Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Peruk Konusu...

10-15 sene once saclarimi degisiklik olsun diye kazittigimda kullanma geregi duymustum. Kullandigim marka guvenilir ve gercek insan saciydi.

1- Hijyenik degil
2- Cok terletiyor .
3- Kasinti yapiyor.
4- Surekli sampuanla yikamak zaman aliyor.
5- Simdi olsa bedava verseler de kullanmam.

Sentetik almayin sakin dogal sac olsun alirken ic kismi file seklinde olmali duz olursa basiniz hava almadigi icin saclariniza daha cok zarar verip.dokmus olursunuz.

Merhaba hanımlar,

Yine bir sorunsal ile karşı karşıyayım.
Saçlarım aşırı ince telli ve cılız.
Aranızda peruk kullanan veya tanıdığı kullanan mevcut mudur?
Hassas bir konu, günlük kullanım için düşünüyorum ama cesaretsizim bu konuda.
:KK43:
dermatoloğa görünseniz peruk yapay durur kaliteli de olsa.saç mezoterapisi öneririm.ince telli benimki de o değişmez.saçınız uzunsa eger su dalgası yaptırın son derecede dolgun gösteriyor saçı.

Şöyle söyleyeyim.
Aşağıdaki fotoğraftaki gibiydi (sol) saçlarım, sağ fotoğraftaki gibi oldular.
Kıvırcık / dalgalı yapısı vardı, kayboldu o yapı.
erkek tipi dökülme var sanki kesinlikle iyi bir hastanede mezoterapi yaptırın mınoksidil priorin vb urunler kullandım ben saçkıran olmuştum 3 sene önce anlıyorum sizi oyuzden .saç ekimi de önerilirse yaptırabılırsınız.ama moralli olun yoksa dökülme çoğalır.peruk çözüm değil tedavi çözüm.sağlıklar dilerim en kısa zamanda altı üstü saç kıl çok ta dert etmeyin

Ohoo millet neler giyiyor neler takiyor. Peruk gayet normal bir sey bence. Alin hemen kullanin. Begenmezseniz degistirir baska bir peruk alirsiniz nolacak ki? Sizden kiymetli degil elalemin bakisi gorusu fikri

Tül peruk diye bir olay var efsane duruyor, acayip doğal. Bir sürü insan kullanıyor dışardan anlaşılmıyor. Link vermek yasak galiba ama YouTbe da aratın. :KK15:

Peruk degilde tepelik kullanabilirsin ben hepsini kullandım peruk cıtcıt kaynak tepelik takma kahkul postij hepside

tek seansta anlasılımıyormuş fayda
en az 3 seans gitmek gerekiyormuş etkiyi görebilmek için

bu arada ben sacım için biotin hap kullandım 3 aydır,
ve zigavus sarımsaklı sampuan kullandım dökülmemi durdurdu

yag bakımları da yapıyorum ve saclarımın ön kısımlarında mınık saclarım cıktı
solgar biotin ben de kullanıyorum saç kalitesi 30 yaştan sonra düşüyor takviye şart oluyor

solgar biotin ben de kullanıyorum saç kalitesi 30 yaştan sonra düşüyor takviye şart oluyor
Benim de ciddi anlamda düştü
35 yasına kadae herkesin imrendiği harika saclarım vardı
Son 2 yılda kalitesi inanılmaz azaldı
Canım sıkılıyor
Sen kac zamandir kullanıyorsun
Ben 3. Şişeye gectim
6 aydan snr daha etkisi fark edilir diyorlar

Arkadaşlar zamanında saçtan çok çektim, kazıttım, peruk kullandım, bir seneye yakındır da gayet iyi uzadı belime geldi. Ama haftalık bakımlar ve kürler kullandım, doğal bir plan çizmiştim kendime hırs yaptım ve harika sonuçlar aldım. İsteyene anlatırım, özelden. Faydamız dokunsun.
burda anlatın herkes faydalansın

Ben zaten saçıma ek yaptırsam bir faydası olmaz kaynak vs. gibi.
Çünkü o kadar az ki saçım nereye ne ekleyecekler? Ekleseler ne olur ekler belli olduktan sonra.
Çok zor gerçekten saç problemi yaşıyor olmak.
Mikro kaynakla yogunlasir biraz daha arastir istersen ama iyi bilen birine yaptir yaptirirsan

Benim de ciddi anlamda düştü
35 yasına kadae herkesin imrendiği harika saclarım vardı
Son 2 yılda kalitesi inanılmaz azaldı
Canım sıkılıyor
Sen kac zamandir kullanıyorsun
Ben 3. Şişeye gectim
6 aydan snr daha etkisi fark edilir diyorlar
benim de 3. şişe kutu bitince 15 gün ara veriyorum sonra diğer kutu.ısırgan otu kaynatıp ılıtıp saçıma yedırıp bir saat öyle kurutup yıkıyorum saçımı 10 günde bir

benim de 3. şişe kutu bitince 15 gün ara veriyorum sonra diğer kutu.ısırgan otu kaynatıp ılıtıp saçıma yedırıp bir saat öyle kurutup yıkıyorum saçımı 10 günde bir
Bennde yaptım ısırgan otu lavanta karanfl
Faydasıni da gördüm ama az da olsa dökülmem devam ediyor
Bu hsonu mezo ve prp ye baslıyorm

Bennde yaptım ısırgan otu lavanta karanfl
Faydasıni da gördüm ama az da olsa dökülmem devam ediyor
Bu hsonu mezo ve prp ye baslıyorm
ceviz saç derisi için çok faydalı ben çok yerim.havuç ta saça parlaklık veriyor doktor arkadaşım önermişti.cilt parlaklığı içinde balkabağı zeytinyağı yiyin

ceviz saç derisi için çok faydalı ben çok yerim.havuç ta saça parlaklık veriyor doktor arkadaşım önermişti.cilt parlaklığı içinde balkabağı zeytinyağı yiyin
Zyagi zaten sürekli yiyiyoruz
Havuc ve cevizi ihmal ediyorum
Daha sık yiyelim bari:) tesekkurler

erkek tipi dökülme var sanki kesinlikle iyi bir hastanede mezoterapi yaptırın mınoksidil priorin vb urunler kullandım ben saçkıran olmuştum 3 sene önce anlıyorum sizi oyuzden .saç ekimi de önerilirse yaptırabılırsınız.ama moralli olun yoksa dökülme çoğalır.peruk çözüm değil tedavi çözüm.sağlıklar dilerim en kısa zamanda altı üstü saç kıl çok ta dert etmeyin
Mezo siz yaptırdınız mi ?

Mezo siz yaptırdınız mi ?
ha bir de saçımı asla makineyle kurutmam banyodan sonra saç bakım serumu sürer bir de organics hındıstan cevızı yağı var su gibi ondan sıkarım fıs fıs tarar öylece kuruturum .fön maşa kısa surede zarar verıyor saça özel günler dışında fön maşa yaptırmam.

X