Patates Diyeti 3 Günde 5 Kilo!

Benim de aklıma takılan patates gibi karbonhidrat deposu bir yiyecek ile nasıl kilo verilir? Mantığı aklıma yatsa yapacağım da ya kilo aldirirsa? Şu meşhur ayran detoksu denilen mercimek, bulgur,nohut, salatalık ve yoğurttan yapılan detoks da bana kilo aldırdı, 2 kez farklı zamanlarda uygulamama rağmen.

Merhabalar bende denedim ve gercekten 3 kilo verdim ama tabi sonrasında dikkat etmek gerekiyor en azından abur cubur ve ekmeği tamamen cikartmak lazım

Merhabalar bende denedim ve gercekten 3 kilo verdim ama tabi sonrasında dikkat etmek gerekiyor en azından abur cubur ve ekmeği tamamen cikartmak lazım
Öncesinde diyet yapmis mıydın? Yani başka bir diyetin hemen bitiminde mi bu diyeti yaptın? Kaç kilosun? Çok soru sordum ama patatesi seviyorum, yapmak isterim ama 14 kilo verdim, bir kilo bile olsa artiya geçmek istemem. Ben 3 günde bir buçuk vermeye bile razıyım.

Öncesinde diyet yapmis mıydın? Yani başka bir diyetin hemen bitiminde mi bu diyeti yaptın? Kaç kilosun? Çok soru sordum ama patatesi seviyorum, yapmak isterim ama 14 kilo verdim, bir kilo bile olsa artiya geçmek istemem. Ben 3 günde bir buçuk vermeye bile razıyım.
Yok canim daha oncesindr diyet yapmadım. Şuan 60 kiloyum haftaya tekrar başlayacağım. Ama daha once diyet yapmakla bir alakasi yok bence. Bu aslinda şok diyet diye geçiyor kisa süreli olduğu icin

Yok canim daha oncesindr diyet yapmadım. Şuan 60 kiloyum haftaya tekrar başlayacağım. Ama daha once diyet yapmakla bir alakasi yok bence. Bu aslinda şok diyet diye geçiyor kisa süreli olduğu icin
İyi vermişsin de o yüzden sormak istedim. Öncesinde vücudun diyetle dizginlenmediyse de belki 3 kilo yani iyi vermiş olabilirsin. Kilon da azmis aslında yani ona rağmen de iyi vermişsin. Denemekte fayda var :KK66:

ben bugün başlıyorum 3 gün boyunca uygulayacağım. 5 olmasa bile hedefim en az 3 kilo verebilmek. Nasıl bir yol izlediğimi anlatırım isteyen olursa alıntılasın, bildirimi görünce cevaplayayım

ben bugün başlıyorum 3 gün boyunca uygulayacağım. 5 olmasa bile hedefim en az 3 kilo verebilmek. Nasıl bir yol izlediğimi anlatırım isteyen olursa alıntılasın, bildirimi görünce cevaplayayım
Merhaba biraz geç olmuş ama nasıl yapabildiniz mi patates diyetini kilo verimi oldu mu ben de başlamak istiyorum

böyle diyetlerle hızlı anlık kilolar verebilirsiniz sadece. sonrasında 2 misli alırsınız kızlar deneyle sabit. yapmayın derim.

X