cıkarması zor mu ?
Şimdiden teşekkürler

Valla bugun deldirdim bende daha once delikti kapandi ilk bi dezenfekteyle temizliyorlar sonra deliyorlar ben tabancayla deldirdim hoc bir problem yasamadim daha hizli bitiyor acisi hic bir agrim yok uyusukluktan hissetmiyorsun zaten ama kikirdak icin aynisini soylemicem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X